Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 918
  • 703
# 480
Добро утро , Камиче  Hug Добро утро и на всички момичета  Hug

Малко се поуспах , ама нищо , експедитивно бързо се оправих пак  Laughing

Лофче другарче , къде си бре , моме ?  

Гане , много мерси за предложението , нека да прочета тези които си ми пратила , като ти ги върна ще ми изпратиш другата книга , да не ги трупам при мен вашите . Иначе твоите които си пуснала утре сутринта ще отида да ги взема . Гледам да съчетая нещата като изпращам да ги взема , да не ходя по много пъти . Иначе вече на едното гише къде пускам пратките жените ми са вече приятелки , само с жените на другото гише още не може да се сдушим .  Laughing  

Тук се вижда едно слънчице да напича навън , ама лъжовно  ще да е , само за заблуда пече .  Laughing
Отивам да си допия кафето и отлитам. Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 481
Добро утро  Hug

Камиче благодаря за кафето, имам нужда  Rolling Eyes

Моля ви на изписвайте света в следващите 3 дни, аз ще се опитвам да ви чета през телефона  Peace

Отивам да стягам багажа, да си оправя прическата и после книжката, чантата и на път  Mr. Green

Другарче Нарче тук съм, ама докато публикувам и ти се ме изпреварила бива ли така  Hug
Виж целия пост
# 482
Добро утро!
Като че ли днес времето е малко по-меко Hug
Аз уж още онзи ден да пиша на Кали и се отплеснах.
Кали,
Скрит текст:
За очилата и варицелата.Моя приятелка като трябваше да сложи очила на детето си,я заведе сама да си избере рамки.Скъпи бяха,но малката ги носеше много гордо.По принцип проблемите със зрението на децата се виждат най-ярко в първи клас.Тони ще порасне и ще го израсте,но ти самата трябва да му дадеш много самочувствие.Че е хубав,че е интересен,атрактивен.Дори можеш да опиташ да го заведеш на фризьор,за да му нагласят и прическата според очилата.Той е вече в осъзната възраст и слагането на очила опира много до неговото самочувствие и красота.На моят Мартин приятелче сложи очила в първи клас.Марто го намираше за страшно готин и искаше и на него да сложа.За сега обаче няма такава нужда.
Сега за варицелата.Имаше преди години голям бум на варицела.В цяла България процента заболели беше много висок.Сега от няколко години насам се забелязва спад,но тази година пак се появи.В моята градина има доста болни от шарка деца в момента.Щом вие не сте я изкарали,има вероятност да се появи.Тя е изключително прилепчива,при децата минава бързо,но при мамите и татковците по-сложно и кофти.
Виж целия пост
# 483
...

Исках да те питам теб специално, чела ли си "Изворът"? Други момичета ако са чели, нека и те да си кажат - още една любима моя, философска, прекрасна Книга!
...
Както съм казвала и преди това е една от любимите ми книги,радвам се да чуя че има още някой който я харесва!

ДУ момичета,да ви е хубав денят!
Камиче,благодаря за кафето!
Виж целия пост
# 484
Добро утро, прекрасни!  Hug

Гиговче, за теб знам!  Hug А чела ли си трилогията за Атлас на Ранд?  newsm78 Аз нямам търпение да имам малко свободно време и да я отпочвам  Crazy

Аз едвам отлепих  smile3507  И затова сега ще си ходя негримирана, пък ако ще хората да припадат по улиците от ужас - не ми пука!  Отивам за две лекции, после имам 2 часа дупка и няма да остана за последната, спи ми се прекалено много.  #Crazy Тези дупки са кошмарни, пък особено в петък, този час просто е обречен  Tired
А и както не пия кафе - положението е още по-трагично.  Tired

Филипката ми е страшно интересна, вчера бях в библиотеката и видях, че е близо 700 страници  Shocked Аз стигнах до извода, че съм изчела 309 от тях, за два дни  Shocked Shocked  Laughing  Нали я чета на четец и ми е трудно да преценя колко страници е дадена книга, с процентите ми е малко неясно  newsm78

Пожелавам успешен ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 485
Бъб, не съм чела Атлас, но мисля да го направя някой ден.
А за грима не се притеснявай, ти си достатъчно красива и без Hug

Много студено пак,дано вече да поомекне...
Да изтикаме и днес и пак да почиваме...
Виж целия пост
# 486
Добро мразовито утро и от мен! Сутринта си облякох най-дебелото яке и едва се побрах в колата. То е ясно, че и килцата са ми повече, ама как хич не го обичам тоя студ и това навличане с дрехи.  Sad

Нара, имам и "Тайната на семейство Рей". Да бях знаела, да ти ги бях изпратила и двете. Нищо, следващия път. Макар че много момичета са ти я предложили.  Hug "Руското мастило" ще я вземаме от Лофчето!  Hug

Лофче, лек път и успешно взети изпити!  Hug

Гледам обсъждате Иън Макюън. И аз не успях да го харесам. Пише много интелигентно, но неразбираемо. Чела съм прехвалената "Изкупление", "На плажа Чезъл" и "Дете във времето", като последната беше най-странна. И аз не го препоръчвам и не бих прочела друга негова книга.

Гани, ще чакам отзива ти за "Бежанци". И да питам дали книгата е твоя?

И друго май щях да пиша, ама не се сещам.  Embarassed

Лек ден и дано утре вече се постоплим!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 487
Нарче,гледам че ще ти дадат за Рей, така че отпада да я търся.
Ели Hug
Виж целия пост
# 488
Здравейте, другарчета мили!

Малко съм поизостанала с новинките около вас, днес ми се иска да успея да прочета как сте, що сте, и да се включа адекватно.

Прегръдки и хубав петъчен ден!  Hug



Виж целия пост
# 489
Миле Hug
Много красива картинка!
Аз скучая, сигурно личи,всеки 2-ри пост е мой Simple Smile..  но след малко ще ме грабне работата...
Нарче,снощи не успях да гледам филма Sad ММ пусна от нашите сериали и така съм откъртила...ама нищо де, то се е видяло че ще го тегля...
Виж целия пост
# 490
Добро утро и от мен  Hug
Пийвам си кафенце и събирам сили да изляза по някое време  Tired
Спи ми се. Защо се събудих рано  ooooh!
Виж целия пост
# 491
Елинка само драсни когато ти се чете "Руското мастило" и веднага пращам, а аз пък ще искам "Тайната на семейство Рей", че нея не съм я чела и я нямам  Mr. Green

Миле много хубава картинка  Heart Eyes

Аз съм почти готова, утре да стискате палци за изпитите  Praynig
Виж целия пост
# 492
Как сте, прекрасни?  Hug

Аз си пия чайче от вишна и бъз / новата ми чаена любов Heart Eyes/ и ми е петъчно  Laughing
Тази седмица ми се видя дългаааа, направо като клоняща към безкрайност...   ooooh!

Целувки от мен и да ви е топло и уютно!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 493
ДУ, момичета! Hug

И аз го обичам тоя чай, Миж, киселичък е малко, много приятен. Hug

Гиговче, позна (как не знам, но е факт), Бъбълчето е много красива, така че и без грим пак ще бъде супер.  Wink

Миле, наистина прекрасна картинка!  Hug

Точе, ще се стопли днес.  Hug

Елинка, и аз не го харесах Иън Макюън. Peace

Нелка, на мен спокойно можеш да ми препоръчваш философкси книги, аз обичам.  Heart Eyes

На всички - хубав петък! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 494
Миж,какво е чайчето? Да си взема за офиса, че имам само зелен тук.
Петя, щом обичаш филосовски, чела ли си Изворът? Мисля, че ще ти допадне!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия