Лиле, ти ли си?

А кой е този розов вазелин?Аз вече с нищо не се мажа. Но ми идва да си отрежа носа. Няма такава гадост. На мен ми излизат херпеси веднъж на 3-4 години, но пък качествено. До сега нямах честта и в носа да имам де.

А кой е този розов вазелин?Аз вече с нищо не се мажа. Но ми идва да си отрежа носа. Няма такава гадост. На мен ми излизат херпеси веднъж на 3-4 години, но пък качествено. До сега нямах честта и в носа да имам де.
И добре, че скоро няма Ивановден.
И добре, че скоро няма Ивановден.
И той толкова се шашна на нестандартното ми предложение, че го направи, фарът светна и безмълвно ми посочи да тръгвам.
Газ до дупка и се върнах при полицаите, но нямаха късмет.
ще празнуваме с приятелка НГ в Костинброд! Да, ама никога не сме ходили! Влизаме в София почва се едно лутане, приятелката ми шофира. Изпадаме в паника. Виждаме патрулка и тя казва "ще ги гоня само те ще ни опътят" и наистина започва да ги гони, те си бяха и далече де! Доближаваме ги и тя почва: къси,дълги,къси дълги ...викам и: Ти луда ли си ?
"ми,че как иначе ще ми обърнат внимание??!" .Е, обърнаха ни
Чак им направи забележка: като видите да ви гони кола защо не спирате? Полицая вика: ние такива ги арестуваме направо! Размина ни се! Препоръчани теми