Много добри диалози, много добър каст, изключителна актьорска игра правят някои от изпълнителите, ще се забавляваш, сигурна съм 
То бива, бива да си измекяр, ама чаааак пък толкова... по 1,50 струваше чип. Домоуправителят го няма и всички при мен
Дребнотемие, битовизми, изневери, свекърви и надсмиване над жестове и подаръци...
Има преференции към държавата, разбира се. Все пак не моа! да сме толкова широкоскроени и да огреем при всяка масовка. Пък и животът на едните е винаги по-ценен от животът на другите.
Вчера беше сръбската и руската Коледа.
. Останалите от групата липсваха.
Оффф, дори не знам как да го обясня като хората. То е просто усещане, дори не е и мисъл.
Твърдо вярвам, че си взела правилното решение.
Качамаци, кюфтета, лелелеле
Препоръчани теми