Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 142 302
  • 742
# 285
Здравейте,а ще има ли черен петък в Маталан и Асда? Нещо има за цяла седмица показано в Маталан,но не разбрах точно?
Виж целия пост
# 286
За Маталан пише, че намалението ще е само в магазините, а не онлайн.

Аз си получих поръчката от М&Co ( за първи път поръчвам от тях) и съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 287
Днес си взех поръчката от Аргос  Peace Онази с играчките 3 за 2.
Вие момичета без потвърдителните мейли получихте ли ги?

Аз да! И за протокола да отбележа, че статуса в пейпал все още е Pending.  Peace
Виж целия пост
# 288
Здравейте, как поръчвате от Теско до адрес на превозвач- билинг и шипинг адресите ви различни ли са? Ще има ли проблем ако билинг адресът ми е български? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 289
 Embarassed Моля за помощ  Embarassed  http://www.skcamping.com/coleman-galileo-5-front-extension-2015-2000012159.html искам тази палатка, но ми се струва подвеждащо описанието  newsm78 цената на палатката с удължението ли е според вас или само на удължението  Confused
Виж целия пост
# 290
Според мен е само екстеншъна, ей я палатката http://www.skcamping.com/coleman-galileo-5-family-tent-2015-2000012158.html .
Виж целия пост
# 291
Благодаря  Embarassed понеже в друг сайт я намерих с удължението за малко повече.
 bouquet
Виж целия пост
# 292
Ако на някой му трябва код за пазаруване от сайта на Найл, код за 30% намаление е FSN15.
Виж целия пост
# 293
има ли код за безплатна доставка от Аргос?
Виж целия пост
# 294
Здравейте, за първи път се включвам в темата и може и да сте го коментирали, за което се извинявам, но имам въпрос. Снощи се опитах да направя поръчка от https://www.clothingattesco.com/. За съжаление неуспешно. Когато исках да завърша поръчката ми излизаше следното: (59) The payment authorisation transaction cannot be fulfilled. Please contact customer service. Credit Card Not Authorised. Пробвах с друг браузър, изчаках да мине време и пак пробвах - без резултат. Картата ми е Visa Electorn, но е дебитна. Пробвах и с картата на съпруга ми, също дебитна (ако това изобщо има значение, защото мисля че няма) и с нея не стана. След 5-6 опита накрая се отказах. Случвало ли ви се е подобно нещо или аз ли бъркам някъде?
Виж целия пост
# 295
В Теско дрехи не приемат дебитни карти. Мисля, че многократно е обсъждано в темите. Може да се плати само с кредитна или виртуална карта. Чувала съм и случаи с дебитна Виза към Булбанк, че са успявали, но с други дебитни карти не става.
Виж целия пост
# 296
Здравейте, издирвам тези ботушки на Skechers на по-приемлива цена:
http://www.skechers.co.uk/style/10401/twinkle-toes-keepsakes-fufu-baby/NPNK
Виж целия пост
# 297
В Теско дрехи не приемат дебитни карти. Мисля, че многократно е обсъждано в темите. Може да се плати само с кредитна или виртуална карта. Чувала съм и случаи с дебитна Виза към Булбанк, че са успявали, но с други дебитни карти не става.
Мисля, че проблема е в това, че картата е виза електрон. Аз плащам с виза дебит и нямам проблеми.
Виж целия пост
# 298
За тези, които са си поръчвали от М&М могат ли да кажат отговарят ли размерите на Адидас Нео? Има хубави пуловери, но доставката ми се вижда скъпа.
Виж целия пост
# 299
Кой е този сайт М&М?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия