Анонимността във форума

  • 43 876
  • 1 155
# 120
 Joy Който чел в Правилата - чел.

Не е само болдването, емотиконата също не е в нейния стил, пунктуацията не е като нейната, нито пък би написала "Обичам Краси" толкова директно. Освен това никога не я нарича Краси.



Виж целия пост
# 121
Освен това мога да пускам срамни теми със заглавия в рими.
Виж целия пост
# 122
Освен това мога да пускам срамни теми със заглавия в рими.
Давай  smile3508
Виж целия пост
# 123
Лъжеш, Шанел не пише така.  Mr. Green
[/b] да болдна ли?

 Joyе що не казвате, че при всяко публикуване избираш ''анонимен'', иначе се разанонимваш Laughing

Ще бъде много забавно някой да не се усети и без да иска да изпльоска анонимното си мнение неанонимно.

Не бих се възползвала от подобна опция. Лично.
Иначе я намирам за безинтересна.
Виж целия пост
# 124
Че аз преди малко точно така се "изтропках" Joy
Виж целия пост
# 125
Отивам да пусна една анонимна тема, че и без това никой не обръща внимание на неанонимните ми теми.
Виж целия пост
# 126
Отивам да пусна една анонимна тема, че и без това никой не обръща внимание на неанонимните ми теми.
Гледай да е мръснишка, да има много секс, изневери, побоища и кръв. Mr. Green
Виж целия пост
# 127
От вас научавам за тази опция. Според мен форума не е анонимен, разпознавала съм много приятелки и познати тук, сигурно и те мен. Не можеш да се скриеш в днешно време. Само, че при мен няма бутон "Анонимен"? Къде е, момичета?
Виждам само: "Предварителен преглед, Публикувай, Проверка правопис"...  newsm78
Виж целия пост
# 128
 В ляво под емотиконите - допълнителни опции
Виж целия пост
# 129
 newsm08
Познайте ме коя съм аз, а познайте де айде деееее  smile3534
Виж целия пост
# 130
Къде точно е? При мен на допълнителни опции пише само:


   
Известявай ме за нови отговори.    
Върни се в тази тема.    
Не използвай усмивки.    

Виж целия пост
# 131
Що няма анонимна? А само анонимен? Дискриминация? Ш'ви обадя.

Егати досадата, отписвам се.
Виж целия пост
# 132
Моля ви се, покажете на ментално русите потребители къде точно е тази опция  baby_neutral
Виж целия пост
# 133
Над бутона "публикувай", имаш опции и една от тях е - публикувай като анонимен.
Виж целия пост
# 134
до емотиконките има допълнителни  опции. Даваш публикувай като анонимен  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия