Анонимността във форума

  • 43 876
  • 1 155
# 285
Ти сериозно ли питаш?
Естествено, че има, и тук, и навън....рядко е приятно да чуеш истината, особено ако не ти гали ухото.
Понятието "градивна критика" се разбира по много начини, и в зависимост от ситуацията и човека.
Моите наблюдения са такива поне.
Виж целия пост
# 286
Стейси  Hug ! Аз не бих коментирала анонимна и то точно съфорумка,която харесвам!
Виж целия пост
# 287
Не да коментираш, а да критикуваш градивно.
Добронамерено.
Има разлика. Laughing
Виж целия пост
# 288
Джой, при "близка" се очаква, че няма да приеме неправилно забележката ти. Но аз имам предвид ако потребителката не ти е близка, нямате си кой знае каква приказка, просто ти харесва, обичаш да я четеш и не би искала да те запомни с нещо такова. Simple Smile Не би ли се изкушила да ѝ кажеш своята истината без да рискуваш да ѝ станеш неприятна (това е съвсем хипотетичен случай, защото най-вероятно няма да го приеме толкова вътрешно, но все пак хванах се да развивам този сценарий  Laughing)?
Виж целия пост
# 289
Стейси  Hug ! Аз не бих коментирала анонимна и то точно съфорумка,която харесвам!
Ти сериозно ли питаш?

Да.  Grinning
Ако усетя, че ме лъжат, няма да ми е приятно.
А ти написа, че хората масово предпочитат да ги лъжат.  Confused

белла, включих се анонимно точно два пъти тук, шеговито. Първият път за да видя дали работи функцията.  Hug  Laughing
Виж целия пост
# 290
Ами такива са моите наблюдения, Стейси.
Може да съм повече от нормалното черногледа, но така мисля.
Виж целия пост
# 291
Акаша, в такъв случай бих премълчала. Или ако наистина много ми напира, бих казала, но със своя ник.
Виж целия пост
# 292
И аз имам анонимни включвания тук. Crazy
Виж целия пост
# 293
 Laughing значи мита,че може да разпознаеш някой по стила на писане е развенчан! Не ви познах  Crossing Arms
Виж целия пост
# 294
Мери, може би не съм достатъчно наблюдателна, но бих се радвала да ми дадеш пример.
Как някой се радва, когато го лъжат.  Confused Предполагам говориш на едро, но убедѝ ме моля, на дребно.

Ако Акаша и Джой се разберат, ще бъда радостна, че и двете са ми много готини!  Crazy
Ако не-ще четем пак сеири.  Twisted Evil Hug
Виж целия пост
# 295
Стейси, това последното каква връзка има Laughing?
Виж целия пост
# 296
Стейси, това последното каква връзка има Laughing?
Ха де! Дойде ми да го кажа.  Hug
Виж целия пост
# 297
Стейси, това последното каква връзка има Laughing?
Ха де! Дойде ми да го кажа.  Hug

Поне да беше цъкнала Анонимен. Laughing
Виж целия пост
# 298
В случая нямаше много да я скрие Joy
Виж целия пост
# 299
Вероятно по-скоро би се ползвало от някой, който вече не е никой във форума - т.е. е, да речем, в най-добрия случай полуанонимен. Представлява човек с изявено мнение, характер, позиция - във форума. И вероятно е споделил по един или друг начин, в един или друг момент, на едно или друго място, достатъчно, за да може да бъде разпознат. И внезапно иска да потърси съвет по тема или по повод, който, ами, не се вписва в изградения му вече образ.

За протокола, не ми е в стила. Анонимността, де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия