Анонимността във форума

  • 43 889
  • 1 155
# 645
Да де, тъкмо  Laughing Освен този помня и Baby Said, май беше... права ли съм?  Mr. Green От една песен.
Виж целия пост
# 646
Ама то си е интересно като се преследват, веднага се оживява темата и публиката. Нека си е тайно гледането на профили, без това доскучава редовно....
Виж целия пост
# 647
Да, права си. И още от песни имаше, и от книги разни. Абе краста си е смяната на никове, точно като аватарната Laughing.
Виж целия пост
# 648
Моят от day one си е Антигона  Laughing Аз съм скучно и праволинейно същество  Stop
Виж целия пост
# 649
какво се случва в аватарната всъщност? Никога не съм попадала там  Blush
Виж целия пост
# 650
Всяка седмица се прави комбинация аватар и подпис по зададена тема. Гласува се и се избира победител, който обявява следващата тема. Ето ти последната тема, ако ти е интересно да видиш на място
Виж целия пост
# 651
Аз все още недоумявам, защо смятате за обидно сравнението с това момиче, което показах.
Вероятно  Либи, тоест Фииби, е по-престижно...  Thinking
 А и съгласявам се, че joy_r  има по-набито око, наистина  нейния пример е по-точен.
Виж целия пост
# 652
Не съм се обидила  Peace
Виж целия пост
# 653
Аз все още недоумявам, защо смятате за обидно сравнението с това момиче, което показах.
Вероятно  Либи, тоест Фииби, е по-престижно...  Thinking
 А и съгласявам се, че joy_r  има по-набито око, наистина  нейния пример е по-точен.
А аз недоумявам, колко плоско се опитваш да привлечеш вниманието към себе си.
Абсолютно елементарно и никакъв шанс за изпъкване.
Виж целия пост
# 654
Към мен? Ни най-малко, Лиляна. Раздвижвам темата просто,  освен, че  казвам, каквото мисля.
Виж целия пост
# 655
Темата е достатъчно раздвижена и вече никой не се интересува от това сравнение и ти я връщаш.
Виж целия пост
# 656
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?
Виж целия пост
# 657
Понякога се зазяпвам в някои профили, ако видя нещо недостоверно в постовете на пишещия. Просто съм любопитна, не е заради някакво търсене на справедливост, изобличаване и пр., ако темата не е свързана с търсене на пари. днес даже се зачетох в някаква стара тема, раздел, който не следя, и ме зачовърка, когато видях мнения, писани в м.р., от профил, който съм срещала скоро като определено женски. Цъкнах на профила - да, в началото е било мъж. Мързи ме да чета 200+ страници с мнения, за да видя кога точно е станала трансформацията на пола.
Виж целия пост
# 658
Това може да е някой съпруг, влезнал и разписал се от на жена си профила... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 659
Това може да е някой съпруг, влезнал и разписал се от на жена си профила... Rolling Eyes

Може, но явно поне в началото само мъжът е ползвал профила на жена си, защото мненията са само мъжки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия