Деца с ТЕЛК 2

  • 126 436
  • 741
# 600
Здравейте, мога ли да попитам тези от вас, които вече получават месечни помощи за детенце с телк над 50%, кога точно ви ги превеждат? Аз миналия месец получих на 15.10. с 2 месеца назад, а сега все още няма нищо, и се чудех дали има някакъв проблем, и на кого би следвало да звънна за да проверя. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 601
Горе-долу около тази дата всеки месец ги превеждат-на мен днес са преведени,зависимост от банката.
Виж целия пост
# 602
Проблемът е, че няма точно фиксирана дата единият месец може да ги пуснат към 15 другият може и след 20 число. Търпение му е майката и да се надявамер че по-рано ще ги преведат и този месец.
Виж целия пост
# 603
Много ви благодаря, това исках да знам, ще си чакам търпеливо!
Виж целия пост
# 604
Zdr mami imateli ve4e prevod?
Виж целия пост
# 605
Аз не, през час проверявам днес, звъннах даже в СП, увериха ме, че трябва да ги получа до края на деня  newsm78
Да ви питам - дечицата с ТЕЛК, които ходят на ДГ, освободени ли са от такса за доп. дейности - танци, език, или само от таксата за ДГ?
Виж целия пост
# 606
Такива освобождавания са на добра воля  Wink
Виж целия пост
# 607
Аз имам превод, ПИБ Пловдив  Peace
Виж целия пост
# 608
Такива освобождавания са на добра воля  Wink
T.e. не е заложено документално?

И аз имам превод вече  Peace
Виж целия пост
# 609
Благодаря ви за отговорите и аз ве4е имам превод.
Виж целия пост
# 610
И аз имам, Укикредит, Пловдив.
За пръв път получавам превод за ТЕЛК, сумата е 1060 лв, ДИ е от средата на юни. По колко лева се пада на месец? С месец назад ли изплащат, или не - месец за месец?
Виж целия пост
# 611
Мисля че е 240 ,поне на нас толкова изплащат,месец за предходния.
Виж целия пост
# 612
Детските на др дата ли се изплащат?
Виж целия пост
# 613
Заедно с ТЕЛК
Виж целия пост
# 614
Uf, ами, както и да го смятам, не знам за колко време съм получила помощите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия