Фраза, която мразя

  • 1 218 158
  • 20 286
# 14 370
Ужас!
Много са гнусни последните изрази.
Никога не съм разбирала защо някои хора се чувстват длъжни да уведомяват околните какви физиологични процеси имат?
Имам приятел, който казваше, че е в предзала, но не да тоалетни нужди, а че е много на зор нещо, че е под напрежение.
Виж целия пост
# 14 371
За разкритието и аз съм го чувала. Но като шега от един познат, който от най-малкото има проблем и търчи до WC. Но някак му пасва на целия му образ
Виж целия пост
# 14 372
Затова обичам този форум - тук съм чела какви ли не бисери, научила съм какво ли не. И още какви бисери има да четем ...
Аз най-много се дразня на изподнадвпредвид .... Всичко накуп ми идва малко в повече
Виж целия пост
# 14 373
Аз най-много се дразня на изподнадвпредвид .... Всичко накуп ми идва малко в повече
Аз това съм го чувала само иронично употребено, не съм чувала някой да го ползва сериозно.
Виж целия пост
# 14 374
И аз го казвам с ирония, но племеника ми (23 годишен) редовно казва „навпредвид“. Даже 10 годишната ми дъщеря го поправя, пък на мен ми идва висок, да му врътна 1 задвратник.
Виж целия пост
# 14 375
Всякакви варианти има, които се ползват, но цялото “изпонавпредвид” съм чувала само иронично. То и така е измислено, като събирателно на всички вариации, които се срещат. “На предвид” и “в предвид” са най-често ползвани сякаш, по-често и от правилното даже. 😁
Виж целия пост
# 14 376
Хайде да не се правим, че....изхождаме амброзия.
Един вече бивш колега, който имаше навика да наставлява и дава непоискан акъл, беше свикнал колежката ми, че "тоалетна" не му звучало добре и трябвало да казва "отивам до банята". И до момента тя си е свикнала да казва така, макар след 3години с мен започна да се отпуска.
Виж целия пост
# 14 377
Е, чак толкова не е нужно.
Тоалетна е съвсем нормално и достатъчно.
Но отивам да пикая, или недай си Боже, пикам, е гнусно.
Виж целия пост
# 14 378
Сетих се за един наш познат, който ни уведомяваше, че отива да "си излее чувствата". Trollface
Виж целия пост
# 14 379
Хаха, една колежка редовно казва, че отива да ака.
Виж целия пост
# 14 380
Това е ужасно Confounded
Виж целия пост
# 14 381
Че то моето дете е по- възпитано.
За малка нужда казва номер едно, за голяма- че отива да прави номер две.
И тази " нужда" как ме дразни.
Но не повече от " чишкам".
Дайте да сменим темата, хаха.
Виж целия пост
# 14 382
Ок, последно 🤣
Виж целия пост
# 14 383
А защо изобщо трябва да уведомяваш някой къде отиваш и по какви нужди? Било то и с номера?
Виж целия пост
# 14 384
Ужасно е, да.
Моята майка е начална учителка и изрично е предупреждавала, че се иска разрешение за ходене до тоалетна, а не за конкретната нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия