ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - Тема №19

  • 99 264
  • 763
# 45
Вярно е, че ривотрилът е голям капан. Лично на мен, обаче не ми действа. Все едно съм пила вода-може пък и за добро да е. Ениоооо как върви с тифаксина-не си ли изял още някого  Joy
Джерииии, толкова надежди вложих в теб, даже се бях настроила да чета един супер еротичен разказ.......а ти уби всичко детско в мен. Wink Хихи като не искаш да си искаш успокоителни от лекари, поискай си нещо друго от конкретен лекар  Joy
 Аз засядам да си правя психотренинга, че  требе да "тренирам" 18 дечица.....малиииии. Simple Smile
 
Виж целия пост
# 46
Не съм изял още никого, все пак от вчера започнах, трябва да се натрупа малко и ви почвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 47
Jerry F, а как се казваше новото ти успокоително и добре ли ти действа,т.е. успокоява ли те?
Виж целия пост
# 48
Хихи, аз съм първа, защото има най-много за ядене по мен.  Joy

Джери беше споменала, че пие флуанксол и антиалерзин и каза, че от нищо не и пукало, освен за психиатъра  Wink
Виж целия пост
# 49
А не, почвам от себе си, че знаеш ли какви вкусни сланинки съм натрупал  Joy
Виж целия пост
# 50
Мен също ми предложиха Флуанксол, но после доки реши да почнем първо с деанксит/което въобще не ми действа/днес ще ходя на преглед и ще си взема и аз Флуанксол и дано и мен почне да не ми пука , а да спра по-лесно Ривотрила
Виж целия пост
# 51
alinnna, имам личния номер, сега да изчакам малко ... пък да действам  Wink Това е едно добро начало... Ми сестрата беше там, какво сега, тройка ли да прави, ми не ми харесва сестрата Laughing

elica
, изписа ми преди седмица флуанксол, настина не ми пука от нищо, ама прекалено ме енергизира. Не мога да стоя на едно място, особено следобед. Сега пси-то намали флуанксона и ми даде антиалерзин. То на същия принцип като атаракса - само ме успива, не ме успокоява. Вчера следобед щях направо да заспя върху клавиатурата. Но е нормално и да те  успокои антиалерзинът. Поне така съм чувала и така пише в листовката. Забравих - пия и АД - оропрам.

Да не ги спра съвсем от раз сега взимам по 1/4 ксанакс. Докато има...
Виж целия пост
# 52
Аз съм доволна от Флуанксола и почнах да го намалям
Виж целия пост
# 53
Да ви попитам, как сте със сексуалното влечение след като получихте ПР ? Аз първия месец след като получих ПР направо нямах никакво желание, докато тук от месец забелязвам нещо, че постоянно си мисля за секс ? виждам се с едно момиче от 2 седмици и не я оставям на мира (не че се е оплакала де  Mr. Green )
Виж целия пост
# 54
Днес бях при доки и сега към Ципралекса ми добави по 1/3 Тритико75мг. вечер и Флуанксол сутрин и  вечер по 1, а Ривотрила го намалявам на 1 път по 1/4 от 0.5 и после го спирам.
“От Флуанксола  каква доза сте пили и след колко време започва да се усеща действието му?
Може ли отзиви и за Тритико?
Виж целия пост
# 55
Днес бях при доки и сега към Ципралекса ми добави по 1/3 Тритико75мг. вечер и Флуанксол сутрин и  вечер по 1, а Ривотрила го намалявам на 1 път по 1/4 от 0.5 и после го спирам.
“От Флуанксола  каква доза сте пили и след колко време започва да се усеща действието му?
Може ли отзиви и за Тритико?
Аз тритикото го "прехвалих и прехвалих", ама ако нямаш проблеми с килограмите -дерзай, защото аз от 55 скочих на 85.
Виж целия пост
# 56
имам блистер и половина валдоксан, ако има някой който да си го купува на свободна цена , да ми пише на лични, подарявам го. Peace
Виж целия пост
# 57
       Хора,и снощи бях с криза и тази сутрин. Продължиха часове и се чувствам повече от ужасно.
 Кажете ,има ли избавление от това чудо ,има ли такива,които са се излекували напълно и как става това,защото вече не се издържа. Cry
Виж целия пост
# 58
уондър, какво се случи
Виж целия пост
# 59
И аз снощи не бях перфе, нервно ми беше,късно заспах и се будих няколко пъти Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия