Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните емоции и преживявания, които изпитват участниците?
Какви съвети се споделят във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните емоции и преживявания, които изпитват участниците?
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви изследвания се препоръчват по време на бременност в Германия?
-
Какви са преживяванията на други жени с овулация, бременност и преглед в Германия?








Иначе си мисля като вляза в 4-тия месец тогава да се отпусна да кажа на повече хора
и аз все се удя защо толкова се тревожех миналия път вместо да си почивам и да се радвам. Сега си имам малък сладкиш, който не ме оставя да си почивам и няма как да се отдадм на 100% на бременеенето. А е много хубаво, взимайте си отпуск и си почивайте, пътувайте и въобще -глезете се!
днес и аз съм си внас, но утре май пак ще се работи... много са строги при нас с болничните, а няма да им казвам още поне месец
