честит празник Флауърче бъдете здрави и щастливи 
честит празник Флауърче бъдете здрави и щастливи 









Другия вариант е да се вземе стелката от обувки, които стават и да се пъхат в новите, че така да се преценява, което също може да е достоверно, ама мога ли да грабна стелка и да почна да пъхам в 100 чифта... кой ще ми даде....
Та, дано да съм била полезна. Ще продължа да издирвам статията, за да се подкрепя с факти де, да не си помислите че си измислям

Иска да ходи, ама явно го е страх. Не, определено го е страх.
Което ме навежда на мисълта, че може и да се е опитвал и друг път, но да е падал. Нали така казват, че децата като се изплашат и после по-трудно се пускат сами. Та, това при мен не е ставало, ама свеки.... Подозирам, че пази грозна и зловеща тайна от мен, свързана с детето ми...
Замислих се, зашото един ден я бях оставила да го гледа, докато ида до магазина, и като се върнах заварих зверския рев, а тя го успокояваше. Попитах какво е станало, "А, нищо нищо, не е падал, ами се удари с една играчка..."
Ама тогава май не го отразих много случая. Та, сега ме човърка и май май ще настоявам на правото си на информираност.
Щото май май е имало нещо, което се укрива от мама Мечева, поради лошия ѝ нрав....
И друго, сега се сетих. Всеки път, като споделя, че още не ходи, а аз и баща му сме проходили на 10м, и тя веднага ме пресича :"Аааа не бой се, ще проходи, ще проходи!", сякаш нещо е гузна
Тва, дали не са вкарвам у филм, или наистина има гузна съвест... Ама много съвпадения нещо се насъбраха....
Може и само да се филмирам. Ама ще проходи, няма къде да иде 
Което не знам дали е по-добре.... щото преди - яде и заспива. Сега, ни яде, ни спи.
Ама, надявам се че ще оцелея и след тоя ми ти нощен "Сървайвър".
Посмейте се на воля, няма да се сърдя

от нас с малката буболечка Ева
И много хубав първи рожден ден да си направите



Вече не е малък драко...
И са доста заредени със всичко почти.
Ще си стоим у дома май,утре ще видим...



Покажи едно разрязано парче и издай рецептата

и моркови. 
- да ви е сладко, Феичка, и на Вили да му е сладък живота 


Препоръчани теми