В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАЙ ще донесе! - Тема 10

  • 30 928
  • 721
# 435
Честит рожден ден на двете рожденички, да са живи и здрави!   bouquet newsm67
Виж целия пост
# 436
Здравейте мами,ами четах ви цяла сутрин ,УРА , свалиха ми абоката ,таблета е в мен .иначе мило добре се хвали ,като се прибера ще видя кви гие свършил но се очертава да стоя поне до сряда
благодаря за палците и подкрепата.Бебчо и аз си правим компания,ами той да си призная се вихри все около мехура,а на мен утре ще ми правят кравопреливане нисък хемоглобин.Няма да дърдоля.Защото имаме нужда от положителни емоций.
иначе ние сме готови с всичко за малкият принц,който ни изплаши здраво,дори вчера тати  е взел количката,и каза,чее изпрал чершафчета за креватчето .
а понеже тук скучая и имам готови теми за февруари да ги кача или вече ,сте готови с новият сайт за малък сечко,и месецът на любовта и Амур
това е
на рожденичките ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   party023 newsm67  ura
А за вас мили момичета   bouquet от мен,мило добре вие омайвал
Виж целия пост
# 437
Честит празник на Mother of PrincesS и water_life  ura newsm59 newsm67
Виж целия пост
# 438

Училище "Чакам бебе" - София
City Center Sofia, 10:30 часа

   04.02.2015 - Бебето у дома 2 част - развитие на бебето и комуникация
   05.02.2015 - Раждане 1 част – подготовка и етапи на раждане
   11.02.2015 -Раждане 2 част – оперативно и естествено раждане, обезболяване
   12.02.2015 - Първи грижи 1 част – тоалет и хигиена
   18.02.2015 - Първи грижи 2 част – здраве и закаляване
   19.02.2015 - Кърмене 1 част – начало и първи контакт
   25.02.2015 - Кърмене 2 част – проблеми и грешки
   26.02.2015 - Бебето у дома 1 част – подготовка за бебето в болницата и у дома


С предварително записване на: http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=3

Училище "Чакам бебе" - Пловдив
Mall Galeria, 12:30 часа

   10.02.2015 г. - Кърмене - въпроси и съвети за успешен старт
   24.02.2015 г. - Раждане - етапи и протичане

С предварително записване на: http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=5

Училище "Чакам бебе" - Варна
Mall Varna, 10:30 часа

   06.02.2015 г. - Кърмене и първи контакт
   20.02.2015 г. - Раждането - етапи и протичане

С предварително записване на: http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=9

Какво предлага училище за бъдещи родители „Чакам бебе“:
   полезни и интересни теми, касаещи периода на бременността, раждането и след това първите грижи;
   информация за всички новости в областта;
   лектори с авторитет и опит;
   практически съвети;
   приятна и предразполагаща обстановка;
   приятелско отношение;
   подаръци и изненади за всички.

Виж целия пост
# 439
Честит празник, момичета! Желая ви щастие, здраве и любов!
Виж целия пост
# 440
Честит рожден ден на рожденничките Wink Бъдете живи и здрави и мноооого щастливи, обичани, спокойни и усмихнати Simple Smile  newsm59  party023  Gift newsm38 bdbaloni
Виж целия пост
# 441
Честит рожден ден на празнуващите  Hug
Да ви се похваля с бебо сме отличници, днес си взех изпита и остава още 1. Иначе бебо е добре и е много гладен днес  Laughing
Виж целия пост
# 442
Момичета,
при мен положението пак е "запечено". Опитах с топла вода с мед на гладно, след това топло мляко с мед на гладно, ядох доста кивита...... обаче НЕ!
И най-интересното е, че не ми е тежко на корема, а вече четвърти ден нямам успех Sad
Дайте някакъв съвет.
Виж целия пост
# 443
На мен магнезият ми реши запечените проблеми, чак не мога да повярвам.
Виж целия пост
# 444
Честит празник на празнуващите  newsm59
да сте здрави, щастливи и обичани   bouquet
Виж целия пост
# 445
Честито на рожденичките! Да сте живи и здрави!   bouquet
Бла бла, аз като закъсам и нищо не става си правя мини клизма с Мелилакс. Не е много приятно, но и не боли и се изчиствам много добре. Тази клизма става за бременни.
Иначе ние сме добре, малката се оправи, май. Аз покрай нея тотално пренебрегвам бебчо, за което ми е кофти, но няма как като се гледаме вкъщи. Имам помощ, но не винаги.
Апетит ми се е отворил голям и ме е страх да се кача на кантара.  Mr. Green
За креватчетата, нашето е комбинирано с люлеещ механизъм. Много ми е полезно и сега, защото малката доста пъти заспива с люшкане. Иначе иска да я гушкам, а аз не смея дълго време, нищо че я вдигам по 100 пъти на ден. Слава Богу, доки каза, че имам дълга шийка и да не се притеснявам. Та за мен люлеещия механизъм е придимство. За сега не сме решили какво креватче ще вземам за бебето, може би това от каката, а на нея по-голямо, че почти го е изпълнила. То се води до 3-4 г., но тя е висока. Ще го мисля  Simple Smile
На момичетата с контракции пожелавам да нямат проблеми, да не стигат до болница и повече почивка. Цвете, как си?
Диди20, браво за изпита!
Хубава вечер ви пожелавам!
Виж целия пост
# 446
Тайга радвам се   bouquet  Почивай си сега  Hug

water_life Честит Рожден ден!


Mother of PrincesS, и на теб да ти е жива и здрава рожденичката! Желая и много щастливо детство!

vaninani и за теб се радвам. Всичко ще бъде наред. Пази се  Hug
Виж целия пост
# 447
Здравейте момичета..
Честит рожден ден на двете рожденички, да са живи и здрави!     bouquet
И аз вече не мога да спя нощем тежко ми е...
Вече започнаха киселините и положението е много зале.
Тайга сега в къщи само почивка.
Flower, Vaninani стискам палци бързо да се стабилизирате.
Виж целия пост
# 448
Тайга, честито изписване  Hug сега яко почивка! Пребориха ли се с болките?
Виниани, стискам палци всичко да е ок  Hug
Някои от момичетата знае ли нещо за кортикостероидите? В смисъл плюсове и минуси и кога се прилага? Аз съм в събота на преглед и дано да не забравя да попитам.
На празнуващите малко със закъснение   bouquet с пожелание да сте много много здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 449
Момичета,
при мен положението пак е "запечено". Опитах с топла вода с мед на гладно, след това топло мляко с мед на гладно, ядох доста кивита...... обаче НЕ!
И най-интересното е, че не ми е тежко на корема, а вече четвърти ден нямам успех Sad
Дайте някакъв съвет.

Опитай с ФрутиЛакс или Дуфалак. 4 дни са много...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия