В коремчето на мама бебенце расте, което щъркелът през МАЙ ще донесе! - Тема 10

  • 30 928
  • 721
# 465
galka85, не се ядосвай, че не си стигнала до МД. Да, страхотни условия, чудесни лекари, постоянни грижи, храната е вкусна и разнообразна, всичко е на ниво. Но пък си спестила една немалка сума, с която ще можеш да напазаруваш за бебето.
Не, че парите са най-важното в такива моменти, разбира се, ама все пак Wink
Виж целия пост
# 466
Какво е това затишие?  Joy
Виж целия пост
# 467
Тайга, радвам се, че си у вас Simple Smile Клинична пътека няма ли в МД?
Аз имам доста работа тия дни, още малко и излизам в заслужена почивка. Иначе следобедите си лежа и гледам тук едно сериалче, абе минава времето, и с лежането се свиква.
Виж целия пост
# 468
Има пътека, но има и доплащане.

Аз не се оплаквам де, бих се върнала пак и пак при нужда, просто успокоявам galka85 Grinning
Виж целия пост
# 469
И аз бях тук в такава болница, но съм лежала и в МД и като сравнявам няма нищо общо, най-вече от към специалисти тук сме зле
Виж целия пост
# 470
Еееее, че си, не може да те успокои човек Laughing Crossing Arms
Виж целия пост
# 471
Хаха аз съм си такава ужасница  Grinning важното е сега да сме добре, миналото минало  baby_neutral
Наистина тук е затишие, всички са в facebook
Виж целия пост
# 472
Това с липсата на специалисти в Бургас и района ми е неразбираемо. Голям град, би трябвало и здравното обслужване да е на ниво newsm78
Едното момиче, с което бях в стая, беше от Несебър. Миналият път, когато лежах в МД, имаше жена от Бургас. Не, че е чак толщкова голямо разстоянието, но когато човек е притеснен и разтревожен, два часа път сигурно изглеждат безкрайни.
Виж целия пост
# 473
Както ти казаха и другите това е при по строги мерки. Иначе няма лошо ако го погалиш за малко или сложиш крем за малко. Въпроса е да не се прекалява  Wink

Mother of PrincesS,благодаря успокои ме малко   bouquet

Не знам защо в последно време съм станала много притеснителна и стресната  #Crazy Sad

Аз искам да попитам някоя от бургаските мами знаете ли до кога е грипната епидемия,важи ли и за другата седмица?  newsm78
Виж целия пост
# 474
Как мога да се включа в темата във фейсбук?
Виж целия пост
# 475
Това с липсата на специалисти в Бургас и района ми е неразбираемо. Голям град, би трябвало и здравното обслужване да е на ниво newsm78
Едното момиче, с което бях в стая, беше от Несебър. Миналият път, когато лежах в МД, имаше жена от Бургас. Не, че е чак толщкова голямо разстоянието, но когато човек е притеснен и разтревожен, два часа път сигурно изглеждат безкрайни.

Така е за съжаление, ами да на мен сега ми казват да не пътувам, даже и на прегледи не ходя във Варна в момента  Cry
м.г. идея си нямам за грипната епидемия, аз не съм просто стресната, направо съм си луда за връзване Simple Smile


Виж целия пост
# 476
грипната епидемия е до 03.02 включително.

Аз искам да питам момичетата с RH- в коя седмица си пускаха за антитела. Лекарката ми говори за 26/28 сед. и ми се струва твърде късно. Мисля в четвъртък да и се обадя и ако трябва да си ги платя, но не знам и с тоя грип дали ще се съгласи.
Виж целия пост
# 477
грипната епидемия е до 03.02 включително.

Аз искам да питам момичетата с RH- в коя седмица си пускаха за антитела. Лекарката ми говори за 26/28 сед. и ми се струва твърде късно. Мисля в четвъртък да и се обадя и ако трябва да си ги платя, но не знам и с тоя грип дали ще се съгласи.
Аз си ги пусках в 14г.с и 20-21г.с , сега трябва в 28 да си ги пусна пак.
Да ви попитам на колко време се пуска вл. секрет?
Виж целия пост
# 478
Добро утро, коремчета!  Hug
Виж целия пост
# 479
Добро утро!
Мамите с близначи, към какви колички сте се ориентирали? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия