Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви стоматологични проблеми се обсъждат във форума?
Какво представлява гранулом и как се лекува?
Какво е хелботерапия и какви са нейните предимства?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви стоматологични проблеми се обсъждат във форума?
-
Какво представлява гранулом и как се лекува?
-
Какво е хелботерапия и какви са нейните предимства?
Хелботерапията е иновативно лечение на пародонтални заболявания. Използва специални разтвори, активирани с лазерна светлина, които деактивират патогенните бактерии, причиняващи заболяването. Предимствата му включват почти стерилно поле, предвидими резултати, аналгезиращо действие на лазерната светлина и целенасочено въздействие само върху инфектираните участъци.
-
Какво представляват фибропунчетата?
-
Как се лекува парадонтозата?
не би трябвало да е така при проводната упойка. От зъболекар знам, че е от изключителна важност как ще ти поставят упойката, тоест, къде точно ще те боцнат. При добре поставена упойка , няма никаква чувствителност.
тоест, сложили са ти упойка , за да срежат моста и да пилят зъбки? При вадене на нерва искай да ти сложат вътре в канала упойка задължително, освен другата. Така няма да усетиш толкова болката. При мен така сложи 2-3 пъти в канала упойка , защото усещах боцкането чак в костта. След като я сложи, станах пълен,,дебил,, 


