Благоевград- тема 36

  • 175 811
  • 751
# 345
Някой има ли представа колко струва изследване за чревни паразити за детска ясла
безплатни са чревните в медилаб са 18 лв
Виж целия пост
# 346
Благодаря Ви.Днес свърших работа.С направление от личния 1 лев за стъкълцето и чашката и 2 лева за изследването.Без направление 8 лева.Всичко това в лабораторията в двора на болницата.
Виж целия пост
# 347
Нека пише някой раждал в Пулс...
Виж целия пост
# 348
Здравейте, искам да поръчам картонена торта за дъщеря ми. Намирам само за София обаче координати. Дали правят в град newsm78
Виж целия пост
# 349
Момичета децата ви събират ли от картите на дисни от кауфланд, че имаме доста повтарящи се за размяна. Може и на лични.
Виж целия пост
# 350
Да да страхотна идея предлагам да пишем кой са ни повтарящи и ако на някой им трябват да се разбираме Simple Smile
Ние имаме повтарящи: 3, 7, 10, 11, 30, 35, 59, 79, 105, 107, 111, 118, 131
Виж целия пост
# 351
Pepeliashka може ли да сменим 3,  7, 11, 111 и 131 че ги нямаме.
Нашите повтарящи са 1, 2, 10, 13, 18, 35, 38, 47, 53, 63, 77, 86, 92, 100, 101, 105, 117, 120, 132.
Виж целия пост
# 352
Ок днес немога но утре може би ?

Виж целия пост
# 353
Аз раждах в пулс при д.р Попова. Много съмдоволна от всичко първото ми раждсне беше в родилно преди почти 6 години и беше нещо ужасно. Само те нахокват и отношението е под всякаква критинка. В пулс се чувствах добре. Храната беше хубава. Стаята просторна, чиста, приятна. Персонала също. Имаше само еднамнацупена сестра която се държешеммалко особено но всичко друго беше добре. Ако имаш въпроси питай! А сега мами аз да ви питам нещщо. В благоееград има ли хомеопат? От известно време наблюдавам как тъпчат децата с амтибиотици ьа щяло и нещяло ? Ще се радвам да препоръчате някой....  bouquet
Виж целия пост
# 354
Здравейте, чудя се при кой педиатър да запиша бебка след като се роди. Какви са вашите предложения и препоръки? Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Аз лично мисля да посещаваме Костадинова. Говорих с нея и ми се стори много мила жена. Работи с направления от личния, но не се налага да ходиш първо за направление и след това при нея,а след прегледа тя направо си взима направлението от GP-то при което сте записани. Най-добре да поговориш с педиатъра на който се спреш за да ти обясни как процедира и ти предварително да прецениш дали така ще ти бъде удобно. Ние ще се раждаме всеки момент и ще споделя и след посещението вкъщи още впечатления.
Виж целия пост
# 356
Супер! Благодаря! Леко и бързо раждане!
Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Благодаря ... аз си избирам къде да раждам за сега съм за Дупница./трудно ми е да си избера категорично!
Виж целия пост
# 358
Sear145, а от д-р Баракова имаш ли наблюдения. Аз също съм решила да раждам в ПУЛС, но при нея. Иначе кога ти дадоха бебчо, как стоят също нещата с посещенията и изписването. И в крайна сметка каква е сумата която плащаш накрая-много различна информация получих по този въпрос, но така и не се почувствах удобно да повдигна въпроса пред Баракова. Извинявай за многото въпроси  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Аз също мисля да раждам в Дупница! Дори утре имам час за доктор Динов. Ще го разпитам по-подробно как стоят нещата и ще пиша! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия