Благоевград- тема 36

  • 175 791
  • 751
# 420
Здравейте!
Искам да ви попитам дали някоя от вас е махала стара амалгамена пломба?
До сега не ми се е налагалало и  не знам къде да отида?
Благодаря ви предварително!  bouquet
И аз обмислям да махна една, но не се решавам, защото й няма още нищо. Имам две махнати до сега, но се бяха отчупили/от камъче в ориз и двете Simple Smile /. Мисля, че всеки зъболекар, при който отидеш, ще ти я смени.

Благодаря за информацията!  bouquet
Виж целия пост
# 421
Динов си е в Дупница лично той ми прави секциото август. Марценкова също е там.
Доволна сте предполагам  Simple Smile ?
Виж целия пост
# 422
Аз от Динов никак не съм доволна.Ходих при него когато забременях с второто ми дете. За 1 бройка да си бях сега с 1 дете. Настръхвам от ужас като си спомня.
Бързо се преместих при д-р Калоянова. Останах много доволна. Раждах си тук в държавната.Д-р Карагогов(дано не му бъркам името) ме изражда. Всички се държаха много добре,никой не ми е казал и дума на криво,внимателни,обясняват ако питаш, големи професионалисти. Залата е обновена, стаите не са лоши.В моята стая бях с още една жена,имаше баня.Беше обща със съседната стая. Не е било проблем,въпреки,че постоянно се ползваше.
Аз исках да попитам за детски стоматолог,препоръчайте Simple Smile Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 423
Много странно,аз за пръв път чета лошо мнение за него.Какво ви разочарова?
Виж целия пост
# 424
Историята е дълга,но ще я сбия максимално.
След закъснение  на цикъла ходох да ме прегледа,не можа да види нищо.Слеващата седмица пак ходих и пак нищо не видя.Хоспитализираха ме в Дупница за да ме оперират от извънматочна бременност.Преди да ме оперират един друг доктор ме прегледа,и миказа да си ходя- не съм за там,даже и пулс си имало бебето. Та така общо взето.
Аз пък напоследък чувам много негативни мнения за него.
Виж целия пост
# 425
Здравейте мили дами!
Тъй като искам да посетя доктор Зоя Попова, се чудех дали тя приема пациенти в болница "Пулс" , където работи или има отделен кабинет? И евентуално ако може някой да ми даде телефон за връзка, ще бъда много благодарна!  Blush
Виж целия пост
# 426
Гинеколог ли е Зоя Попова, ако е същата има частен кабинет в блока срещу Първо студенстко общежитие, има една пицария Бонжур и малко след нея е кабинета. Намерих и адрес с телефон
http://www.credoweb.bg/d-r-zoya-popova-profile-2145.html?act_tab=workplaces
Виж целия пост
# 427
Д-р Попова наскоро роди и незнам дали е започнала да преглежда, иначе мисля само в кабинета до пицарията приема пациенти
Виж целия пост
# 428
Имам един малко странен въпрос. Simple Smile Интересува ме дали някой знае откъде в Благоевград мога да купя плюшен котарак Гарфилд? Детето си е поръчало за Коледа и досега съм била в Хиполенд, Патиланци, Буратино и магазина срещу банички "Бакалов" на центъра, както и някои по-малки магазинчета и книжарници в централната част на града. Такава играчка намерих само в Буратино, но честно казано беше много грозна и приликата с образа на Гарфилд е толкова бегла, че чак не знам дали малката би познала, че това е той.
Пробвах да поръчам и от няколко сайта, но отвсякъде ми съобщават, че са им изчерпани бройките, голям дефицит се оказва този Гарфилд. Simple Smile
Та, ако някой някъде е виждал да се продава подобна играчка, ще съм много благодарна да ми съобщи. Приемат се предложения и за околните градове. Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 429
Направо е неоткриваем този Гарфилд. .в алиекспреса има много сладки,но определено няма да е "коледен подарък" :/ ..
Май май..само София ще ви спаси ,пробвайте да се обадите в Джъмбо! 
Виж целия пост
# 430
Май май..само София ще ви спаси ,пробвайте да се обадите в Джъмбо! 

За жалост и това не ни спаси - мъжът ми беше командировка в София в понеделник и също е търсил там, но уви. Майка ми пък е обиколила всички магазини във Видин, но и там няма. Направо е някакво чудо това с този Гарфилд, не знам защо го няма по магазините...
Виж целия пост
# 431
Егати котарака. .съвсем е изчезнал. newsm78
Значи остава вариант -поръчка,писах Ви на лични.
Виж целия пост
# 432
Здравейте, ЧЕСТИТА НОВА 2016 ГОДИНА bouquet
Днес случайно попаднах на това
 http://www.struma.com/obshtestvo/biznes-turizum-zubolekarite-ot- … t-pacienti_70426/
Някоя от вас ходила ли е? Дали сте доволни?
Виж целия пост
# 433
Здравейте, ЧЕСТИТА НОВА 2016 ГОДИНА bouquet
Днес случайно попаднах на това
 http://www.struma.com/obshtestvo/biznes-turizum-zubolekarite-ot- … t-pacienti_70426/
Някоя от вас ходила ли е? Дали сте доволни?

Статията вече я няма. разбирам, че става въпрос за зъболекарите в Македония. Масово българите ходят там на лечение.
Виж целия пост
# 434
Здравейте мами от Благоевград!
Скоро ме чака раждане в болницата. Тъй като съм при Калоянова и тя ясно ми заяви вчера при последния ми преглед, че ако искам тя и нейния екип да ме израждат трябва да заплатя 500 лева останах много разочарована, защото не смятам че трябва да плащам за нещо което те по принцип вършат. Така и не получих кой знае какво внимание от нея въпреки, че четох страхотни коментари но това е лично мнение разбира се.
При въпросът ми какво трябва да нося със себе си отговорът беше цитирам "обичайните неща - памперси и мокри кърпи, а  за теб гащи за родилка" тъй като мисля, че това не е всичко  Laughing искам да попитам какво трябва да нося със себе си. И тези гащи за родилки може ли да взема памперси за възрастни или?  newsm78
Благодаря предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия