Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 34 183
  • 700
# 465
Валентина, честито момченце, живи и здвави да сте  Hug
Виж целия пост
# 466
Валентина,  честито момченце и от мен. Желая ви много здраве, щастие и късмет!   bouquet
Виж целия пост
# 467
Валентина, честито ти февруарче и на теб - да ти е жив и здрав  Hug

Елито, само така - нека бие сърчицето до финала  Hug
Виж целия пост
# 468
Валентина, честита рожба, да ви е живо и здраво и много да ви радва Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Вале, честито момченце! Да е жив и здрав и голяма гордост за всички Hug
Елито, честито туп-туп, това е един от най-хубавите моменти през бременността Heart Eyes
Аз имам едно бързо въпросче - днес ми излезе второто чхг - от 187 е станало 495 за 48 часа. Това ме успокоява, но гледайки таблиците за нивата на хормона не съм сигурна къде попадам Blush
По календар се водя 4 седмица и 2 дни, което май се води 5-та, а според стойностите за 5-та • 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml , ми се струва, че съм в ниските нива Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 470
Вале, честито момченце! Да е жив и здрав и голяма гордост за всички Hug
Елито, честито туп-туп, това е един от най-хубавите моменти през бременността Heart Eyes
Аз имам едно бързо въпросче - днес ми излезе второто чхг - от 187 е станало 495 за 48 часа. Това ме успокоява, но гледайки таблиците за нивата на хормона не съм сигурна къде попадам Blush
По календар се водя 4 седмица и 2 дни, което май се води 5-та, а според стойностите за 5-та • 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml , ми се струва, че съм в ниските нива Crazy Crazy Crazy

Тези граници както виждаш са с огромна разлика. Стойностите нямат значение. ЧХГ си расте повече от добре. Не пускай повече кръвни. Сега само запази спокойствие ако имаш болки НоШпа и си запази час при лекар за другата седмица!
Виж целия пост
# 471
 malachika честити  две чертички ЧХГ ти е супер не се притеснявай .Успешна до финал Hug

Ели честито и на теб туп туп браво на мъничето

Честито момченце на Валентина живо , здраво и послушно да расте  bouquet
Виж целия пост
# 472
Знам, че е срещу правилата, но ще ме зарадвате с Добре дошла, а и с малко помощ и подкрепа, когато имам нужда.

Спряла сърдечна дейност в 19 г с. Ей така, без признаци. Предизвикаха раждане и кюртаж след това. Сега се опитвам да си спра кърмата.
Имаме едно момиченце на 7 години, това беше чаканото братче след една година опити.
Виж целия пост
# 473
Стопанка Искренно съжалявам. Не е честно, но трябва да намериш сили да продължиш. Ще водиш как и ти ще имаш второ детенце, но трябва да намерите причината.
Виж целия пост
# 474
Стопе тук хич не исках да те виждам! Но ще те подкрепяме! Знам че това което изживя е кошмарно! Най трудно е до първия цикъл, тук го празнуваме, после времето като че ли минава по бързо. Hug
Виж целия пост
# 475
Стопанка, много силно те прегръщам и ме боли сърцето заедно с теб. Няма думи за тази загуба. Грижи се за себе си и не се притеснявай да потърсиш помощ ако усещаш, че имаш нужда от споделяне и подкрепа. Надявам се, че имаш добър съпруг за опора в този така труден за вас момент. Милата...
Виж целия пост
# 476
Толкова е тъжно , че продължават да се записват нови мами тук, и то в толкова напреднала бременност .Sad
Стопанка , бързо възстановяване и се надявам да откриете причината за това нещастие.Всички те прегръщаме и те разбираме ! Hug
Виж целия пост
# 477
Стопанка, съжалявам да те видя тук  Sad чела съм те в темата за Юлските бебоци, но уви и аз я напуснах... Искам да ти пожелая бързо възстановяване и много съжалявам за това, което си преживяла  spoko  Hug
Виж целия пост
# 478
Стопи, много съжалявам, че се влючваш! Бъди силна!
Виж целия пост
# 479
Стопанка, съжалявам за случилото се. Бързо възстановяване!

На мен на 36-ти ден след кюретажа (вчера) ми дойде цикъла, но е много оскъден. Дори не мога да го нарека и цикъл, а съм чела, че би трябвало да е по-обилен от другите. При вас как беше?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия