Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 34 183
  • 700
# 495
Стопи, искрено съжалявам за това, което си преживяла! Никой не заслужава такава мъка! Но ти пожелавам с цялото си сърце при първа възможност да видиш двете чертички и този път до финал😘
Честито на мацките с дошъл М, това е първият етап от крайната цел😉
Маце, силно стиснати палци за малкото, което ти остава, а след това ще чакаме добрите новини😊
Виж целия пост
# 496
Здравейте! не съм писала отдавна за съжаление сега с лоша новина загубих бременноста в 21 г.с това ми е трети спонтанен аборт сега се опитвам да свикна  със загубата и да продължа на пред.
Виж целия пост
# 497
Жоцка, много съжалявам, много!
Виж целия пост
# 498
Жоцка, много съжалявам, никой не трябва да изживява това   Sad
Помня, че ти правиха серклаж.. А генетични и имунологични изследвания правила ли си? Все някъде се крие заека... Пожелавам ти бързо да се възстановиш, да намерите причината и следващата бременност да е до финал  Hug И за листериозата се сетих да те питам, дали си изследвала, че напоследък на доста момичета направи белички...
Виж целия пост
# 499
Жоцка, съжалявам за случилото се. Дано да намериш причината и другия път всичко да е наред.
Виж целия пост
# 500
Жоцка, много съжалявам за лошата новина Cry
Виж целия пост
# 501
Ох Жоцка ,съжалявам за загубата ти! Надявам се да откриете причината за това нещастие и следващия път до термин   Praynig
Виж целия пост
# 502
Жоцка Искренно съжалявам. Hug Никой не заслужава това.
Пожелавам ви да откриете бързо причината и да успеете да я излекувате. Praynig
Виж целия пост
# 503
Уффф ... doh    action032 
Виж целия пост
# 504
Стопанка, Жоцка, безкрайно съжалявам за това, което ви е сполетяло!  Sad
Дори не мога да си представя мъката, която човек изпитва в такъв момент...
Не знам какво да кажа, освен че от цялото си сърце ви пожелавам да имате сили и кураж да се изправите след случилото се и следващият път всичко да е наред! Hug
Много ми е мъчно, много...
Виж целия пост
# 505
Ооо Жоцка! Много, много съжлявам! Защо мамка му! Много сила и кураж!
Виж целия пост
# 506
Жоцка мила много съжалявам Weary....
Виж целия пост
# 507
Жоцка, много съжалявам за случилото ти се! Не мога да повярвам, че се случват такива неща, толкова е нечестно, че нямам думи! Пожелавам ти съвсем скоро да откриеш причината и да се насладиш на една нова бременност до финал😘😘😘
Виж целия пост
# 508
Жоцка, много, много съжалявам, силно те прегръщам, дано намериш сили да се възстановиш бързо  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 509
Ооооо Sad Нямам думи и едва ли мога да намеря....две момичета споделиха за късни загуби, това е просто ужасно Sad  Hug Hug Hug Кураж момичета.....дано съберете сили да преодолеете този ужас,а тук със сигурност ще ви подкрепяме с каквото можем. Търсете и причините....просто друго не мога да кажа в такъв ужасен момент за вас....силно ви прегръщам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия