Кюретаж и забременяване след това - тема 57

  • 34 183
  • 700
# 570
Мен док ме предупреди, че ако кървя ще ме сложи на Утрогестан и така стана. Привантивно не го взимах.
Виж целия пост
# 571
Жоцка много съжалявам за това което си преживяла  Hug На теб от Майчин дом ли ти казаха за хистология на плода, на мен там никой нищо такова не ми спомена. Това изследване задължително ли се прави или трябвало аз да го поискам? А и аз търся светила, ама да ти кажа, като ходих при доц. Димитрова и тя ме претупа и не видя, че трябва да ми се направи серклаж, та и на тях доверие вече нямам.
Виж целия пост
# 572
Десс твоите бяха по късни нали?  Обикновенно на такива до 10 т г.с дам изписват. Аз бях на дуфастон. Сега съм на утрогестан.

Да, в по-късни седмици са и двата, аз затова и писах че най-вероятно има значение случая, а и причината. При мен няма общо с кървене, отлепяне или липса на прогестерон, затова и не се  е налагало  Peace
Виж целия пост
# 573
да аз пак да се върна към темата заподновяване на опитите.
Както някой писа по- горе. Почвам да смятам- сега трябва да чакам пак три месеца, после да подновим опитите и кой знае кога пка ще стане и после още 9 месеца ако всичко е наред и ме обхваща параноята. Много време и годините минават...
Но правите трябва си търпение/ децата са дар от Господ и когато стане тогава.
Ама си минаваме през тези емоционални вулнения и мисли...
поздрави...
На мен тук никой не иска да ми пуска изследвания  и май като си ида в Бг ще правя
Виж целия пост
# 574
Jenago много е важно да имаш реални очаквания от новите опити. Аз нямах. Аз мислех че понеже съдбата вече си е поиграла с мен сега веднага ще ме награди! Ще забременея веднага, защото след кюретаж така става, така казват лекарите. Е да ама не, на първия планиран опит получих остри болки в корема. Отпадна. На втория забременях. Но биохимична. Тряс от земята. Последваха 6 месеца опити. Забременях. Е никак не е лесно да си бременна отново. И кошмара дали всичко Ще бъде наред не спира там където си прекъснала първата бременност. Много е трудно ! Но нито една от нас не се е отказала от мечтатa за дете. Казвам ти всичко това за да си реалист и подготвена за една скорошна бременност!
Виж целия пост
# 575
Здравейте момичета. Аз току що се прибирам от преглед. Установи се, че матката се е изчистила и няма да има нужда от кюретаж. Доктора спомена за 6 месеца пазене, което на мен ми се струва цяла вечност, но в името на това следващата ми бременност да протече нормално ще направим каквото се налага.
Вие кога отидохте на следващ преглед ? Аз смятам в началото на март да отида, и да поискам да ми пуснат някои от основните изследвания. Лекарят каза, че обикновено при първи спонтанен аборт не е задължително да се пускат изследвания, но аз смятам, че така или иначе няма и да ми навредят, по - добре да ги направя.  Hug
Виж целия пост
# 576
Браво, страхотно че няма да се наложи К  Hug  При положение че си се изчистила сама 6 месеца пазене ми се виждат много, ако искаш може да потърсиш още едно мнения  Peace  Успех с изследванията, няма лошо да си пуснеш това онова  Hug
Виж целия пост
# 577
Здравейте момичета,
някой беше написал ,че след като минат трите месеца не се знае кога ще стане чудото.Аз бих ви посъветвала,за да не чакате толкова много да си намерите добър лекар,който да ви следи ову.Аз чаках година и половина и нищо,накрая отидох в Щерев и там ми следиха ову-то и още на първият месец забременях.Много се надявам пак да стане от първият път
Виж целия пост
# 578
Недейте изпада от самото начало в толкова много вглеждане. Бебе не става с нерви и нетърпение.
Аз хем чаках 6 месеца, хем имах чудна ову на 14 ден като по учебник. Заченах точно когато не вярвах да стане зареди висок пролактин и всичко това ми отне 1 г. след аборта.
Виж целия пост
# 579
И аз след три месеца отидох на преглед и лекарката каза, че сме готови за опити и че след два дни някъде ще съм във овулация и да се почваме......еми не стана.....отне ни още 7 месеца и както казва Фейчката, точно когато не мислех че ще стане. Така че наистина колкото и да е трудно не го мислете.....трябва и търпение и със желание да се случват нещата, че то иначе си става задължение и има напрежение и все месец чакаш....много е напрягащо.....
Виж целия пост
# 580
Здравейте, момичета. Съжалявам за новозаписалите се.

Моят цикъл продължава вече 8-ми ден и през цялото време си беше по-скоро зацапване. Моля за съвет, да изчакам ли да спре зацапването или да ходя на лекар?
Виж целия пост
# 581
След кюртаж ли си , аз бяха така цели  15 дни ! Ако нямаш темп или други неразположенията не мисля , че има проблем !
Виж целия пост
# 582
shainis, не се притеснявай - при мен зацапването продължи около 2 седмици.
Опасно е, ако имаш много обилно кръвотечение или висока Т.
Виж целия пост
# 583
Не, това и е първи цикъл май? Нали? Ако не спре скоро иди.
Виж целия пост
# 584
Да, това ми е първия цикъл, който е много оскъден - само кафяво зацапване без червена кръв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия