ПРИМОРСКО 2015 г. - мнения, впечатления и препоръки!

  • 130 446
  • 704
# 675
Супер беше в примарски! Ние бяхме през юли и комари въобще нямаше.
От сега нямам търпение да дойде следващото лято, куфарите и....пак в Приморско.
Чак ми се иска да изпея онази песен от филма "Оркедтър без име"...."оставаме, оставаме и нищо, че е есен...!  bouquet
Виж целия пост
# 676
Здравейте! Някой с мнение и впечатление за Апартхотел Престиж Сити II.
За пръв път сме се спряли на Приморско и си харесахме този хотел засега.
Коментарите, които четох в букинга и визит са повечето от 2013г/негативните за ОИ/ и ми се иска да вярвам, че може и да са подобрили нещата.
Затова ми се иска да се включи някой с по-пресни впечатления.
Ако може и да ме ориентирате горе-долу на какво разстояние е от центъра/ че ми е трудно да се ориентирам по картата/?
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 677
Цитат
Ако може и да ме ориентирате горе-долу на какво разстояние е от центъра/ че ми е трудно да се ориентирам по картата/?

Грубо казано, на майната си...поне 20-30 мин. пеша, ако сте с малко дете, забрави. На всичкото отгоре се върви до шосето, което е доста натоварено. Не знам какви мнения има от 2013, през 2014 беше почти строеж....дано да не бъркам хотела.
Виж целия пост
# 678
Престиж  2 се педлага мисля повече от две години.Засичала съм го още през 2012-2013г. в офертите.
Виж целия пост
# 679
Да, същия е, сега го видях на гугъл мапса, хвърлен в нищото, центъра е страшно далеко, плажа там е на около 200 м, хубав е, имай предвид, че реката там е близо и там 2 комара носят 1 кебапче.
Виж целия пост
# 680
Писала съм няколко пъти за Престиж. Не е толкова далеч от центъра. Винаги има хора които са разхождат натам.Даже от  Магнолиите има хора които ходят пеша. Пътя не е в строеж. Поне не беше преди 2 години. Хотелите които тогава се строяха вече са готови. Даже лятото някой щеше да ходи  в съседния хотел, имаше питанка тук за плажа. Била съм няколко пъти в хотела. Даже още като беше само апартхотел. От храната на олинклузива не бях доволна, но някой беше казал че миналата  година са подобрили нещата. това лято щяхме да ходим, но  в последния момент сменихме дестинацията. Мен ме грабва най- вече локацията на хотел и плажа
Виж целия пост
# 681
Не е писано че пътя е в строеж. Имах чувството че хотела е в строеж но май е бил друг. До центъра са поне 20-30 мин.пеша, което за мене е много. И то ако минеш напряко край Дяволския мост.
Виж целия пост
# 682
Писала съм няколко пъти за Престиж. Не е толкова далеч от центъра. Винаги има хора които са разхождат натам.Даже от  Магнолиите има хора които ходят пеша. Пътя не е в строеж. Поне не беше преди 2 години. Хотелите които тогава се строяха вече са готови. Даже лятото някой щеше да ходи  в съседния хотел, имаше питанка тук за плажа. Била съм няколко пъти в хотела. Даже още като беше само апартхотел. От храната на олинклузива не бях доволна, но някой беше казал че миналата  година са подобрили нещата. това лято щяхме да ходим, но  в последния момент сменихме дестинацията. Мен ме грабва най- вече локацията на хотел и плажа
Аз питах за съседния хотел, то май не е хотел, а апартаменти под наем. Ходих и да дам отзив от първа ръка. Мястото е много добро, плажът е прекрасен. Минусите - много комари, ама много. Само веднъж вечеряхме в Престиж сити - лоша храна, тъпканица, свинщина по масите, не повторихме. Центърът е на около 20 минути бавно ходене. Има много удобно магазинче в Престиж със стоки от първа необходимост.
Виж целия пост
# 683
Благодаря за бързите отговори. Май започнах да се отказвам от този хотел. Явно минусите са повече от плюсовете.
Ще съм благодарна ако някой ми препоръча друг хотел, защото ще сме за пръв път в Приморско.
Това, което търсим е хотел близо до плажа  / даже първа линия /. Да е и близо до центъра. Може и ОИ, но не е задължително. Иска ми се да предлагат апартаменти т.к. сме с две големи деца - 16г и 9г
Засега това което съм харесала са  - х.Буена Виста и х.Плаза Перла както и един апартамент на плажа - Саут бийч мисля че беше.
Виж целия пост
# 684
Благодаря за бързите отговори. Май започнах да се отказвам от този хотел. Явно минусите са повече от плюсовете.
Ще съм благодарна ако някой ми препоръча друг хотел, защото ще сме за пръв път в Приморско.
Това, което търсим е хотел близо до плажа  / даже първа линия /. Да е и близо до центъра. Може и ОИ, но не е задължително. Иска ми се да предлагат апартаменти т.к. сме с две големи деца - 16г и 9г
Засега това което съм харесала са  - х.Буена Виста и х.Плаза Перла както и един апартамент на плажа - Саут бийч мисля че беше.


Буена виста е близо до плажа, около 100-150 м, басейна е страшно малък, на сянка, иначе хотелчето е добро. Виж Южни нощи 2, той е с/у Буена виста, колегата 2 години подред ходи там и е страшно доволен, няма басейн. Детелини е също близо, много го хвалят, също е близо до плажа, и той няма басейн и е на 5 мин. от центъра и на 5 мин.от плажа.
Виж целия пост
# 685
Някой да пусне нова тема.... bouquet bouquet
Виж целия пост
# 686
Здравейте! Може ли да ми кажете нещо за хотел Хелиос? Далече ли е от центъра? Става ли за деца(група около 20 човека)? И как са стаите? Благодаря предварително и се извинявам, ако вече има такъв пост!
Виж целия пост
# 687
Здравейте! Може ли да ми кажете нещо за хотел Хелиос? Далече ли е от центъра? Става ли за деца(група около 20 човека)? И как са стаите? Благодаря предварително и се извинявам, ако вече има такъв пост!

Тоя пък хотел за пръв път го чувам, прилича ми на стар соц комплекс. Ако е в ММЦ както на 99% съм сигурен до центъра на Приморско и Китен е горе-долу на еднакво разстояние....поне 2 км минимум. Иначе плажа е много добър, в самото ММЦ обаче ще пукнат децата от скука. Аз поне мойто не бих го пратил.
Виж целия пост
# 688
Здравейте! Може ли да ми кажете нещо за хотел Хелиос? Далече ли е от центъра? Става ли за деца(група около 20 човека)? И как са стаите? Благодаря предварително и се извинявам, ако вече има такъв пост!

Тоя пък хотел за пръв път го чувам, прилича ми на стар соц комплекс. Ако е в ММЦ както на 99% съм сигурен до центъра на Приморско и Китен е горе-долу на еднакво разстояние....поне 2 км минимум. Иначе плажа е много добър, в самото ММЦ обаче ще пукнат децата от скука. Аз поне мойто не бих го пратил.
Става въпрос за учителка с деца, иначе и аз не бих си завела детето там. Предполагам, че е някаква станция, ако не е хотел. Ако имате някакви предложения на прилични цени, съм отворена за идеи! Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 689
MAMA POLI, мога да отговоря за хотел Плаза, на Перлите, защото лятото почивахме една седмица в хотела и всичко си беше ок, има прилично голям външен басейн....единствено не е на първа линия на морето, а се ползва едно салче от хотела за преминаване през реката до брега на морето, но това  съвсем не е недостатък, а е някак си различно и екзотично Peace, ....питай какво точно друго те интересува.....
PS:  ooooh! съжалявам, но мога да дам отзиви за Перла сън парк, а не за Плазата.....просто първата резервация беше за Плаза, но впоследствие се озовахме в Перла сън парк и оттам се обърках   Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия