Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли учител по нидерландски език в Русе?
Къде мога да намеря надежден апарат за кръвно налягане Omron в Русе?
Къде мога да намеря дамско боди с тънки презрамки и качествени дамски анцузи в Русе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли учител по нидерландски език в Русе?
-
Къде мога да намеря надежден апарат за кръвно налягане Omron в Русе?
-
Къде мога да намеря дамско боди с тънки презрамки и качествени дамски анцузи в Русе?
Дамско боди с тънки презрамки може да бъде намерено в магазини като Lady Len, както и в бельото на центъра на града. Освен това проверете и магазините близо до паркинга на Дунав. Качествени дамски анцузи могат да бъдат намерени в специализирани спортни магазини в Русе. Освен това разгледайте обувките и спортните магазини в града, където се предлагат различни модели на анцузи.
-
Можете ли да препоръчате спокойно и тихо място за хранене в Русе?
-
Къде мога да намеря домашни уреди като масажори, грил тигани и котлони в Русе?
. Днес минах през Чайка, че и на мен ми трябваха. В магазина, който е точно до Арда видях наслагани в кашони на цени 5 и 10 лв. за килограм. Аз си купих от другото магазинче за платове, което е в посока сладкарница Чайка. Там цени не видях, но пък ми разрешиха да си поровя на воля
, е поне по евтини да са/. Трябва и да са големи, за спалня че не навсякъде има. Ако е по близо до Дружба още по добре, че с детето не мога още да се разхождам надалеч за дълго. Също ме интересува и за платнени покривки за маса.
От егн-то ли е,от алкохола ли е:знам ли и аз вече...Ама забравям...
.... Козметиката ли? По аптеките, в Оптимите май съм виждала, по- големите Оптими, разбирай тази на цар освободител.
Да,козметиката...Много благодаря за помощта!
, беше си то за едно време когато бяха само бели чаршафите. Сега като са цветни вече (а и за по-лесно ушиване разбира се) са почти на 100% само отдолу на линията на шева
.