Сладкарничка за книги-тема 29

  • 22 220
  • 739
# 315
Хихи, Адаши, разсмя ме с твоята табличка  Laughing Много си подредена, брей, брей  Wink
 Hug

Каня се да ходя до ЛЛ, не съм болна но ми трябва едно направление, та смятам да си сложа маска докато чакам, че да не взема да намажа някой грип, че другата седмица ми предстоят здравословни перипети и трябва да съм здрава.

Цвети, и аз така. Хич не ми се готви днес и ще направя една баница, че е лесно.

Виж целия пост
# 316
Миж, аз в твоята таблица съществувам ли? Май не.  Thinking Я да ме запишеш.  Mr. Green

О, с удоволствие! Само ми кажи в коя графа - КРЕДИТ или ДЕБИТ?  Joy

Вив, така е - подредеността ми е един от най-ужасните пороци  Rolling Eyes
Полудявам, ако е хаос около мен, никак не обичам хаос във всеки един смисъл  Blush
Виж целия пост
# 317
О, с удоволствие! Само ми кажи в коя графа - КРЕДИТ или ДЕБИТ?  Joy
Joy Joy Joy ти ми направи деня, често  hahaha Hug!
Виж целия пост
# 318
ДУ, момичета! Hug Hug Hug

Нелка, Нарче, бързо оздравяване! Hug Hug Hug

Мижжжка, аз също си пиша в едно екселско файлче, ама само, когато дам или получа книга.  Grinning

Нещо ми е много сънено все още, а и тая мъгла...

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 319
Миж, може и да заравним салдата, да ми е мирно и спокойно. Задбалансово на никой не давай.  А онези от "предай нататък" направо ги отписвай като фира.  Mr. Green

Пете, къде да те цуна, че да се събудиш?  hahaha Mr. Green Heart Eyes

Подарявам чисто нова "Три чаши чай" на Мортенсън.
Виж целия пост
# 320
Ей много сте забавни от сутринтаб hahaha Аз рядко взимам чужди книги за прочит и не ми се налага да помня кое на кого е. Обаче като прочетох за книжките на Миж от .... ми стана кофти. Чудя се как четящи хора могат да се отнасят така към книгите  newsm78

Подарявам чисто нова "Три чаши чай" на Мортенсън.

Що?  newsm78
Виж целия пост
# 321
ДУ  Hug
Хубав да ви е денят, момичета!
Болните да оздравяват!
Дев,в офиса ни става денем 30 градуса ooooh! и умираме от жега,все отваряме прозорците и това всяка зима,а откак се помня аз с дебела блуза не съм идвала на работа.. Тези с късия ръкав ги обличам в/у боди с дълъг, а отгоре само за сутринта мятам едно сако или жилетка и така,а и с кола движа... Затова купувам летни Simple Smile а и то още повече никаква зима няма таз година, не че ми трябва де...
Отивам да поработя Outta Joint
Виж целия пост
# 322
И аз съм така - ходя с блузка и отгоре жилетка или елече, които лесно мога да сваля.
Пуловер или поло тази зима не съм обличала, ще се издуша от горещина   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 323
Ловче, аз я имам друга, моя си, чела съм я и аз, и майка. Тази е подарък на майка ми, но тя няма какво да я прави и ми я е дала да й решавам съдбата.

Ако иска някой книжката за четене, ще му дам моята.
Иначе офертата за подаряването продължава да важи.

Гиг, и аз днес съм с къс ръкав. Лека вълнена блузка, черна, с цикламено цвете на сърцето.  Flutter
Виж целия пост
# 324
Мижи  Hug
Миле,значи лесно ще те разпозная ако дойда Laughing Hug
Виж целия пост
# 325
Гиговче, забравих да ти кажа, че блузките ти са страхотни, много ми харесаха.
А в комбинация с описания кожен панталон звучи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Непременно си го вземи!
Виж целия пост
# 326
Ох Гиговче вчера щях да ти казвам колко много ми харесаха блузките ти, особето черната с надписа  Heart Eyes

И аз не обличам дебели блузи, от дете не ги обичам  Blush

Точ като се наспиш покажиби ти йухленската туника  Hug

Миле тази книжка ми е в списъка, ама може да ти я откупя например  или пък да се възползвам от предложението за прочит newsm78

Изгонете ме, трябва да сядам да уча а все тук надничам  ooooh!
Виж целия пост
# 327
Още не съм ви прочела до 11та страница, много сте лоши  Cry Grinning

Ама се върнах да видя каква изненада е направила Зори на Нели! Страхотно  Crazy Не знам Нели как не е припаднала от вълнение, докато се прибира по пътя  Crazy Crazy Crazy
Нели, аз още не мога да стигна до пощата да ти пратя мини книжката. Ама не искам да е само книжката, затова не мога да стигна, иначе ми е на 100 метра пощата Grinning

Миле, тази Три чаши чай май ще ми хареса, може да ми я дадеш само за четене, но догодина  Laughing Сега имаше и една нова, пак с "чай" в заглавието. Ама кога ще й дойде редаааа. Тази година май няма да си купувам книги (?!)  Joy ooooh!

Лофче, видях че в темата за Размяна, търсиш двете книжки на Розамънд Лъптън. Искаш ли ги само за прочит, в Мариша са  Hug
Виж целия пост
# 328
Мери понеже сега наблягам на моите си книги гледам да не вземам. Ако не си ги купя или намеря ще те потърся за прочит, но ще е след време  Mr. Green

Вече наистина се махам  Whistling
Виж целия пост
# 329
Цоп тук  Whistling

Яко нагъвам едно кашу и се правя , че съм здрава  Mr. Green

Вие много пишете , а така пишете , довечера ще ви изчета  Whistling 

И аз смятам да не купувам скоро книжки , само на четеца имам 150 книги и всички искам да ги изчета , отделно и моите вкъщи натрупани , ще спестя малко парички  Wink

Дойде клиент , бягам пак  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия