Сладкарничка за книги-тема 29

  • 22 219
  • 739
# 405
Скрит текст:
Съседката пък тупа без да пере. Това е описано на страница 268 от книгатакоятонебиваданазоваваме  hahaha
smile3532
Отличничка!!!

За Охи:
Скрит текст:
Книгатакоятоненазоваваме е "50 нюанса сиво"
Виж целия пост
# 406
Ехаааа  , значи ви е харесало как разказвам , ама виждате ли как свърши книгата , ум да ти зайде както викат старите хора  Mr. Green Искате ли друга да ви разкажа ?  newsm78

Точунка , ама страааашна е туниката , искам и аз . С много здраве да си я носиш , душице  Hug

Айде пак за пране говорим , обичам мноооого да пера , ама мнооооого , ама принца дека е , че не го мяркам да си препираме , центруфугираме , плакнем , ех ех .  Crazy

ХАйде , Нелиии , ела се покажи , дано да ти е по -добре днес , истината е в Хюмекс грипа  Hug

Паяче , много ти ходи червено , не го сменяй , много си сладка така  Wink

Отивам у мамини да изям една трътка  Joy Шегувам се , отивам да хапна една салатка и пак ще дойда , и да пишете , чухте ли , ако не , идвам и почвам на друга книга да разказвам края .  Naughty   newsm03
Виж целия пост
# 407
Паяче, и на мен новия ти цвят ми харесва  Peace
Представям си малката как се е шокирала  Joy Hug
Виж целия пост
# 408
Точ, много е сладурска туниката. Simple Smile

Нара, ми че ти докато чакаш принца пак можеш чат-пат да переш. Wink Здравословно си е. Grinning

И аз прах днес, ама истински перални. Чак гърбът ме заболя от простиране. Crossing Arms Приятните по-късно.
Виж целия пост
# 409
...ако не , идвам и почвам на друга книга да разказвам края ...
Това не е никаква заплаха. Ние всички само това чакаме.

Миле, верно ли у вас целогодишно е Коледа  Heart Eyes? Ще ти се натресем някой ден с дребо с една тава баница.

Венииии, къде си, че ми трябва помощ???
Скрит текст:

Чудя се сега... От Коледа седят едни шоколадови дядовци, монети и яйца в хладилника. Дали ще се развалят от толкова стоене? Все пак мина почти цял месец  newsm78 А не е шоколад, който да обичам, иначе досега да го няма  hahaha А на малкия не давам да яде по много.
Виж целия пост
# 410
Лофче, забравих да кажа, че Кити е страхотна и тя като нашта - щастлива котка, когато иска си излиза, когато иска се прибира.

И на мен ми се пере, но и ми се спи...да видя кое от двете ще надделе  Mr. Green
Виж целия пост
# 411
Ще ме убиете с това пране.   Joy  А перачът е ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ама на мен не ми се полага пране сега ... познайте защоооо .... ще подскажа: напоследък много ядох шоколад  Mr. Green  Даже по тази причина се прибрах по-рано днес от лекции, мнооого ме боля корем, ужас направо 
 Tired


Точи, туниката е невероятнааа  Heart Eyes

Искам и аз да видя Паячето дали й отива цветът, пък Sad  Crossing Arms Аз като се боядисах в червено миналата година, банята беше като касапница ... така че, разбирам те  Hug Само съчувствам на дребната принцеса, че се е шокирала ...  ooooh!

Лотхен, честити придобивки, ама искаме снимки. Всички досега си показаха, само ти клинчиш. Не така, ей ..  Naughty

Нелка, къде си, плашиш така!  Hug ooooh!
Виж целия пост
# 412
Бъбъл дай Фейсбук акаунт Simple Smile

Ти май имаш още пробен период за групата там.. или се лъжа?
Виж целия пост
# 413
Паяче, ще ти пусна линк на лични.
Имам пробен период, да. Приемам снимка дори със замацано лице, само и само да видя цвета ... ужасно се кефя на червена коса ...  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
Момичета, може ли един лайк на тази снимка за класацията на "Сиела"?  Simple Smile
Помолих и Скандинавките да дадат по едно гласче  Simple Smile

https://www.facebook.com/329128817111388/photos/a.93118183023941 … ype=1&theater
Виж целия пост
# 415
Паяче, аз пък си те представях с черна коса, нещо подобно като мацката от аватара. Малко тип фатална жена. Червената коса е хубава, но не е за мен. Иначе честита прическа. Simple Smile

Аз се правя черна, и съответно при къпане и банята почернява. ooooh!

Виж целия пост
# 416
Мижик, пуснах лайк.  Peace
Ама  тая книга звучи мноооого добре. Аз още не съм чела "Джинджифиловата къща", имам я на четец. Да я изкарам малко по-напред в листата, а?  newsm78
Ако си я вземеш, мога ли да се наредя за прочит, някога в бъдещето?  Blush
Виж целия пост
# 417
Точно разглеждах предложенията на Сиела за тази седмица.
Гласувах за "твоята" книжка, Миж  Peace

Нелката и аз я чакам да се появи. Дано да е добре  Praynig

Да ви покажа на какви чудни детски библиотеки попаднах.
Най-много ми хареса горската със столчетата и масата като гъбки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 418
Ако си я вземеш, мога ли да се наредя за прочит, някога в бъдещето?  Blush

Абсолютно да   Hug

Като се заговорихме за коси /да сменя темата за перача и прането  Laughing / много ми допада т.нар. омбре ефект  Thinking Мисля, че за тъмни коси това е най-оптималният и щадящ вариант

Кали, чудни библиотеки! Приказни!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Момичета, може ли един лайк на тази снимка за класацията на "Сиела"?  Simple Smile
Помолих и Скандинавките да дадат по едно гласче  Simple Smile

https://www.facebook.com/329128817111388/photos/a.93118183023941 … ype=1&theater
Гласувах, накарах и приятелка, а довечера ще помоля и големите да гласуват  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия