Сладкарничка за книги-тема 29

  • 22 220
  • 739
# 360
И с Кинг, нямате шанс. Една книга прочетох и стига ми, скучна ми беше.
Няма да си играя с теб!  Naughty Crossing Arms

Радвам се, че имаш чувство за хумор. Идвай при нас на мекия диван с книжка. На масичката има сладки от Мариета, кафенце и чай. Никой не успява да прочете и ред от книгата, която си носи, защото я предлага на другите и не ни млъкват уститееее (клавиатурите)  hahaha
Добре си дошла, Охи  Hug С Кинг или без Кинг, надявам се, че ще ти хареса при нас.

Имам почивен следобед  bowuu , та да ви почерпя по този повод:


Ще чистя, ще мия и ще гладя днес. Сутринта олекнах с една сериозна сума пари, но вече съм доволна, че не дължа вече никакви на никого.
Вчера бяхме с детето на очен преглед за второ мнение; диагнозата е потвърдена, рецептата за очилата - също. Говорих с класната му, че той се притеснява да не му се подиграват другите деца; увери ме, че няма да допусне подобно нещо.

Нелииии, взимай болничен и се лекувай на топло вкъщи!
Както един мой приятел казва - "Не се прави на Дора Габе!"
Грипът не е шега работа.

Всички болни, бързо оздравявайте!

Пак ще ви нагледам. Отивам да пепеляшкам  ooooh! Crossing Arms
Виж целия пост
# 361
Симпатяги!!!

Добър ви ден и от мен!

Охи
, добре дошла! Ще ти е приятно сред нас, сигурна съм!

Аз бях на устен, ами мина де, как - още незнам. Първо ми беше все тая, дори сутринта си прочетох книжката в легото преди изпита, щото бях от 10 и 40 и айде оше няколко странички ми остават да я свърша, ей сега ще погледна часовника, ха свърших я и поглеждам часовника- леле мале, ами аз още 10 минути и щях да закъснея!!!!  #Crazy. Вобще не се бях подговяла, защото никога незнаеш какво точно ще има на изпита - дават ти един текст, четеш го и после го разказваш. ( има 5-6 варианта и така не можеш да научиш и какво точно е от другите). После ти задават въпроси, като пак си ги теглиш - точно като на Комиците Simple Smile Да речем че 50% съм успяла. Даже текста толкова бързо го разказах, че даскалицата гледаше учудено, дали съм го свършила, щото много обичам да разказвам, ама не под ред, разказвам от тук, от там и така и тя трудно ме следи къде съм  Blush
След това минах да си запазя час за прегледа,за понеделник. Понеделник ми се очертава напрегнат ден. И така,,,следва оная част да напазаря, наготвя,,,,

Мижжжче
, направо си помислих, че ще ходите на Спанчевци  Blush Не че  е лошо там, ходила съм веднъж.

Аз казах ли ви, че от нерви си обелих целия лак собственоръчно! Печеният, без ацетон , без нищо!  ooooh! А пък знам, че май така хич не е хубаво, защото май падало някакво покритие на нокътя, така ли е? То свърши де, пред свършен факт.

Почвам Филипката - Наследството на Болейн, тихооо, newsm09 трябваше май да мълчим!

Аз нищо не съм чела на Кинг. Уж все се каня да си купя нещо и все не си купувам.Обяснение нямам.

На Деси котаната много сладка! Отдавна се каня да го кажа и все забравям, помня я още и до елхата!


Виж целия пост
# 362
Мижче , ами какво да ти кажа , цялата книга се състои от вечеря в един ресторант . Прекалено много описания , една монотонност , в следващия момент автора ти плясва в очите едни факти които те оставят възмутена до н- та степен. Не е моята книга определено , може да пробвам след време и другата му книга , но предвид колко интересни и увлекателни други книги има .... не знам кога ще я прочета .   Hug

Гани , радвам се че ти бях полезна , свиркай ако имаш помощ от нещо  Hug

Благодаря за стиснати палчета за братчето ми :
Скрит текст:
От едно лечебно място му бяха казали , че има проблем с черния дроб и трябвало да си вземе еди си кои лекарства и билки . Дал 120 лева моя хубавец , купил ги , обаче го усъмнило и си направи още едни изследвания на друго място . Излезе , че изобщо няма такъв проблем , а всичко било , онези другите мошенници да му опънат парите . Отишъл след това и им ги върнал . Как може да има такива хора , които да се подиграват с хората , да ги притесняват . Направо нямам думи . С майка и двете на тръни бяхме заради батко , изприщихме се от нерви какво му има . Еййййй да отиде човек и да ги заблъска направо с лопатата .  Twisted Evil
Виж целия пост
# 363
Воайорствам  Embarassed
Охи ника ти е трепач   bouquet
Виж целия пост
# 364
hahaha hahaha hahaha
Ти може!

Нарче, колко добре те разбирам... Тези хора Господ ще ги накаже.
Радвам се, че братчето  ти е добре.
Виж целия пост
# 365

И аз, при това цял ден  Blush #Crazy

По този повод:


Виж целия пост
# 366
Нели, лекувай се.. Грипът не е шега работа  Sad
Охии, добре дошла   bouquet
Лофче, видях че в темата за Размяна, търсиш двете книжки на Розамънд Лъптън. Искаш ли ги само за прочит, в Мариша са  Hug
Може ли и аз после на опашката, за да прочета "Сестра"?
Виж целия пост
# 367
Бях обещала да ви покажа Кити /не е напълно домашна, защото е свикнала да си е на свобода и я пускаме на двора вечер или когато сама изяви желание/ иначе си се гушка, била е домашна, защото знае да си отваря врати има хигиенни навици  Heart Eyes

Скрит текст:
 Спи в уникални пози  

Тук ММ я е гушнал като малко бебе /тренирал/ и тя си спинка

Скрит текст:
Виж целия пост
# 368
Другарче Лофче , страшно сладка писана . Пухенка , само за гушкане е .  Heart Eyes
Виж целия пост
# 369
Направо ми иде да замъркам, такива красоти са тези котета, гушка ми се едно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 370
Много са ви хубави писаните, Деси и ЛофчеHeart Eyes
Виж целия пост
# 371
Кити, също е много сладка!
Виж целия пост
# 372
Нара, радвам се, че братчето ти е добре. Вчера мислех да те питам дори, но не знаех доколко е уместно. Другото ще го оставя без коментар, че няма да е особено ласкав...

Лофче, много мила тази Кити. Heart Eyes Особено на първата снимка. Вярно интересни пози за спане. Grinning
Виж целия пост
# 373
Нари, браво! Само дето си изкара акъла..., но минало-заминало.

Прищя ми се да гушна някоя от котките и да подремна.
Виж целия пост
# 374
Нарче, пропуснах да кажа, че се радвам, че всичко е наред  Hug

Вижте какво нестандартно предложение за брак. Мариетка, можеш да почерпиш идея  Grinning

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия