Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са правилата за участие в играта за размяна на книги?
Какви са изискванията за участие в играта, ако живеете в чужбина?
Как се определя кой на кого ще подарява в играта за размяна на подаръци-книги?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са правилата за участие в играта за размяна на книги?
Участниците в играта за размяна на книги трябва да изготвят списък от 5-6 желани заглавия, като стойността на всяка книга не надвишава 15-20лв. След това се тегли жребий между участниците, за да се определи кой на кого ще подарява. Подаръкът включва книга, картичка и по желание на изпращащия - дребен сувенир и нещо шоколадово. Играта се провежда два пъти годишно - през ноември и през юли, за да могат да се включат и хора от чужбина. Хората, които искат да участват, но живеят в чужбина, трябва да предоставят адрес за получаване в България.
-
Какви са изискванията за участие в играта, ако живеете в чужбина?
-
Как се определя кой на кого ще подарява в играта за размяна на подаръци-книги?
-
Как се приготвя гъстият боб?
-
Какви са реакциите на участниците във форума към различни теми?
И преди да си започнала да очакваш нещо голямо, бързам да охладя ентусиазма, просто ти връщам "Калуня-каля"...
Предпочитам кучета. Нали знаете, те изискват да им даваш любов, докато кучето дава на теб. (това в най-синтезиран вид, де) 







От Клацида на мен така ми се доспиваше
-пропуснала си ме
Нали беше настинал, после хремав, после немнайси кво...сам си беше предписал антибиотик след хиляди натяквания от моя страна...така кашля тази нощ /имам познат почина от белодробна емболия поради това, че не е отишъл навреме на лекар/ направо се уплаших...днес му заявих, че следобяд отива на лекар иначе няма да спи в къщата...обяснявам и убеждавам като на малко дете, че е опасно и шега не бива, че може да умре от това и че ми е притеснено...