Препоръчайте ми хубав криминален филм или напрегнат трилър

  • 98 599
  • 326
# 150
Аз се чудя какъв филм да гледам тази вечер.  newsm78Искам нещо интересно, с мистерия, не много фентъзи.
Този го хвалеха в съседната тема, още не съм го гледала: http://www.imdb.com/title/tt1937149/

Хубав е!
Виж целия пост
# 151
Сиси, вече с нищо не мога да те изненадам  newsm78
Щом The Body и ти казваш, че е хубав, това ще ми е филма за вечерта, реших го!

Давид, после ще обменим мнение  hahaha
Виж целия пост
# 152
Изгледах "Тялото". Беше много интересен. Актрисата, която играеше богатата съпруга, Майка, която бе убита много ми хареса. Като я видях на постера, си казах че ми е позната, и като пуснах филма ми заприлича малко на Джесика Ланг. Grinning Пак въртях разни теории за случващото се. Ще пиша в скрит текст, за да не развалям удоволствието на другите, които не са гледали филма. Peace

Скрит текст:
Мислех си, че тя е оцеляла някак си и е искала да си отмъсти на съпруга си за предателството и за това че иска да я елиминира, за да се домогне до парите й и да си живее с любовницата си, студентката. Мислех си, че тя му изпраща писмата, тя му е оставила телефона, и е подменила картона на мъртвеца в моргата. А накрая се оказа, че детективът и студентката са баща и дъщеря, те са били планували всичко, за да си отмъстят на двамата за това, че са ги блъснали с колата и са избягали преди години. Shocked Crazy
Виж целия пост
# 153
Препоръчвам ви този, но е мини сериал на BBS:
http://www.imdb.com/title/tt3021686/combined
Виж целия пост
# 154
Изгледах "Тялото". Беше много интересен. Актрисата, която играеше богатата съпруга, Майка, която бе убита много ми хареса. Като я видях на постера, си казах че ми е позната, и като пуснах филма ми заприлича малко на Джесика Ланг. Grinning Пак въртях разни теории за случващото се. Ще пиша в скрит текст, за да не развалям удоволствието на другите, които не са гледали филма. Peace

Скрит текст:
Мислех си, че тя е оцеляла някак си и е искала да си отмъсти на съпруга си за предателството и за това че иска да я елиминира, за да се домогне до парите й и да си живее с любовницата си, студентката. Мислех си, че тя му изпраща писмата, тя му е оставила телефона, и е подменила картона на мъртвеца в моргата. А накрая се оказа, че детективът и студентката са баща и дъщеря, те са били планували всичко, за да си отмъстят на двамата за това, че са ги блъснали с колата и са избягали преди години. Shocked Crazy

И аз си мислех точно така, както и ти си мислел, а то какво се оказа.  Wink
Виж целия пост
# 155
И аз си мислех това, което и вие сте си мислели, но нямаше как да знаем защо се е стигнало до това  Wink. Много добро филмче, отдавна не бях гледала такъв, с толкова неочакван край.
Макар че:
Скрит текст:
Карла леко ме съмняваше и се чудех дали не помагаше на някой, но този вякой за мен беше Майка

Обикновено ги разконспирирам до към средата, но този път  Shocked
Виж целия пост
# 156
Момичета, аз също много си падам по този жанр филми, но не винаги имам възможност да ги свалям и гледам. Възможно ли е да се гледат някъде онлайн? Бихте ли ме насочили...
Виж целия пост
# 157
На мен Майка ми беше много интересна като персонаж. Беше ми странно това нейно сменяне на мисленето. Казваше нещо толкова убедително, а после изведнъж казва, че се шегува. Shocked #Crazy

Sunshine, ето тук го има качен целия филм с бг субтитри: http://vbox7.com/play:0038076992
Виж целия пост
# 158
Много благодаря! Hug
Виж целия пост
# 159
Моля. Hug
Виж целия пост
# 160
На мен Майка ми беше много интересна като персонаж. Беше ми странно това нейно сменяне на мисленето. Казваше нещо толкова убедително, а после изведнъж казва, че се шегува. Shocked #Crazy
Колкото е да не съм права знам, щеше да си го получи рано или късно  Embarassed
Виж целия пост
# 161
На мен лично пък ми е много кофти за Майка. Мисля че тя бе най-прецаканата в случая... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 162
За никого не ми е било кофти от тях. Само се чудя по филмите за разводи не са ли чували..
Виж целия пост
# 163
За никого не ми е било кофти от тях. Само се чудя по филмите за разводи не са ли чували..
Сиси, то стана ясно във филма защо е така:
Скрит текст:
Той работеше в лаборатория, собственост на жена му. Бяха се събрали тъкмо като завършваше, един вид всичко е дължал на нея. И освен това при евентуална раздяла, е щяла да му направи живота черен. Да не може да си намери работа, да започне някъде от 0 и без пари  Wink.

Давид,
Скрит текст:
нали дадоха, че всъщност тя накара Алекс да си тръгнат и да оставят семейството в смачканата кола, без да извикат Бърза помощ. За да не ни е жал за нея  Laughing
Виж целия пост
# 164
Сиси, във филмите и сериалите май предпочитат да се дразнят един друг, и така да продължи, докато единия от съпрузите не умре и другия да получи всичко наготово. Peace  Laughing Joy Joy Joy hahaha 
Скрит текст:
Майка нали каза, че смята да си преразгледа предбрачния договор с клаузата за имуществото. А после му каза на Алекс, че мъжът не й е адвокат, а психоаналитикът й.

Стаси,
Скрит текст:
да, така си е, но щеше да е интересно, ако беше оцеляла и да видим какво ли би направила с мъжлето си... Peace А на щерката на детектива май й стана мъчно според мен като го отрови и него, май го обичаше, нищо че той е отговорен за смъртта на майка й.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия