Сладкарничка за книги - тема 30

  • 22 904
  • 737
# 105
Като стана въпрос за съхраняване на информация, сетила съм се да питам - някой наясно ли е с т.нар. облаци и облачни услуги?  Thinking
И аз съм любопитна, защото съм обмисляла и този вариант. Имам регистрация в дропбокс, но пък много е малко мястото, което предоставят безплатно.
Аз малко ей така от нищото...
Дропбокс е добър вариант, но много скъп. Безплатният вариант е 8 или беше 5  newsm78 гиги и в зависимост от това, за което ви трябва е добър вариант, особено ако е за книги основно.
В момента ползвам Google Drive, 3 долара за 100 гб, но дропбокса определено е по-лесен за употреба и по-интегриран с нещата, така че ако не ви трябва за големи неща и безплатното място ви стига, бих препоръчала него.
Виж целия пост
# 106
За облаците мога да пиша много, зависи какво искаш да сухраняваш Миж.

Таричка я имам във Фейс профила си, но Цвети* виждам, че ти дори не си в групата ни там. Когато преценят и те добавят ще я видиш. Simple Smile

Днес децата ме разкатават... Зарязвам кухнята и отивам да почета на спокойствие два часа, после ще мина да ви видя.  Hug
Виж целия пост
# 107
Нели жълто е, но е не е голямо Embarassed Обаче май ще нацеля момента, нали чакаше гости от Червен бряг Wink

Така като ме питате за позите, се сещам за един виц:
Говорят си двама приятели, единият има 3-ма сина, другият 3 дъщери:
- Приятел, кажи рецептата за момче. С жената само дъщери правим.
- Ами, нищо особено. Остяви жена си на мен за една нощ и чакй след 9 месеца.

 hahaha

Деска стискам палци!
Виж целия пост
# 108
Ули, благогаря ти много за инфото.
Паяче, и на теб, мерси! Искам да съхранявам снимки и документи /и служебни/

Погледнах сега информативно класацията за Книга на годината . Сиклитът "Аз преди теб" води, във врата му дишат "Слънцата"  Thinking
Виж целия пост
# 109
Нели жълто е, но е не е голямо Embarassed Обаче май ще нацеля момента, нали чакаше гости от Червен бряг Wink


  hahaha Не знам чакам ли.

 
Погледнах сега информативно класацията за Книга на годината . Сиклитът "Аз преди теб" води, във врата му дишат "Слънцата"  Thinking


 Тъкмо щях да ходя да видя. Как мислим еднакво.  Hug "Аз преди теб" е хит. Точка.

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=822715.0;topicrefid=6 ПОМАГАЙТЕЕЕ!
Виж целия пост
# 110
Нели, глоксиниите са на 1,70 бройката, не съм гледала бегониите.
Виж целия пост
# 111

Таричка я имам във Фейс профила си, но Цвети* виждам, че ти дори не си в групата ни там. Когато преценят и те добавят ще я видиш. Simple Smile

Няма как да стане, защото нямам фейс. Здраве да е. Grinning

Охи,  Hug
Виж целия пост
# 112
Паяче, абсолютна сладурана си  Laughing Heart Eyes Hug
Скоро няма да се хваля с трето, не мога да се оправям сама с три. И сега едва успявам. С ММ сме прекарали заедно 4 седмици за една календарна година  Rolling Eyes
Деси, голямо гуш, пак добре, че няма сериозни поражения  Hug
Моите неща са на три места, компа, лаптопа и външен диск, както и част от тях отделно на облак  Laughing

ПП: Прекрасни, прекрасни цветя Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Ох, Нелииии.....не мога..... Горкото Цветитууууууууу е в затруднение  Joy
Бас държа, че е пълна със селфита тип устнички  "патешка човка"  hahaha Joy
Обаче ги съхранява на сигурно място - на облак  Naughty
Виж целия пост
# 114
Деси ще стискам силни палци в четвъртък  Praynig Hug

Миж аз ползвам дропбокс от лятото, покрай новия таблет си спечелихме и бонус 50гб за 1 година, което беше супер покрай снимките за сватбата и разпращането на всички гости  Mr. Green

Леле Нели бялата орхидея е направо супер, мечтаех си за бели орхидеи на сватбата, но не беше сезон и бяха златни  Tired Е на масите в ресторанта пак бяха бели орхидеи с розови рози, ама изкуствени  Mr. Green

Ще ме пуснете ли да публикувам вече 3ти път опитвам  Crossing Arms

4ти път  #Crazy

Виж целия пост
# 115
Ох,Нели..така ме разсмя... Laughingконе,яздене..ехеееее... Whistling
Прекрасна орхидея,мммм... Heart Eyes


Деси,сега те прочетох...направо висш пилотаж си направила душицо...внимавай...
Ноктета,майната му,фейса е важен и крайниците..... Praynig

За снимките:още преди да се роди дъщерята ММ купи външен хард 1 ТБ.Колко му мърморих тогава...200лв.да хвърли за една черна кутия.... ooooh!
Обаче бързо ме контрира за какво иде реч и че си заслужава.Та замяуках като коте след това.... Blush
От тогава до ден днешен всички снимки щом се смъкнат от устройството-бегом там.Имам много свидни такива,а най-мила ми е първата 4Д снимка на сегашното торнадо... Heart Eyesс тупкащо сърчице.....!

Ули,здравей...
Ти кой/коя си...представи се де... Flutter
Ей така насред разговора..не,че нещо,ама..... Grinning
Иначе инфото-точно на място  Peace
------


Тези дни откакто липсва опцията за потребители/гости на балкона/,се чувствам като в клуба на анонимните алкохолици... Mr. Green
Метнах една тава баклава и чакам да изстине,че да сиропирам.
После да видим какво ще следва... Whistling

Виж целия пост
# 116
Ох, Нелииии.....не мога..... Горкото Цветитууууууууу е в затруднение  Joy
Бас държа, че е пълна със селфита тип устнички  "патешка човка"  hahaha Joy
Обаче ги съхранява на сигурно място - на облак  Naughty

  smile3532

 Ей това не ми позволява да го пусна в темата. Ама тя Лилито на най-правилното място я  е пратила.
 А за джукичките, леле, за джукичките. Кифлите на кака, да имаше нещо и по-нагоре от джуките, да говорим тогава. То едните джуки, сал за свирки.  Whistling Whistling Whistling

Мариетко, аз купувам бегониите по 2 лв бройката.

Лофче, тя орхидеята освен, че е искрящо бяла, сякаш  и блясък има, като кожена е.
Скрит текст:
но не пирожка. Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Ох. Първо да кажа, че много се радвам, че с Деси всичко е наред. Ноктетата ще пораснат, пак ще ги прави красиви както винаги  Peace  Hug

Пожелавам на всички, които се чувстват леко унили, които се притесняват за нещо или очакват някакви новини - сила и много кураж, ще се оправят нещата. Моята майка казва, че за всяко нещо има решение, дори и когато ни се струва като най-мрачния период в живота ни.  smile3521

Тези, които с все сила си взимат от прашеца на Кости, нека да подейства за тях мнооого бързо  Crazy И да се хвалят после.

Аз искам да благодаря на всички прекрасни момичета, те си знаят за какво, днес ме изненадаха много приятно, за мен това доверие значи много   bouquet  hug

Наготвихме с приятеля ми, хапнахме, сега е време да ходя да го гушна за малко(може и за повече  Mr. Green ) и после ще се захващам с редактирането на един текст за утре. Ако има още нещо, ще пиша, а ако някой ще будува тази вечер - тук съм!  Hug  Laughing
Виж целия пост
# 118
Не знам защо, но аз "Аз преди теб "не я харесах.
Нел,разкошни орхидеи.
Виж целия пост
# 119
И сега кво, да поръчвам ли?
Ох, Нелииии.....не мога..... Горкото Цветитууууууууу е в затруднение  Joy
Бас държа, че е пълна със селфита тип устнички  "патешка човка"  hahaha Joy
Обаче ги съхранява на сигурно място - на облак  Naughty

  smile3532

 Ей това не ми позволява да го пусна в темата. Ама тя Лилито на най-правилното място я  е пратила.
 А за джукичките, леле, за джукичките. Кифлите на кака, да имаше нещо и по-нагоре от джуките, да говорим тогава. То едните джуки, сал за свирки.  Whistling Whistling Whistling

Мариетко, аз купувам бегониите по 2 лв бройката.

Лофче, тя орхидеята освен, че е искрящо бяла, сякаш  и блясък има, като кожена е.
Скрит текст:
но не пирожка. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия