Искам да кажа ... (21)_26.01-01.02

  • 58 915
  • 1 288
# 1 050
Ха, добра вечер.
Ходих да се фризирам, че бях обрасла яко вече. Сега ми е едно леко на главата. Близо до фризьорката има Лидл и заради вас се набухах вътре. Лошото е, че ми хареса, а ми идва леко на майната си. Уф, тоя нашия квартал хич не го уважават свестните вериги, само тъпото Пикадили.
tonkabonka, и аз като тебе се дърпах за второ. Добре, че стана лека грешка, та се появи Емма. Веднага, след като я родих, бях готова за трето. Някак не можех (и още не мога) да повярвам, че повече няма да съм бременна и да гледам бебе. То от друга страна, както съм на годинки вече, ако забременея, ще стана 200 кила и няма да мога сигурно да ги сваля лесно като предишните пъти (първия качих 35кг, втория, като внимавах какво ям, качих 40  bowuu)

На всеки 45 минути минавам да ви видя Simple Smile По толкова са ми сериите Simple Smile

Наздраве Simple Smile Много съм кахърна! hahaha
hahaha
Виж целия пост
# 1 051
Корделия, не е до тръпка, не ме разбираш явно или аз не съм точна.
Скрит текст:
Яна, само си обикалях и си гледах и си мислех.


Янтра, наздраве.


Не бъди толкова праволинейна. Отпускай си душата понякога.
Виж целия пост
# 1 052
Наздраве и от мен! Сипах си винце.

Мартини, хубави снимки!

Светалчо, и аз си завидях. Laughing Пак ми се ходии на снежец. Много е ободряващо и зареждащо! Heart Eyes

Ето ни:

Виж целия пост
# 1 053
Акаша, вашите също са много готини. Имаш страхотна коса, но това сигурно си го чувала един милион пъти!
Яна, с удоволствие, но не този път. Някой ден, като се заселим там  Wink
Виж целия пост
# 1 054
Лелеее, супер сте, Акаша! Голяма красота е там!
Виж целия пост
# 1 055
Акаша, това се казва зима и сняг. Кеф.
Виж целия пост
# 1 056
...

Не бъди толкова праволинейна. Отпускай си душата понякога.
Точно това направих като споделих преди това, че се чувствах необикновено.

Акаша, охааа, ама само на снимка, не обичам студ и да съм навлечена. За малко да излиза да побягам да, но не и да стоя навън дълго.
Виж целия пост
# 1 057
Чета ви от време на време и ви се радвам, но...честно казано не мога да ви следя...
Темата е "оборотна"...та спешен въпрос към майките на тийн.
Ще отсъстваме 4 дни. Малката щерка - на 15, смятахме да и гласуваме доверие и да я оставим сама вкъщи. Е, има комшии, които ще помагат ако се наложи...
Снощи излезе на купон с приятели, след това преспиване у приятелка.
Казах - обади се като се приберете. Няколко пъти. - Да, разбира се, добре....
Аз, естествено заспах пред книгата рано-рано. В 24.00-нямам пропуснати.
Познавам другото дете и родителите - ако имаше нещо....нали..
Звъня днес в 9.00 - там е...спят още.
Казах и, че 4 дни ще се гледат с баба и дядо....
Не съм и имала доверие.., голяма била и т.н...
Много, ама много исках да я пробвам, че ми писна вече от гледачки, обаче...... newsm78
Няма да е този път....
Виж целия пост
# 1 058
Мартини, Светалчо, благодаря ви! Hug

Гита Ог, кеф на бучки... ледени. Grinning

Лил, и аз все си мисля, че не обичам, мързи ме цялата процедура по обличане, преобличане, натрупаните дрехи, ходиш като робот, но като се заиграем и ми минава, и се отпускам, и се забавлявам.
Виж целия пост
# 1 059
Wild_rabbit, какъв ти е въпросът всъщност?  Grinning
Аз все още нямам тийн, но честно казано не бих си и помислила да оставям дъщеря си на 15 години сама за цели 4 дни и нощи.
Виж целия пост
# 1 060
Да простя...щото мога...и ми се иска, или да бъда твърда!
Тя и друг път е оставала- още от 12-13г - пътуваме често, но тогава и акъла и беше като за толкова. Peace С добри комшии и едно комшийско дете вкъщи беше идеално, ама вече не ги иска....комшийските работи. А съвсем сама да я оставя....За ден-два става, ама за 4 нощи.... newsm78
Че и са във ваканция! Съвестна е девойката, ама много разсеяна.... ooooh!
Виж целия пост
# 1 061
Wild rabbit, снощи и моята почти 15-годишна тийнка спа в съученичка от новия й подготве клас. Досега е спала само в деца от компанията. Но от училище дойде у нас с детето, взе си вещите и и заминаха. Днес по обяд минаха през нас.
Оставихме я есента с брат й по 22 септември, сега по 3 март пак й се очертава батков дом. Синът ми е студент, работи, има да мерят улиците с приятелки. Но като е сама няма да ходи на купони.
Виж целия пост
# 1 062
Моята е на 18г и половина и не ме питайте как е . Вече сме големи и уж много умни.
 Не ходи по дискотеки -само в петък вечер с приятелки на бар -чат -пат -все няма време от ангажименти ,курсове и т.н.
 Сега чете и за матурите.
Но нямай много вяра .
Онзи ден отивам да прибера сина си от уч-ще и насреща ми вървят две -три момичета на по 15-16г и едното важно -важно дирижира : "Аз никога няма да кажа на родителите си ако ида там или направя нещо  .. Не чух точно фразата.
 Самите те се мислят вече за големи и смятат приятелите си за по -близки от родителите си и това е основната грешка - защото случи ли се нещо родителят е най -близък и най - загрижен да помогне и то адекватно мисля.
  Но нужно ли е да се случва нещо лошо ,че да го осъзнаят .
  / Често съм чела чатове на дъщеря ми / вече не го правя / , даже ми беше неприятно - но ако знаете в каква заблуда живеем ние родителите и самите деца как разсъждават - нямат грам от моето мислене на техните години . Че аз съм била едно наивно и глупаво дете тогава ,че и до 22 години и горе.
  Веднъж си изумих от разказа на нейна приятелка за гаджето си и едно друго момче -абе направо се втрещтих - все едно четях излиянията на някоя жена вряла и кипяла - такива похвати имаше с мъжете / то те момчета Grinning ....... а те бяха още в 10 клас.
 И като се вземе в предвид ,че приятелките й са свестни момичета и отговорни и не мога да си представя за някои по -разхайтени .
 Моята дъщеря някак няма този страх  и респект от мен и доста от нейното ежедневие ми е достояние.
  Като си ида на село и бабата  на нейна приятелка / те са и братовчедки / като дойде на гости и започне да обяснява как тяхната внучка майка й се държала строго и не я пускала никъде и т.н. / Аз пък доста други неща знам и си мълча и ми става ясно ,че е по -добре детето да споделя с вас и да не сте толкова строги и авторитетни . /
  Нищо не е така както изглежда.
 Но Wild_rabbit , дъщеря ти има глава на раменете си и като познаваш себе си си представи как ти би се справила или каква тийнейджърка си била .Няма нищо лошо да се случи - дай й малко свобода , но й покажи че е нужно и да носи отговорност за постъпките си .
 Наказания и излишна строгост не водят до нищо добро.
 Имам случай с моя приятелка - пред майка си и баща си беше ангел - никакъв грим ,баща й мереше токчетата на обувките с които ходеше - връщаше в магазина ,ако не одобри -вечерен час - като кадъна я държаха скрита.
 На втората бална вечер / в друг град / - извади и запали умело цигара . Бях смаяна .
 То и други момичета пушеха / от родители се криеха и т.н./ ама тази беше еталон за чистота и примерност .
 
  
Виж целия пост
# 1 063
Wild_rabbit, четири дни много ми се виждат...  Thinking
Виж целия пост
# 1 064
yulmana, точно тези, които са ги държали най-изкъсо после правят най-големи глупости. Като те прочетох за момичето с цигарата се сетих за куп мои съученички, които в гимназията бяха перфектни - не излизаха по дискотеки, имаха вечерен час (част от тях не можеха да се прибират след 20:00, което за мен е безумно, но това е друга тема), никога не се обличаха провокативно и т.н. Познай когато отидоха да учат по други градове и се отделиха от родителите си какво стана. Всяка вечер дискотека, пропускане на лекции, безразборни връзки и всичко за което можеш да се сетиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия