Още съм разтърсена. Бяхме на разходка навън. Всичко беше нормално. Виктор се събуди бодър сутринта, беше си в настроение. Нахраних го навън. Разхождахме си се с една приятелка и по едно време почна рев. Тук е мястото на вметна, че не беше спал от 9 сутринта!Беше заспал мъничко към 14:30, но само за 5 минути и се събуди. Та почна да реве към 15ч. Разхождах го, друсах го, гушках го, предлагах вода...неутешим! Нищооо!! Прибрах го буквално тичайки, докато той реве истерично. Буквално. Всички се обръщаха и се чудиха какво става. Даже бебе2 се беше запътила към нас, но трябва да го прибера. СЪблякох го, напълних ваната, която обожава. Изкъпах го - не! Даже леко повърна, но предполагам от плаченето и захласването. Междувременно му бях намазала и венците с пансорал и пак неутешим. Накрая му дадох нурофен. Не видях друг начин. Преди малко заспа (в 16:10) и сега да видим...такова нещо не ми се е случвало - 1 час истеричен и неутешим рев. Но не е и спал от 9 сутринта, както казах. Въобще от 2 дни не спи много през деня. На вас случвало ли ви се е ? Сега съм на тръни. Дано поспи поне час! Как бихте реагирали в такава ситуация?

Имаме два долни и два горни зъба, лиги бол, подути са и венците доста...





. Гледай задължително да спи поне два пъти на ден за половин час най-малко. Поне такова е разковничето при нас.
Хапваме си и домашно, и купешко пюре без да се мръщи. Ние имаме пет хранения: сутрин около 7 мляко, 10-11 попарка или плодово пюре, 2 зелечук или месо, 17-18 каша, 9 мляко и в кревата. Имахме проблем със спането през деня- спеше единствено в количката бутайки го напред-назад. Изтърках ламината в хола да го бутам. От около две седмици вече се приспиваме, като го гушна до мен на спалнята. Като казах спане, направил си е и режим на спането: става към 7, после спи от 9:30 до 10:30-11:00, и после към 15:00 до 17:00, вечер в 21:00 и така до другата сутрин.
също така продължава да се поти,но педи казва че няма нищо обезпокоително.






, муцунки сладки те, как бързо растат

)
Препоръчани теми