АВАТАРНИ ИГРИ 9

  • 27 471
  • 729
# 105
5т. - 7
4т. - 10
3т. - 5
2т. - 14
1т. - 1

Приз - 1

Скрит текст:
7 Джой
8 Слив
15 Одри
Виж целия пост
# 106
Гласувам така  Simple Smile

5т. - 3 комбинация
4т. - 11 комбинация
3т. - 2 комбинация
2т. - 12 комбинация
1т. - 13 комбинация

Приз за комбинация № 1   bouquet

Моята кристална топка каза това:

Скрит текст:
1 - Джой
2 - Сисето
3 - Туон
7- подаръче
8 - Слив
10 - Одри
11 - грийни
12 - Дев /или 6, но не знам защо си мисля, че е по-скоро 12  Thinking/
13 - Хъшпъпи

 Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Добро утро!
Няма да гадая.Искам да ми е интересно и магично.Ще гласувам за магията.
Номер 7-5т.
Номер 9-4т.
Номер 10-3т.
Номер 12-2т.
Номер 15-1т.
Приз - Номер 6.
Виж целия пост
# 108
Ехааа,ето ги и комбинациите! Party Едно кафе от мен,въпреки,че не пия,и да гласуваме!

Скрит текст:
11-Хъшпъпи
3-Тюон
12-Мижжжка
7-Джой
8-Синя слива
2-Джина
9-Дев
13-Одри
10-Зеленоочка

Предлагам като награда за позналия най-много комбинации да му се даде възможност в следващата игра да участва с две комбинации.Ако иска,разбира се! Peace

2-5т.
3-4т.
12-3.
6-2т.
8-1т.
Виж целия пост
# 109
А може ли Диди да ни изпрати ЛС на вече гласувалите и написалите предположения комбинациите с авторите? Моля, моля, моля!  Praynig  Mr. Green
Виж целия пост
# 110
Е това не мисля,че е честно Rolling Eyes Коя комбинация чия е,ще стане ясно с обявяването на резултатите.Тогава Диди ще напише и това.
Виж целия пост
# 111
Защо да не е честно? При положение, че вече сме гласували?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 112
Първо,защото може да редактираш поста си и второ,защото може да подскажеш на още негласувалите  Peace
Виж целия пост
# 113
E.... едва ли ще направя едното или другото ...  Crazy
Както и да е .
Виж целия пост
# 114
Ами не знам..Това е мое мнение.Разбира се,ако Диди прецени....нека прати отговорите.Аз лично ще изчакам до утре.Не ми е такъв зор.
Виж целия пост
# 115
подаръче даже и да подскажеш на някой, мисля че не е от такова значение. Все пак - по симпатия ли гласуваме/гласувате или за най-красива комбинация?

Въпреки че моето любопитство са задоволи, аз исках само да видя комбинациите - коя на кой е вече мога да изчакам  Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Нямах предвид да се подскаже кой как да гласува,Одри.Това мисля няма как да стане.Всеки има вкус и гласува според него.Това би значело агитация,ако казвам на някого как да гласува.Естествено,че гласуваме за комбинация,а не за участник.Ставаше дума да не се издават все още коя комбинация на кого е.Това имаше предвид и Мижжжка.Мисля,че тя ме разбра добре  Peace
Виж целия пост
# 117
№6 - 5 точки
№14 - 4 точки
№12 - 3 точки
№1 - 2 точки
№5 - 1 точка

Приз за № 6.

Скрит текст:
№1 - Мижка
№3 - Одри
№5 - Джина
№6 - Тюон
№7 - Джой
№8 - Синя слива
№9 - Мери
№ 12 - Сисето
Виж целия пост
# 118
Все си мисля, че нищо няма да позная, но поне да опитам Simple Smile

Скрит текст:
Dee_Dee - 11, Hush - 7, Tuon - 13, sise_to - 14, mijjjka - 15, Elea - 2, meri - 9, joy - 1, Синя слива - 3, подаръче - 10, Dev - 6, Audrey - 8, green_eyes - 12, V.I.P. - 4

Гласуването:
5 т. за 7
4 т. за 10
3 т. за 14
2 т. 15
1 т. за 12
Виж целия пост
# 119
Хах, не е лесно,a??? Горе-долу имате по 1-2 налучкани Mr. Green
Абе Джини, ти за заблуда на врага ли си сложила и твоята комбинация в предположенията си Joy Joy Joy
Подаръче, супер е идеята ти, който е познал най- мн комбинации да участва с две такива в следващата игра, стига победителя в сегашната да няма нищо против.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия