АВАТАРНИ ИГРИ 9

  • 27 481
  • 729
# 150
Честита победа на  green eyes  и на останалите момичета !!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 151
Добро утро Hug
ех, прекрасна игра се получи, наистина!
Зленооче, честита победа  bouquet
Диди, чак аз се изненадах от себе си Joy, сигурно за това ви затрудних Wink
Иначе и аз имам 3 познати Peace А, бях сигурна за Сливка, ама защо не я написах Rolling Eyes А, за Джина се колебаех също между 2 и 3 и я сгреших Crossing Arms Нищо, другия път ще ми прорабати кристалната топка по-добре Peace
Виж целия пост
# 152
Новата тема е:

Изгреви и залези

Виж целия пост
# 153
Супер тема, Зелеооче Hug
Виж целия пост
# 154
А,изгреви и залези-а сега де Rolling Eyes
Ми често на картинките се чудя дали изгрява или залязва-за това така реагирах Joy
Виж целия пост
# 155
Честито на Грийни  за победата. Да ви призная търкалям се от щастие по земята за второто място. Joy
Ама толкова съм щастлива Grinning. Честито и на останалите момичета. Новата тема е супер.  bouquet
Виж целия пост
# 156
Сосче, аз затова сложих и двете - да няма чудене.  Laughing
Виж целия пост
# 157
Eлеа, честито второ място, радвам се за теб Hug
Виж целия пост
# 158
Честито на печелившите и честита нова тема!   bouquet  bouquet
Страхотна е!
Комбинациите тайно ли ще са пак или ги слагаме тук?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 159
Честито на Грийни и на останалите момичета  Hug
Виж целия пост
# 160
Тук ги слагайте.  Peace

Сисе, ти прави две комбинации. Ако, разбира се, искаш да участваш с две - не те насилвам.  Laughing
Виж целия пост
# 161
Честито на победителите и на мен  Flutter

Имам три познати, за тях бях почти сигурна Simple Smile Но виж joy не предположих, че може да е с тази комбинация Simple Smile И на ДиДи комбинацията ме изненада Simple Smile

Сегашната тема е страхотна, даже имам готова комбинация, мислех да я предлагам днес   Laughing
Виж целия пост
# 162
Джини, и мен Диди доста ме затрудни и сега изненада Peace
Стискай си я комбинацията, виж как за малко да я пуснеш за предлагане hahaha
Виж целия пост
# 163
Зеленооче, новата тема е интересна и имам готови комбинации, но ще потърся и нещо друго.  Hug  Ще помисля дали да участвам с две, но благодаря за жеста.   bouquet
Виж целия пост
# 164
И аз ще поразгледам още, да видим дали няма да си харесам още нещо.
Да ви питам при вас сайта както обикновено ли си е? При мен тази гадна реклама отстрани ми влиза в полето, където чета и нищо не виждам, и ми излиза отдолу лента за преместване, защото текста не се събира на работния плот( дано ме разбрахте). Много е дразнещо. И половината картинки ту ги има, ту ги няма  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия