Магазин за дрехи втора употреба - заслужава ли си ?

  • 175 357
  • 570
# 120
Ани ,аз бих задържала цените така.ЩЕ ги купят .Големите размери са най-търсени поне при мен.Всичко ХХЛ е на най-висока цена и пак се купува.
Туники големи размери продавам и аз на такива цени,даже и по-високи.Дамите си ги харесват и им стават  Hug
Виж целия пост
# 121
Момичета ,да ви питам нещо .Имам останали около 50 бр якета и сака пролетни.Дали е уместно да ги намалявам сега.Купувала съм ги на 6 ,50 лв/кг. Продавах си ги на високи цени около 8 - 9 лвбр.Сега какво да ги правя?Друга година ги слагам в склада да чакат до есента ,но сега не ми се иска да затварям каквито и да е пари в склада,защото положението наистина е трагично ooooh! Да ги пробвам ли първо с 5 лв за брой или направо на 2 ,3 да ги пускам  newsm78 Няма скъсани ,няма мръзни ,работещи ципове ,всичко е ок ,но искам да ги махна и да взема някой лев за лятно зареждане Confused
Виж целия пост
# 122
Здравейте момичета.Много хубава тема трябва ми малко информация понеже сме нови в този бизнес.С една приятелка си търсим помещение 60кв малко магазинче за дрехи втора употреба (детско ,дамско).Искам да ви питам какви документи и всичко останало като оборудване въобще какво е нужно за отварянето на нов магазин за дрехи втора употреба.Насочили сме се към дрехи от Англия и САЩ.

1 От къде зареждате стока и дали може да се изпраща по Еконта?
2 Какво качество трябва да са дрехите ?
3.На цени или на килограм да ги пуснем или и двете?-Понеже мислим да наблегнем на повече детски дрехи,но по качествени.
4 Как се справят майките в майчинство?
5 Има ли много проверки по тези магазини и какви документи ни трябват за да сме изрядни?

Много въпроси станаха май,но ще се радвам ако някой ми отговори.Много ми е притеснено затова разчитам на Вас.
Искам магазина да е чист ,свеж,разчупен и подреден.Аз лично съм клиентка на такива магазини и съм взимала много неща на моята принцеса за без пари.Обичам да си ровя и да си намирам разни неща.
Мацката която писа за детският магазин ако може да каже дали вървят детските дрехи ,как се продават на цени или на кг.Това е за сега.
Благодаря предварително пожелавам на всички успех и доходна работа.



Виж целия пост
# 123
Момичета ,да ви питам нещо .Имам останали около 50 бр якета и сака пролетни.Дали е уместно да ги намалявам сега.Купувала съм ги на 6 ,50 лв/кг. Продавах си ги на високи цени около 8 - 9 лвбр.Сега какво да ги правя?Друга година ги слагам в склада да чакат до есента ,но сега не ми се иска да затварям каквито и да е пари в склада,защото положението наистина е трагично ooooh! Да ги пробвам ли първо с 5 лв за брой или направо на 2 ,3 да ги пускам  newsm78 Няма скъсани ,няма мръзни ,работещи ципове ,всичко е ок ,но искам да ги махна и да взема някой лев за лятно зареждане Confused
Нямаш шанс освен за един лев бройката.
Виж целия пост
# 124
Кате ,как така все си права бе  Crazy
Вчера ги пробвах - нито една бройка нямаше продадена ! Sick
Виж целия пост
# 125
Като цяло май тая зима нямаше голямо търсене на якета.Друга зима съм зареждала по няколко пъти  а тая си останах с едно зареждане и доста останали якета.А и от складовете се оплакват  че са им останали якетата
Виж целия пост
# 126
Кате ,как така все си права бе  Crazy
Вчера ги пробвах - нито една бройка нямаше продадена ! Sick
Времето не е за пробване.Само с цена може.
Виж целия пост
# 127
Аз зимните си ги продадох до едно .В началните месеци и по 20 лв ,януари месец - по 5 лв .бр.
Само веднъж заредих ,но огромна бала ,около 800 лв излезе  и цяла зима ги влачих  Laughing
Сега оставих саката и тънките якета пак така.Да се отърва от тях искам ,че в склада ми не е сигурно нищо (постоянно се наводняваме  Sick)
Виж целия пост
# 128
Здравейте,искам да ви попитам дали сте купували тениски и други артикули от Евротекс-първо качество-добри ли са,защото микса им не ми харесва,за мен не е първо качество
Виж целия пост
# 129
Здравейте,искам да ви попитам дали сте купували тениски и други артикули от Евротекс-първо качество-добри ли са,защото микса им не ми харесва,за мен не е първо качество
Първо тениски тсх да
Виж целия пост
# 130
Не се притеснявай в бизнеса е така. Ден с ден  не си приличат.
Интернет  е необятен, ако имах това свободно време щях да направя така да ми ги носят на крака и да избирам, а не да ходя на 50 км....

До мелчето:
Много зависи каква ти е нагласата.
Започваш така:
- касов апарат
- пожарогасител
- книга за рекламации и кочан сторно бележки
- фактури за всеки чувал влезнал в магазина
- съответна категория на бизнес обекта
- книга за включване и изключване на захранване по часове
- документи за осигуряване и договор на нает персонал

Ако смяташ да караш по лесното и да взимаш от складовете(така само ще трупаш ненужна стока), дето са преровили чувалите 100 човека преди теб няма да стане.
Но ако нагласата ти е да се развиваш и за теб не е проблем да отидеш до другия край на града за 1 качествена НОВА дреха за 2лв за лудото то значи става.
Японеца го е казал - колкото по-малко склад, толкова по-успешен бизнес
Виж целия пост
# 131
Извинявай ,какви са тези нови дрехи за по 2 лв ?
Ниастина ми е интересно ?
Аз мисля тази седмица да сложа всичко по 2 лв за няколко дни ,после по левче ....Да поизчистя малко ,да събера някой лев  Laughing
Някой питаше за тениски 1 качество Евротекс - много са добри ,но в чувал има много малко мъжки ,3 ,4 бр.Иначе имат само мъжки тениски ,които  също стават  Naughty
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета,почти съм готова с моят магазин искам да споделя с вас колко съм разочарована от складовете в софия няма да споменавам имена,но когато си ное и неопитен в бг май са длъжни да те прецакат.Нямам думи просто да ви опиша на какви дрехи попаднах Sad.Кофти работа.
Виж целия пост
# 133
mimififi.много съжалявам ,че си се прецакала с дрехи Sad Много е гадно ,знам. Пробвай нови складове ,пробвай нови дрехи.Като цяло мисля ,че качеството на микса е по-лошо от това на артикулите и аз купувам микс само в най-краен случай.Ти какво качество зареди ?Колко е голям магазинът ? Подреди ли го или действате още ?Гладиш ли дрехите (това ми е най-омразната дейност  Sick)
Виж целия пост
# 134
Здравейте, момичета Simple Smile)) Отдавна не съм писала - бях в трескава подготовка. Днес отварям моя магазин  Hug Hug Hug
Реших да го направя дамско и мъжко. Мисля че стана добре, ама ще видя хората какво ще кажат.
Стискайте палци.
Много ви благодаря за ценните съвети и за всичко - супер полезни ми бяхте. bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия