Магазин за дрехи втора употреба - заслужава ли си ?

  • 175 365
  • 570
# 210
Здравейте дами,
искам мнение от вас за следното, искам да си отворя магазинче предимно за детски дрехи втора ръка но не само дрехи играчки да има и малко дамски дрехи.Дрехите ще ги купувам от Англия няма да са като на втората употреба за да намериш нещо хубаво да ровиш със часове а всички ще са като новички.Естествено цените няма да са толкова ниски но всичко ще е марково и много запазено и може би половината чисто нови.Според вас дали ще има интерес.Благодаря предварително за отговорите.
Виж целия пост
# 211
Здравейте дами,
искам мнение от вас за следното, искам да си отворя магазинче предимно за детски дрехи втора ръка но не само дрехи играчки да има и малко дамски дрехи.Дрехите ще ги купувам от Англия няма да са като на втората употреба за да намериш нещо хубаво да ровиш със часове а всички ще са като новички.Естествено цените няма да са толкова ниски но всичко ще е марково и много запазено и може би половината чисто нови.Според вас дали ще има интерес.Благодаря предварително за отговорите.
Не.Забранено е да се продават играчки и детски дрехи.
Виж целия пост
# 212
Знам че е забранено дрехи до 1 год и плушени играчки но нормални играчки и дрехи над 1 год не са забранени
Виж целия пост
# 213
То дори и да има интерес,откъде ше ги намериш тези детски дрехи почти нови и всички маркови  Laughing
То и нас в складовете ни убеждават ,че всичко е както трябва ,но реално нещата не са чак толкова розови.
Аз детско не продавам.
Майките искат всичко да е по левче,че и по-малко.Хубав детски микс е 9 лв първо качество,за екстра да не говорим.Не става работата ,само ми заема място в магазина и се отказах.
В нашия град отвориха 2,3 такива и бързо приключиха.
Виж целия пост
# 214
Аз от едно година продавам но по интернет.Зареждам от Англия лично избирам стоката от снимки.Вярно че не ми идват за стотинки но по интернет доста продавам.Вече нямам място вкъщи за тези дрехи и мисля същите неща да продавам в магазин.Ако има някой детски магазин за втора употреба моля да сподели.
Виж целия пост
# 215
Добър вечер приятели Simple Smile Вече мога и  аз да се похваля с моя магазин .. но ме притеснява само дали сам изрядна със всички документи... обръщам се към вас ... при вас вече са минавали на проверка а аз незнам дори кой трябва да чакам ... с фирмата всичко е ок...  имам документ за дезинфекция и фактура за дрехите, ходих до ХЕИ и от там ми казаха, че при тях вече не се подавало нищо .... Четох на друго място, че трябвало да се  ходи в РИОКОЗ.... Това вярно ли е? не е ли едно и също?И с пожарната вече съм готова и общината ... моля ви помогнете... Simple Smile приятна вечер!
Виж целия пост
# 216
ХЕИ и РИОКОЗ е едно и също ,там нищо не се прави вече.Документ за дезинфекция е достатъчен.При проверка това искат.
В общината пък какво се прави ?И пожарната? В стария магазин попълвахме само едни бланки за спиране на захранването ,но сега сме малък магазин 35 кв и нямало нужда.Нищо нямам,нищо !
Вес,дай снимки на магазина де ,да видим ,да оплакнем очи ....ако имах пари и аз щях да си направя веднага  още един магазин ,да си продавам по-ниското качество  Crazy
Аз взех да действам по есенното зареждане.Много бавно става ,а съм отметнала само 1/3 от артикулите.Миксове трябва да вземам ,оффф.1 септември ще е датата ,дано и времето да е с нас ,че в тези жеги кой ще ги купува тези якета  Mr. Green
КОйто пазарува от НВВ имат намаление 50 % на някои артикули.Аз взех пуловери ,зимни якета и са страхотни! Вижте там в сайта !
Виж целия пост
# 217
ами в пожарната питах какви документи трябват за там.. в общината регистрирах магзина като търг. обект... друго мисля че няма... иначе магазина може да го видите във фейсбук Магазин Микс. поздрави и хубав ден!
Виж целия пост
# 218
ами в пожарната питах какви документи трябват за там.. в общината регистрирах магзина като търг. обект... друго мисля че няма... иначе магазина може да го видите във фейсбук Магазин Микс. поздрави и хубав ден!
Престани да се притесняваш.
Който трябва да дойде ще ти намери кусури, защото законите са така че винаги бялото може да стане черно.
Аз като отворих магазин нито съм ходил в пожарната, нито в общината.
И 2 години никой не ме е проверявал.
В България ако мислиш отделните ситуации, кой какви проверки може да ти направи и някой да ти навреди - трябва да се побъркаш
Виж целия пост
# 219
И аз подкрепям maiden  в това му изказване.
Като дойдат ,все ще има за какво да се хванат.Аз затова се кръстя да не идват,пък другото после ще го мисля .
Заредихте ли вече есенно? Кажете къде има хубави анцузи ,че положението е трагично.За първо качество питам ...
Виж целия пост
# 220
Аз започнах с цялостно есенно зареждане... после поръчах и лято в малки количества. От hhb артикул спорт ми излязоха 5 6 горнища и 2 долнища... и аз имам нужда от анцузи..
Виж целия пост
# 221
Веси,първо качество ли ?
Как така от един чувал ще излязат толкова малко неща ?
Виж целия пост
# 222
първо качество да. неее говоря като анцузи... другото бяха тънки спортни якета
Виж целия пост
# 223
Мен от тези спортни якета най-много ме е страх.Защото искат всичко да е Адидас и като видят повече от 5 лв започват да се чудят.А пък ако има и дамски съвсем се омазва положението.при мен специално ,най-непродаваемият продукт е дамски суитчър!Продавам ги само ,когато са по 1 лв/бр.
Сега и спортното е намалено в НВВ,но не съм вземала оттам.
Поли и рокли днес взех зимни ,стават,но повечето са поли.
Виж целия пост
# 224
Здравейте! Включвам се и аз по темата , тъй като съм съвсем нова в тази област. Все още нямам магазин , но дрехите вече са тук. Идеята ми беше да продавам на едро чувалите както съм ги получила. Очевидно така няма да стане , защото те дойдоха във вида в който са събирани. Най - вероятно ще трябва да се сортират , но не знам как биха предпочели магазините да купуват. Да се сортират само по сезони и дамско и мъжко или по артикули. Ще съм благодарна ако някой ми даде съвет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия