Нашите кухни-57

  • 75 990
  • 755
# 435
Само аз ли мисля, че телевизорът стои нелепо точно там  newsm78
Виж целия пост
# 436
Само аз ли мисля, че телевизорът стои нелепо точно там  newsm78

На мен ми изглежда нормално, като си го представям, че срещу него ще има някаква мека мебел.
Виж целия пост
# 437
ТВ, кухня, пералня - 3 в 1
И на мен ми е повече.... Няма ли как да се поразделят.

"като си го представям, че срещу него ще има някаква мека мебел."

И гледката ще е - тв, готвач, и прането едновременно?
Виж целия пост
# 438
И на мен не ми харесва ТВ-то в такава дупка. Това означава, че трябва да се гледа само фронтално, ако си малко в страни вероятно няма да виждаш целия екран.
Виж целия пост
# 439
Само аз ли мисля, че телевизорът стои нелепо точно там  newsm78

При нас ще е още по-нелепо . В кухнята ще има малък тв над вратата  Embarassed
Виж целия пост
# 440
Само аз ли мисля, че телевизорът стои нелепо точно там  newsm78

На мен ми изглежда нормално, като си го представям, че срещу него ще има някаква мека мебел.

И на мен ми изглежда нормално. То пък голямо важно, че няма да се вижда телевизора от всички ъгли. Може някоя реклама за дамски превръзки или дуфалак да се пропусне. Вече зависи как ще са подредени останалите мебели, но за да бъде проекта такъв, то вероятно има причина.

А, виж телевизор над вратата вече наистина е зле. Не си представям как ще си извивате врата, за да го гледате.
Виж целия пост
# 441
scrye ами аз си имам всички електро уреди и цената е за дървенията общо взето без никакви мивки, батерии и т.н. иначе на Фурна за вграждане BO75SY2B
Иначе кухненската част е 5 м и 2,50 м е холната част (2600 за кухнята + 650 барчетата)

Ами момичета, всеки се разпростира спрямо чергата си. Жилището ни е малко-56 кв м чиста площ и това е било хол, та сега ще си го правим кухня общо взето с ъглов диван и маса. И аз искам кухня 20-30 кв м Grinning ама немаааааааааааа....това е положението...
 Иначе тв е примерен, нашия е стоящ и ще изглежда по-различно. Но като цяло идейния проект е супер. И кой докато готви гледа ТВ ?!?!?!?! Grinning Само слушаш ...
Виж целия пост
# 442
И кой докато готви гледа ТВ ?!?!?!?! Grinning Само слушаш ...


Аз. Телевизорът ми е на стената до работния плот. И пак не успявам да го "гледам" качествено.
Виж целия пост
# 443
Аз един малко страничен въпрос, че не можах да намеря инфо на сайта на Блум, така че разчитам на Шадоу за мнение, имат ли Блум механизми за гардероби, не само чекмеджета, а издърпващи и смъкващи лостове (за спалня)? Или да търся на Хетих (такива бях намерила в Русе, сега се опитвам да издиря Блум в Русе)?

Блум нямат такова производство, но в техните магазини се предлага такъв лост на Солидо и струва 100 пари, като съм разглеждал всички маркови са около 100 пари, китайските и турските са горе-долу по 50-60.

Благодаря, ще ги търся в Русе, че не знам къде са.

За съжаление не всеки има голяма кухня, хол, ..., определено с това малко жилище май нямат голям избор.
Виж целия пост
# 444
Няма да споря аз останах недоволна от нашата стара пераля и сушилнята ми се подпали след некачествен ремонт на оторизирания сервиз. И други мения в интернет съм чела. Имам керамичен плот, на който едната зона на максимална мощност работи със силата на  3, развали се точно като ѝ изтече 2-годишната гаранция. Имам и тяхна фурна, само от нея съм доволна. Много се радвам, че сте случили на уред, пожелавам със здраве да се полва Hug

На Горение гледах този хладилник за вграждане:
http://www.gorenje.bg/cooling/built-in-refrigerators?c=329221

Все си мислех, че много се купуват вградени хладилници и се надявах повечко тук да имат опит и да се изкажат.

Може ли да ми кажете от къде купувате дървените плотове и кое масло е за препоръчване. С маслото ли се постига желания цвят на плота? Има ли проблеми след като се омасли добре с мазни пръски от котлоните при пържене.

Благодаря предварително и се извинявам за нелепите въпроси!
Виж целия пост
# 445
В салекс има дървени плотове, там има и масло.
Виж целия пост
# 446
Благодаря много shadowman. Може ли да ме ориентираш за цена?

Имаш ли някакви впечатления за вградени хладилници с фризер?
Виж целия пост
# 447
Оххх, много ми харесва истинското дърво, но четох някъде, че плот от масив е само за красота, в кухня, в която не се готви.....не става. Мнението не е мое, аз няма за момента такова. Също много ми харесва зад котлоните да има плоча от инокс(може и друг да е материала, но така изглежда) Някой знае ли как се нарича?
Виж целия пост
# 448
Благодаря много shadowman. Може ли да ме ориентираш за цена?

Имаш ли някакви впечатления за вградени хладилници с фризер?

Трябва да се видят в магазина, трябва да се знае размера и така казват цената. В нас съм с хладилник за вграждане на евролукс и за ся е добре, ако изкочи някои дефект ще стане на въпрос тук.
Виж целия пост
# 449
Има ли проблеми след като се омасли добре с мазни пръски от котлоните при пържене.


Не.

Оххх, много ми харесва истинското дърво, но четох някъде, че плот от масив е само за красота, в кухня, в която не се готви.

Няма такова нещо. Готвя през вечер.
Е, разбира се не режа директно върху плота, но това не го правех и в предишните кухни, които обитавах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия