Но да се включа за диетата 
Но върви много добре. Ние с ММ я правим заедно, но въртим само трите дни, не правим плодов ден и съответно водни. Предполагам ако се правят резултатите ще са още по-добри. За три седмици съм около 4 кг свалила, а ММ даже повечко. Предполагам зависи колко излишни имаш. Не винаги спазвам и вечер да ям на половината на обеда т.к. на обед покрай детето ми е много по-трудно да ям сериозно. За мен си е супер режим т.к. не е като да гладуваш...просто трябва малко по-напред да мисля какво да приготвям, да готвя колкото да се изяде на самия ден, защото не може да дояждаме на другия и разбира се да не смесвам храните, което изключва един огромен репертоар от манджи, които по принцип правя
. Днес например ни е въглехидратен ден и пуснах в хлебопекарната да ми омеси пълнозърнестто тесто и което направих малки пици отгоре с доматен сос, чесън и пресни гъби. Обилно със зехтинче ги изпекох и не мисля, че съм останала гладна. Веднъж правих подобни, но с патладжан. Еми супер са си, нищо че нямат месо или кашкавал

и продължава да спи аз се будя естествено.
. Поне напазарувахме за ядене.
Как ми се ходи вечеее
То затова и сме в тежката категория де.......Уххххх, аз пък се заформих като човекът - въпрос

Засега давам пюре, да речем около 60 гр. (до тук сме я докарали) и после додавам мляко 100 милилитра, тъй като яде по 160 милилитра мляко, но правилно ли е незнам, а бебето не показва...яде, та се къса. Няма случай, в който да откаже млекце. От друга страна педиатърката казва около 120 грама пюре да яде, което за мен значи, че като изместим живот и здраве хранене, остава на този грамаж за известно време. 120 грама е едно, 160 милилитра е друго. И все ме гложди този въпрос, да не я прехраня.......Препоръчани теми