аз я меря докато яде, продължават да се качват градусите и след пищенето.
давам по всяко време на деня.
за другите месечинки не сме взимали нищо, но тази реших да е по-специална.
Взех си и пасатор - някакъв евтин, но не съм много доволна как стана пюрето с него от картоф, пащърнак и морков. Май когато има картоф си е по-добре с виличка. За утре мисля да е тиква и морков, че имам в хладилника, а и днес си ака направо човешко ака - доста твърдо. Вече ще ги разнообразявам повече, като е ясно, че тази седмица моркова ще присъства постоянно, а останали ще се мешат някак. Другата седмица ще си меша въведените картоф, тиква, пащърнак и морков т.к. на 17 сме на ваксина и няма да въвеждам нова храна.
130гр зеленчук гъст, разреден с 30мл АМ. После малко чайче му дадох (гледам по-разреден вече да го правя, че да отиваме към вода). Иначе чая/водата ги предлагам когато е минало поне час и половина от млечно хранене, че иначе може да повърне. Обикновено след сън винаги му предлагам, защото човек е жаден, когато се събуди след сън. След обедното пюре до храненето в 17 му предлагам по-честичко, защото все пак е ял твърда храна. Той си показва. Т.к. сам си хваща шишето, като е жаден си пие сериозно, но понякога просто му се лигави т.к. му харесва да си играя със шишето, та му го взимам.
в писането де
, но каква е разликата между пюре и каша? Смисъл тази седмица ще хапваме оризова каша,аз ще я приготвям-т.е ориз сварен ,в пасатора с АМ,мисля да добавя и морков.Та не виждам никаква разлика от приготвянето на пюрето...
За първи път не се кокореше на апарата - досега всички снимки са му с вдигнати вежди и широко отворени очи
И усмивки, смях - лудница беше.
- за първи път в живота ми - ако имам успех, после ще сложа снимка. Ако няма снимка - значи срам 



Другия път слагам лаптопа до вратата и с един отскок го записвам 
А посядане и разни по-така гимнастики хич не са ни дошли до глаавата.
)
Препоръчани теми