
)

Явно това му е бил подаръка за РД-то ми и сега пак старата песен 
Ще разцъкам сайтовете да му харесам нещо 





Благодаря и аз за поздравленията. 
има хора на диета
Моля ви се...онзи ден ymemansi торти показва ...сега ти мъфини.....добре, че съм по-голям любител на солените неща...ама все пак

Да сте големи щастливци и веселяци 
Браво!
много добре са се получили мъфините.
но при отварянето на кожата в един момент наистина се вижда бледа ципичка. При дреб е останала съвсем малко ципа в единия край, но мм е смел като почиства. Възможно е да си видяла точно тази ципа, която трябва да се отдръпне. Не мисля, че става дума за проблем. Моята препоръка е да си действаш както дасега, отваряй доколкото може, а педи ще си каже мнението. И не чети глупости, и аз четох и нищо добро не прочетох
.Ние не знам на какъв етап сме-ММ ми се смее ,че не мога да се сетя как трябва да изглежда готово забелен
...Днеска сме на консултация и педиатърът ще погледне,но ципичка и при нас има-то това не е ли отгоре на главичката точно
...Иначе като забелим надолу мисля че около 2см се отваря-не знам това на какъв етап е,ММ се оправя в банята
Аз днес съм на варива и съм сложила да къкри една постна яхния грах и картофи
Та ще си похапна доволно
За утре т.к. е въглехидратен гледах някаква рецепта за шоколадова торта - по скоро е кекс май де - няма яйца и мляко та се чудя какво ще се получи ама ще видя...във ФБ групата няколко момичета се отделихме и направихме такава за диетата 90 дневната т.к. се оказа, че многооо сме я почнали....ама май само аз не я правя стриктно и 4-те дни. Препоръчани теми