.Така и не можах да разбера кога въвеждате жълтък? Няма от къде да взема домашни яйца, че ще залагам на био на Хармоника сигурно, няма начин.За маслото с картофа и аз да питам, педи нищо не каза, но се чудя?
Цял ден се кокори и чак сега заспа
Определено вече спи мнооого по-малко от преди и екшънът скоро ще започне, усещам - толкова се разглезих с това малко бебе досега 
Андрейко е добре, относително здрав, захранен на 5,5 месеца, вече съм му въвела 10 храни. Днес пробва броколи и не беше особено очарован
Да ви кажа една хитрина за тези, чийто бебета не искат да ядат картофи - при мен баткото хич не харесваше картофеното пюре доста време, а сега картофите са му любими - опитайте със сладък картоф (батат). Има го в по-заредените магазини, оранжев е на цвят, много бързо се вари и повечето бебета го обожават
Аз все се каня скоро да купя и на Андрейко, че него още не съм го черпила с батат
Скоро мисля да вадим и проходилката - брат му много се кефеше и няколко месеца изкара в нея, беше много доволен, че е "самостоятелен"
Има и противоречиви мнения за проходилките, но аз лично не видях никакви проблеми 

Но пък моята защита ще е на 26.03 и още си свиркам
Аз го въвеждах късно предният път с баткото и мисля, че беше по-добре.
, аз ползвам на Хип основно - шампоанче за тяло и коса, и олиото. И от двете съм много доволна и ми допада особено как миришат, ммм. Но аз, признавам си, не къпя бебето цялото ежедневно и може би това не му изсушава много кожата, не знам. Кожата му е перфектна, беличка, чистичка, с леко розов оттенък, досущ като на прасенце
От миналата седмица не съм поглеждала и то основната ми борба е да я редуцирам, като време
Имам още време де:) Днес си четох рецензии и становища
Да видя по тях дали ще имам въпроси
Хайде и твоята да минава, че ти с две деца си къде къде по-затруднена от мен....
Някой от вас се беше оплакал и предположил, че е от недоспиването, май беше кремолин? Мажа го с едно кремче, на което уж пише, че не става за кърмачки, ама не мога да не го третирам, то е минимално количество. И устните ми са супер напукани и изсъхнали, ръцете ми също- какво от бебешката козметика или бабин лек мога да ползвам? като сме на тема кожа да се възползвам


Просто тикерът мери само седмици 

Препоръчани теми