ВалЙо, ТрифУне, да знайти как Убичам, флюбИна през лозИту да тичам! - 57

  • 37 172
  • 748
# 15
Цец и тойту стихчи как е върхъ  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 16
Тая с корковата тапа на главата аз ли съм, дет "чашата пудаде със фюнес"  Crazy Joy Joy
Ох, това не съм го видяла...
 Joy Joy Joy Joy
Ми ти ще си, кой друг.
Ляляля, уй ляляя, вино ей сегааа. Hug hahaha hahaha hahaha


Миси на сички. Blush
Виж целия пост
# 17

Деми много романтично  Thinking

 Joy Joy

Знайм та що са забави  hahaha hahaha hahaha




П.П. Попаднах на тази порода маймуни в нета. Ще умра от смях. Помня Цециту са беше изтипосвала веднъш с такава.
Виж целия пост
# 18

 smile3532 smile3532 мноу небрежно го даваш..


Ели следващия път ш тръгнеш душа  нема се плашиш Hug



Туй е ут фчеръ  Peace ..уткрих сезоня  Peace ..  Малку с фалстарт, мъ гу уткрих  Joy
Беше убаво  Flutter
Виж целия пост
# 19
Чаками раСкаС + кумпруматьи, ку не - да търсим ний  hahaha
Виж целия пост
# 20

псулЮтно си знаех, че шъ отида по работа на вън и Бената шъ изтряска ВалЮ тука за да моа да дода 14583-та Crossing Arms


Ми що не ми драснА на лични, ма каксЪ?!  Sad  Срещу ина нощуФка в Кемпински Банско щех да та иСчакам!  Flutter  Blush

П.П. ЕЕЕЕЕЕЕЕ, ни моа са публикувам ут вас, дйе!  #Cussing out
Виж целия пост
# 21
П.П. Попаднах на тази порода маймуни в нета. Ще умра от смях. Помня Цециту са беше изтипосвала веднъш с такава.
Ар Ю токинг ту мЕ?


Ели, видохте след откриваниту. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 22

псулЮтно си знаех, че шъ отида по работа на вън и Бената шъ изтряска ВалЮ тука за да моа да дода 14583-та Crossing Arms


Ми що не ми драснА на лични, ма каксЪ?!  Sad  Срещу ина нощуФка в Кемпински Банско щех да та иСчакам!  Flutter  Blush

П.П. ЕЕЕЕЕЕЕЕ, ни моа са публикувам ут вас, дйе!  #Cussing out


ей подкупно от всякъде  начи Joy Joy Joy

напрао у Бурж ал Араб ща пратя каке  Hug ...ама туй за юбилейната ни 1000-на тема
Виж целия пост
# 23
Йес, Йес, Йес.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy
Виж целия пост
# 24
аз пък намерих Бенътъ дей разпускала
Виж целия пост
# 25
ЛъкитУ сега я гласят и ще дойде в новата тема с целия си блясък  Flutter
Виж целия пост
# 26
Тенкю вери мъч за темата. Бената и Цецата шъ бъдат нацилувани, нахранени и напоени.........мъ не точну сига  hahaha hahaha




















ету и ощи цАлуФки



Виж целия пост
# 27
Чаками раСкаС + кумпруматьи, ку не - да търсим ний  hahaha
Rolling Eyes Амчи то нищу кумпрумативну нямъ  Rolling Eyes hahaha



Иначе без кумпрумати съм почти така  bowuu  Sunglasses


Марче, в месецъ на либофтъ имаш сериозен кандидат  Heart Eyes Laughing



Бенко,
купоня е бил на ниво какту съ виждъ...Тука денсите на "Аз съм Гошо-хубавеца"  bowuu
Joy hahaha hahaha

Виж целия пост
# 28
ТемЪ за прикаС Hug  bouquet
БлагУдарскУ на твУрцитИ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  дЪн вЪ иСбрУявам, чИ иСтърва някУя Hug Heart Eyes

Бенда,
...Ф хижарската баня...

                  ...банЯ кЪт слАнцИ Wink

...рИспект към търпениИтУ на Бендата...кУ бях аС...оле, мале ooooh! кват съм пикла тряАшИ Ф кинЗефа да спА и Ф крайна сметка да сЪ удушЪ....Ут ХарУматЯ.

сЯ кЪт гледам теС мУмУни с големите носове си припомням Га на Мама слаТкУтУ беше на около 5 годинки. Гледаме ниЙ Дискавъри и дават точно теС мУмуни. Змея казва......Маме, теС мУмунки имат нос кЪт на дЕдо КолкУ...демек дЕдо му КолЮ. И продължава да разсъждава на глас.....Маме, тати кУ пиЙ кът дЕдУ КолкУ и той ли Шима такъФ голям нос??? Wink Laughing
Та ако фирне повече мойтЪ лИбоФФ все му припомням мУмунитИ и тВа кО И казал на Мама слаТкутУ Wink
Виж целия пост
# 29
Гутен морген, кукндрелас Hug Hug Hug
Ей мъ на таз сутрин, ида за кайве Hug  bouquet



Гушам ви Hug



Ей, гу на и кайвету Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия