Новите ни козметични похождения 65

  • 84 452
  • 723
# 450
Chloe, кой номер е чъбито на Клиник? Какъв цвят придава на устните? Търся си нещо подобно Thinking
Виж целия пост
# 451
Дами,както казах,тази събота имам път до Лили .. Какви хубави пудри имат? Че на Голдън роуз е овратителна.  #Cussing out Много изсушава. Мислих за една на Есенс ..

Няма пудра, която не изсушава.
Такова животно не съм виждала. Rolling Eyes

Aм,защо трябва да ме обиждаш ?  newsm78  #Crazy  и,Да има пудри които не изсушават! Но са малко,и никога не съм имала такава,но казах МНОГО изсушава.  Laughing
Казвам го в смисъл, че не е от ГР, не е от марката.
Всички пудри се създават като финиш продукт, да прикриват и потушават лъщене и пр.
Аз хидратираща пудра не съм ползвала. Ако някой я  е ползвал и си е хридратирал кожата с такава, ще съм любопитна да сподели. Peace
Виж целия пост
# 452
Chloe, кой номер е чъбито на Клиник? Какъв цвят придава на устните? Търся си нещо подобно Thinking
05 chunky cherry  Peace Стои много приятно
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 453
Много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 454
Шокич, честита! Аз чакам моята утре Hug
Виж целия пост
# 455
Олиото на Кларинс беше свършило в Дъглас в Дъ Мол, но аз влезнах убедена, че ще излезна с покупка
Второто от ляво на дясно  Mr. Green


Сега планирам и дълготрайния им фдт  Whistling
Виж целия пост
# 456
Олиото на Кларинс беше свършило в Дъглас в Дъ Мол, но аз влезнах убедена, че ще излезна с покупка



Сега планирам и дълготрайния им фдт  Whistling
Кой цвят купи? Наситен ли е и доволна ли си ?  Simple Smile Олиото го има в Дъглас Сердика, аз го купих от там днес, имаше доста бройки, но от меденото  Peace
Виж целия пост
# 457






Виж целия пост
# 458
Скрит текст:
Олиото на Кларинс беше свършило в Дъглас в Дъ Мол, но аз влезнах убедена, че ще излезна с покупка



Сега планирам и дълготрайния им фдт  Whistling
Кой цвят купи? Наситен ли е и доволна ли си ?  Simple Smile Олиото го има в Дъглас Сердика, аз го купих от там днес, имаше доста бройки, но от меденото  Peace


Взех втория цвят от снимката, прасковено, въпреки че много се чудих и на розовия, но консултантката тактично ми намекна, че прасковения е по-подходящ за мен. Пробвах го само в магазина, не е наситен цвят, с хубав блясък е, маже се много хубаво... За мен лично беше малка глезотийка, много харесвам продуктите за устни на Кларинс, но не е нещо невиждано. Имам и глоса, който е в тубичка, ухае прекрасно, и май повече ми харесва, дори днес харесах още един цвят.

Аз малко се зачудих за олиото, както споменах сега мисля повече за фдт  Laughing 
Виж целия пост
# 459
Шокич, честита! Аз чакам моята утре Hug

Благодаря.  Hug Чакам с нетърпение да видя какво има и в твоята кутийка. Моливът на By Terry е фантастичен и е водоустойчив.
Виж целия пост
# 460
Essence Colour&Go 145 & 107
 





Виж целия пост
# 461
И от мен този сапун за четки от вчера  Peace
Ан, ти пробва ли го вече?
Виж целия пост
# 462
- Essence 04 cupcake topping

- течен сапун за ръце Cottage зелен чай

- течен сапун за ръце Детол краставица

- олио за устни на Кларанс - мед Heart Eyes

- мляко за тяло на Биотерм Heart Eyes

Взех си отливка на това:
- Guerlain Baby Glow light  Flutter
Виж целия пост
# 463
Сапунът на Да Винчи страхотно чисти четки и бюти блендъри, но ми идва малко не икономичен и както голямата прилика на домашен сапун .
Виж целия пост
# 464
От къде купувате сапуна?  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия