Лидл ::59::

  • 74 942
  • 736
# 690
В Лидл има ли пъдпъдъчи яйца? Следобед ходих и забравих да погледна...
Виж целия пост
# 691
В Лидл има ли пъдпъдъчи яйца? Следобед ходих и забравих да погледна...
Не съм виждала.
Виж целия пост
# 692
В Лидл има ли пъдпъдъчи яйца? Следобед ходих и забравих да погледна...

Виж в Била и Кауфланд...В Лидл няма. Сори за спама
Виж целия пост
# 693
Лидл ми е далече като магазин, но мисля да следя по-сериозно какво предлага и ако трябва ще ходя. Знам, че сигурно е коментирано, може ли да се намери животинска течна сметана, зареждат ли я редовно и също бадемов марципан дали предлагат?
Виж целия пост
# 694
Благодаря за отговорите, viki_1974 и teta75  Peace
Виж целия пост
# 695
Момичета, много ви благодаря за фъстъченото масло. Щом не се усеща захарта е супер. Ще го опитаме, предполагам, че на мен със сигурност ще ми хареса  Hug /преди 2 дни точно ми свърши сусамовия тахан Wink/.
Виж целия пост
# 696
Момичета, много ви благодаря за фъстъченото масло. Щом не се усеща захарта е супер. Ще го опитаме, предполагам, че на мен със сигурност ще ми хареса  Hug /преди 2 дни точно ми свърши сусамовия тахан Wink/.

Ааа, щом си любител на тахана, предполагам, че и ФМ ще ти допадне... Поне се надявам де..
ММ нито тахан, нито ФМ може да яде.. Mr. Green
Виж целия пост
# 697
Купух дъската за гладене - стабилна е, лека в сравнение с предишната ми дървена и доста по-широка. Има 3 години гаранция. Единственият проблем е, че отдолу се събират капчици вода от изпаряването и прави малка локвичка на пода. Не съм сигурна дали е от дъската или от силната пара. Някой има ли подобен проблем? Чудя се дали да я върна, но ако с всички с решетки е така...
Виж целия пост
# 698
Моята е с решетка, но не е от ЛИДЛ и не стават никакви локви. На мен не ми се струва нормално. Thinking
За бебешките панталонки - специално ги наложих едно върху друго и са си абсолютно еднакви на дължина. А и да не бяха пак нямаше да ги върна, какво толкова, като едните са по-къси?
Усещам, че фъстъченото масло са новите топчета.  Joy
Виж целия пост
# 699
Купух дъската за гладене - стабилна е, лека в сравнение с предишната ми дървена и доста по-широка. Има 3 години гаранция. Единственият проблем е, че отдолу се събират капчици вода от изпаряването и прави малка локвичка на пода. Не съм сигурна дали е от дъската или от силната пара. Някой има ли подобен проблем? Чудя се дали да я върна, но ако с всички с решетки е така...

Моята дъска не е от Лидъл и стават локвички.
Относно инфрачервената лампа - да, става за нагревки, аз си нагрявам носа при настинка или синузит. Нагрявала съм ушите при възпаление, както и сливиците.
Виж целия пост
# 700
 Laughing Ами аз отдавна съм му хвърлила око, ама гледах по другите големи магазини се предлага в комбинация с мед  Sick и затова досега не съм взимала.
Виж целия пост
# 701

Относно инфрачервената лампа - да, става за нагревки, аз си нагрявам носа при настинка или синузит. Нагрявала съм ушите при възпаление, както и сливиците.
Благодаря много, точно за такива цели си я купих
Виж целия пост
# 702
Купух дъската за гладене - стабилна е, лека в сравнение с предишната ми дървена и доста по-широка. Има 3 години гаранция. Единственият проблем е, че отдолу се събират капчици вода от изпаряването и прави малка локвичка на пода. Не съм сигурна дали е от дъската или от силната пара. Някой има ли подобен проблем? Чудя се дали да я върна, но ако с всички с решетки е така...


От силната пара е  Wink (и разбира се, че не е плътна дъската, а мет.мрежа)
Нямах този проблем, докато не си взех ютия с парогенератор..
Виж целия пост
# 703
След шоколадовите топчета и тортата, другата седмица атака към фъстъченото масло! Mr. Green

Само да вметна, че бонбоните "пияна вишна", които са от новия асортимент и миналата седмица бяха на промоция са страхотни! Купих 3 кутии и не можем да се спрем... Всеки бонбон е увит в собствена опаковка.
Ехееее, край! Ще тръгне сега нова мода Simple Smile
Виж целия пост
# 704
Дали някой знае дали хлебчетата за бургерите от следващата седмица имат захар в състава си (са сладки)? Питам, защото преди време купувах някакви питки за дюнер от Била и бяха много сладки - никак не ми харесаха и се опасявам да не би и сега да е така, а мисля да се поглезим с по 1 бургер, че ми окапаха лигите като гледах рецептата  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия