Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 90 278
  • 2 842
# 2 715
Аууу, разбрах. Ще го имам в предвид вече.
Аз все се заглеждам в други, докато съм с моята  ooooh!
Спирам.
Ще й говоря само за любов Simple Smile
Виж целия пост
# 2 716
Аууу, разбрах. Ще го имам в предвид вече.
Аз все се заглеждам в други, докато съм с моята  ooooh!
Спирам.
Ще й говоря само за любов Simple Smile

Чувствителни са  Joy
Виж целия пост
# 2 717
Днес голямо затишие в темата. Или всички мързелуват, или няма какво да кажат, а може имахмурлук от снощи да лекуват...   Hug
За коли се разправяте... моето рено клио се казва Флора (любимата ункска на щерката) говорим и с много любов, така сме я стегнали, че нямам намерение да я продавам, ама тя ми е и нова, година няма Simple Smile А и милата ми гори 4,5 на бензин, 5,5 на газ. С гориво за 10 лв. светът е мой.  Joy
Виж целия пост
# 2 718
Може би месец по-късно ще отчета, че с ММ сме постигнали известно съгласие - пие по 1 бира на ден  Crazy Уикендите по 2, властите /тоест аз/ разрешиха  Mr. Green Твърд алкохол нямаме у дома. Вчера с приятели следобеда пихме кафе от 16 до 18 часа с прясно мляко + бутерките ми с праскови  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 719
Нефертари браво!!!
А я кажи какви са тези бутерки?
Сега се прибрахме с децата и ММ. Цял ден обикаляме насам натам. Хич не ми се прибираше, ама имам да пера, да оправя децата за утре. Заминавам рано сутринта в командировка пак.
Виж целия пост
# 2 720
Прости бутерки им викам  Mr. Green Бутер тесто Белла, което се оформя на триъгълници, слага се малко плънка /по желание/ и краищата се защипват с вилица. Понеже нямам кулинарна четка, взех една нова такава за рисуване и ги намазах с жълтък. Отгоре се поръсват с маково семе, ленено семе, захар.....Пекат се 25 мин в предварително загрята фурна на 220 градуса.
Виж целия пост
# 2 721
Светалчо, като се появиш в темата може ли да ми отговориш на един въпрос? Писала си в темата за озеленяването на стената. Искам да те питам това което си изброила там ще вирее ли в Балкана?

Шаги, тъкмо се чудих къде си  Hug Ама, че тя твойта Флора е направо муцка!

Нефертари, браво!

Цвети, къде обикаляш?
Виж целия пост
# 2 722
Мойта скромна персона вместо да се облече навреме, кисна във форума, в резултат на което отиде на работа с боди облечено наопаки Simple Smile
Виж целия пост
# 2 723
Белла, ами ти кога трябва да раждаш? Честито за Сисито  Mr. Green - желая винаги пълен до горе резервоар и безаварийно каране   bouquet
Виж целия пост
# 2 724
Мойта скромна персона вместо да се облече навреме, кисна във форума, в резултат на което отиде на работа с боди облечено наопаки Simple Smile
Бъди над тия неща  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 725
Нали е боди, не е блузата/ризата над него  Simple Smile

Аз реших и изчезвам на фризьор. Това косище не се трае вече.
Виж целия пост
# 2 726
Шаги, тъкмо се чудих къде си  Hug Ама, че тя твойта Флора е направо муцка!

Как къде? Аз по горе поредния хорър разказах Simple Smile
 Hug
Работа, излизане (петък), работа (Олимпиада по история), излизане (това в събота)! Днес чистене, готвене, пране... ето сбит преразказ на дните ми  Laughing
Виж целия пост
# 2 727
От днес имам някаква розова лента - реклама. Появява се точно, когато натисна на "Нови отговори" и реално скрива първата тема. Трябва да дебна къде натискам, че иначе ме препраща в онлайн книжарница  Close
Шаги, ама поне е бил паметен ден, скоро няма да го забравиш.
Белла, какъв цвят ти е косата сега? Спомена, че си била на фризьор  Grinning.
Виж целия пост
# 2 728
И нке бяхме с Ксара, но спортна двувратка. Аз имам чувството, че се разсърди тая кола  Laughing от известно време говорехме с ММ,  че трябва да помислим за по-голяма кола с 4 врати и тази да я продадем и тя взе, че се самозапали. Аз като му разправям, че колите имат чуства той не ми вярва  Naughty
Разбира се, че имат чувства, не си ли чела Кристин  Simple Smile
Аз постоянна кола нямам. Нали знаете, че обущаря ходи бос. Тъкмо си регистрирам и обслужа някоя и те вземат че я купят.
Виж целия пост
# 2 729
Аз съм имала Ренка (рено клио), Меги (рено меган) и сега съм с Тончо (форд фокус)  Laughing
ММ не ще да си кръщава неговите  Crossing Arms
Много мила традиция. Simple Smile

Днес голямо затишие в темата. Или всички мързелуват, или няма какво да кажат, а може и махмурлук от снощи да лекуват...   Hug
Лекувам аз, ама болно дете..
Откакто се е родил синът ми не бях виждала 40 градуса телесна температура. Е, и това доживях. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия