Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 210
Много ви благодаря за съветите , хубаво е човек да чува различни мнения , съвети , да споделя и да се погледне понякога отстрани . А вашите съвети винаги са ценни за мен , съжалявам само че толкова хубави моменти съм пропиляла заради страха си . Благодаря ви , момичета !   bouquet Обичам си ви много ,много  Hug

Цвети , не ги слушай , и покрай мен все ми викат не си давай парите за глупости (книги ) еми тази "глупост" я обожавам , щом аз си плащам никой не давам да ми пее в градския хор  Naughty  Laughing  Hug
 
Виж целия пост
# 211
Мери, и аз съм си го мислила това. Grinning Би било прекалено хубаво.

Нара, и аз бих ти казала да рискуваш. Животът е един и е прекалено кратък. От мен имаш стиснати палчета и ще чакам да се похвалиш с ново гадже.  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 212
Хехе, супер би било , ако живеехме в един и същ блок   Grinning
Представям си какво щеше да бъде  Joy Едно същинско литературно риалити  Mr. Green

Обиколих на обяд за подарък на ММ. На него нищо не харесах, но на мен си взех на мен един шал с Енгри бърдс и прасетата  Mr. Green  Уникален е  Joy


Виж целия пост
# 213
Привет!
Едва успях да ви изчета от вчера. Не се шегувате с писането  Hug

Първо ЧРД на Мери!  Бъди здрава, щастлива, обичана!   bouquet

Второ, да кажа на Синя слива, че постът й ме трогна, наистина. Синя слива, половинът ти е късметлия  Heart Eyes

Мижжжка, като каза литературно риалити, в главата ми се завъртя "Клуб на любителите на книги и пай от картофени обелки". Точно такова топло чувство, което ми донесе книгата, усещам и тук в темата.
Виж целия пост
# 214
Не е добра идея да живеем в един блок. Няма да ни остава време да си четем книгите, защото няма да се наприказваме  hahaha
Виж целия пост
# 215
Хахахахах, Кали, така си е!  Joy

Честит шал, Мижжж, много да му се кефиш като си го носиш! Hug

Аз хапнах набързо с една колежка и през останалата част от обедната си четох книжката на Джоджо Мойс. Много си я обичам! Heart Eyes Книжката е свежарска отвсякъде и много в тон с предстоящия празник.  Heart Eyes Слив, на теб хареса ли ти? Не си спомням да си споделяла отзив... newsm78
Виж целия пост
# 216
Пете, коя на Джоджо четеш?

Аз обмислям да зарежа "Планината Грей"... нещо не ми грабва ама хич   Rolling Eyes  Венка, не ме бий  newsm43
Виж целия пост
# 217
Миж, въпросът е ти да не ме биеш с нея  hahaha! Кали не ме би с "Чинара". Ми то пък не може само хубави книги да си разменяме, трябва и по някой бъркоч да има от време на време, че да оценим интересните  Hug.

Ако ще живеем в един блок (всъщност подозирам, че ще го превърнем в своеобразна книжна комуна), ще направим график:

Понеделник - групово четене на трилъри
Вторник - обсъждаме трилърите
Сряда - групово четене на съвременни автори
Четвъртък - обсъждане на съвременните автори
Петък - ПРАНЕ  Mr. Green!
Събота - фантастика
Неделя - пак ПРАНЕ, ама истинско, че в понеделник сме на работа  hahaha.
Виж целия пост
# 218
Е, само едно пране ли на седмица?   Joy
Аз мисля вторник и четвъртък също да пера, ще ми се връзва с обсъждането на книгите - тъкмо ще съм набрала енергия  Laughing
Виж целия пост
# 219
Аз вече бъркам кое е истинското пране и кое не  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 220
Е, другото е хумба. Не ги бъркай  Joy
Виж целия пост
# 221
Аз вече бъркам кое е истинското пране и кое не  Joy Joy Joy
Абе като не ти останат чисти дрехи, значи си прекалила с "неистинското"  hahaha.

Миж, веднъж седмично ще го обсъждаме, а практиката може да е ежедневна. Опасявам се, че ако го вкараме по-често в графика публично, може да ни заподозрат, че сме 50 нюанса сиви  Joy.
Виж целия пост
# 222
Е, те Нюанските са с белезници и садо-мазо игрички, ние сме по романтиките  Whistling
Виж целия пост
# 223
Пете,четох я,да!И аз не помня дали съм дала отзив.Харесах я.По принцип харесвам книгите на Джоджо Мойс,като фаворит ми е "Момичето,което бях".
Виж целия пост
# 224
Аз вече бъркам кое е истинското пране и кое не  Joy Joy Joy
И аз не ги различавам, но и не тупам  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия