Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 555
Точ, ми за какво да те дърпам ... той езика ти май е доста надарен. Дар слово имаш, духовита си, въобще ....  Mr. Green Hug
Не я ща Лали, ти си  моята споделена любов!!! Нали?  newsm78

Нади, много си мила, благодаря ти. Опитвам се да сътворя нещо, скоро ще разберем как съм се справила  Laughing

Аз пък да се похваля - вече поръчах книжката на другарчето си. Избрах я като надлежно порових и прецених кое най-много ще хареса ....  Crazy  smile3521
Утре ще пообиколя за разни вдъхновения ....  smile3508
Виж целия пост
# 556
Бъбли, много бързо си ми избрала книжка  Flutter Grinning
Виж целия пост
# 557
Мери и ти ли си с предположения и догадки?  Party

Е, аз пък няма да кажа н и щ и ч к о  Mr. Green
Виж целия пост
# 558
Бъбли много дискретна  Thinking
Я мойто другарче бързо да каже сладко ли обича или солено и всякакво сладко ли обича Whistling Grinning голям въпрос избарах...  hahaha
Виж целия пост
# 559
Аз не знам чие другарче съм, но да отговоря на Мери. Обичам повече солени неща, но когато опре до сладкото - новите ми фаворити са "Страчатела"-та на Миж и онзи голям шоколад Нестле-Crocanti croc  Heart Eyes
 
Аз за моето другарче си знам какво предпочита, пък  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Ококорено сервирам първото кафе за деня, аз скоро ще пия второ ....   Shocked  (мразя кафе  Sick)



Да имате най-успешната седмица, всичко да върви като по вода, а пък и имаме страхотна игра да допринася за приятните преживявания  Crazy

Още не съм написала, но пък за сметка на това си харесах модел за татуировка. Сега вече имам 2 и се колебая кой от двата да е. Накрая ще си направя две  Crazy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И то даже може би точно тази година, освен пиърсинга, който съм замислила  Mr. Green  Heart Eyes
Виж целия пост
# 561
Айде кафе и от мен...
Аз вчера си легнах по-рано, за да чета книжка, а то какво се оказа, имам си другарче... Laughing
Бъбли, мерси за кафето!

Едит, да не пиша нов пост през пост: Другарчееее, поръчах ти книжка, да знаеш. Днеска ще ти купя и мартеничка, и в сряда те експедирам. Няма тън-мън. #Crazy #2gunfire
Виж целия пост
# 562
Добро утро!
Вземам от кафето на Бъбли, че имам нужда от конска доза. Хлапето ме събуди в 4 ч, а сега сладко си доспива! Twisted Evil
Не успях вчера да се включа, но ще кажа само, че момичета, вие сте балсам за душата  Heart Eyes

Мариетка, честита придобивка! Да ви заведе на много красиви места!

Кости, голяма прегръдка  Hug

Прекръдка и за Лоренка, да не униваш ей!  Hug

Точица, страхотна библиотека! Аз от известно време, избягвам да чета на хартия. Хлапето е опасно и едва спасявам книгите.

Голямо вълнение по край играта, ще ми е интересно да проследя.

А сега отивам да действам, че тръстиката чака  Close
Виж целия пост
# 563
Добрютрууу!
Ставайте, Бъбли е направила кафе Simple Smile

Бъбли, като не обичаш кафе, не го пий Simple Smile има толкова други ободряващи напитки Simple Smile Направи си един пу ер чай да видиш как ще ти подейства далеч по-освежаващо от кафето Simple Smile
И да не ме разберете погрешно, аз обичам кафе и го пия само, защото харесвам вкуса Simple Smile а иначе и аз като Гигова откакто имам кафе машина, се чудя как съм пила преди това от кафеварката Simple Smile открих и един бутик за кафе, в който си го печат сами дори и съм се отдала на разгул  Joy
Ода за кафето...

МаришаHug Hug Hug думите понякога наистина са недостатъчни  Cry
Виж целия пост
# 564
ДУ  bouquet!
Леле, ма много сте бързи бе - книги поръчали, утре ще пращат Shocked...аз пак ще съм на опашката май...ама има време, искам мартеничката ми да пристигне за Баба Марта чак - другарче, мило, ще търпиш, ми тъй де Mr. Green.

Днес цял ден на бач - уф...и вали, познайте как ще изкарат децата цял ден вътре затворени Tired. Поне си взех книгата да я дочета, че срамота вече...ама то последната седмица ума ми все в мАтора, та друго не ми се подхващаше...
Виж целия пост
# 565
ДУ!
От днес работя та до края на седмицата!
Успешна да е на всички!
Виж целия пост
# 566
Добро утро  Hug

Бъбли написа ли ааа  Thinking

Другарче имаш страшен списък, чудя се какво да ти избера ... Клоня към 2 и нр мога да се реша  Mr. Green

Виж целия пост
# 567
Добро утрио!
Писали, писали, досега ви четох :* 
Кости  Hug Hug Hug
Играта започва, ще ми е много любопитно да  преживявам радостта с вас:)
Мариета- леле, какво чудесо. Със здраве да  те возят, докъдето си пожелаете!!!
Дев
Скрит текст:
...и ние  трябваше да сме с две 7 годишни...
Бъбли още малко, предполагам остава от сесията и после ще отдъхваш:)Колко ти остава от учението ?
Точке, точке, чудна библиотека си събрала . На мен това ми е мечта- някога някога, да успея да събера всичките си книги, наследени, купени, на една стена от бъдещия ми голяяяяяяяям апартамент. Да си имам писалище,  кабинет- въобще стая- библиотека- с големи прозорци, первази с меки възглавнички иии още и още Praynig
 Ще диря  вренски макарони тия дни Mr. Green
Прегръщам ви всичките и пожелавам хубава седмица!



Виж целия пост
# 568
Добро утро Hug

Точ, ми за какво да те дърпам ... той езика ти май е доста надарен. Дар слово имаш, духовита си, въобще ....  Mr. Green Hug
Не я ща Лали, ти си  моята споделена любов!!! Нали?  newsm78

Успех днес Бъб!

Мери, само ти ли не разбра Rolling Eyes - по соленичкото съм. Ако ще е сладко - черен шоколад bowuu

Камичето мило, бърза да ме изненада Blush Heart Eyes В сряда казваш да ходя към пощата Whistling

Охи, леко да ти е на тръстиката Peace

Ули .... защо дразниш тъй Crossing Arms шЪ до'да на кафе и у вас, няма само Гиг да го отнесе Mr. Green

Мариетке ... нали знаеш, че съм най-нетърпеливата. Нелка се опита да ме излекува през Коледната игра, ама не успя много  Blush  Hug Heart Eyes Ще чакам, няма къде да ходя, този път са само две седмици, не цял месец Whistling

Слив, добре завърнала се на работа Hug

Лофче, която и книга да ми избереш, няма да сбъркаш Peace Hug

Лотхен  Hug Hug Благодаря за библиотеката. Това нищо не е. Има и още. Разпилени по къщите. ММ ми е обещал един ден да си имам библиотека в нашият дом Heart Eyes Живи и здрави да сме Praynig

Паяче какво става с твоята библиотека? До къде си с подредбата? Hug
Виж целия пост
# 569
Добро утро  Hug

Ехааа, започали са вече емоциите , това е страхотно , ще валят отново подаръци  Hug

Хубав и успешен ден , момичета , да ни е късметлийска новата седмица!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия