Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 585
Аз вече разпознах една две двойки. Продължавам да гадая.  Mr. Green
Joy Joy Joy


Аз чак сега се усетих за Маришка...  Confused   bouquet Hug Hug Hug
Май разбрах какво обича другарчето ми  Thinking Сега да гадая коя книжка да му взема, до утре трябва да съм решила, че имам ходене до Търново, ще изпращаме систъра, колко бързо минава това време...  Cry
Виж целия пост
# 586
Ей, момичета, вие сте радост Heart Eyes Благодаря ви  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Аз май ще заложа на най-популярната книга от списъка на моето другарче  Flutter Първо, защото май наистина си струва да бъде прочетена и притежавана, второ, защото е на, така да се каже, едно от водещите места в списъка й Simple Smile Още едно заглавие ми вади очите от тоя списък де, ама да видим ... ще мина през някоя книжарница да прочета малко  Hug
Виж целия пост
# 587
Много ми е интересно да ви чета за първи път като страничен наблюдател.
Както винаги, не мога да се ориентирам по жокерите. Чакам с нетърпение да започнете да получавате, за да се нагледам на хубави книги, приятни изненади и доволни физиономии  Grinning Hug.
Виж целия пост
# 588
Нели, наистина ли си разпознала някои двойки  hahaha  Hug

Ох  ooooh! ама то бива да съм руса по душа, но чак пък толкова....Маришка много  Hug
Виж целия пост
# 589
Прегръдки и от мен Мариша  Hug
Уж ви чета редовно,но явно не съм успяла да асимилирам правилно написаното....... Confused
Виж целия пост
# 590
Вчера много приказвах, а днес не ми се говори много. Защо - не знам. Но си ви чета Hug
Включвам се само и единствено да нагушкам Маришка силно Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 591
Маришка,и от мен -  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 592
Точи, ти гривни носиш ли  newsm78
Виж целия пост
# 593
Хайде аз пак тук. Избрах книжка на другарчето. Надявам се да е най-добрият избор за нея.  Praynig Тя ще си каже после. Уж книжките от списъка й са ми близки по звучене, но този път се поставих на "нейно" място и се опитах от нейната гледна точка да преценя коя би й харесала най-много. Може и хич да не съм улучила, де, то времето ще си покаже.  Simple Smile

Маришка, след края на играта (или след като си получа подаръка Simple Smile), ще те помоля и ти да ми "избереш" книжка от списъка, ако имаш желание, разбира се.  Simple Smile Ти наистина имаш уникално чувство да усещаш другите.  Hug  

Нези, вчера забравих да кажа, че сладките са уникални. А отлагането на празника на бебка, не го мисли. Сигурна съм, че ще си изкарате чудесно, когато и да го направите! И сладките ще пожънат много последователи.  Hug

Лоренка, и аз се присъединявам към пожеланията на момичетата! Горе главата!  Hug  

Нара, нещо ми се губи с нейното положително бъбрене. Дано всичко е наред.

Мери, два пъти вече забравям да ти кажа, че прочетох "Фирмин" и днес ще ти го изпратя обратно.  Hug
Виж целия пост
# 594
Eхее, Ели, много си бърза, казах ти да бъдеш спокойна  Grinning  Hug Хареса ли ти?
Виж целия пост
# 595
ДД    bouquet

Маришка  Hug  Hug
Скрит текст:
Не по неписането, а по писането те усещам.  Hug
Затова оня ден пуснах една сълзичка и те гушнах. Тъпо ми стана.
Не знам, какво да ти пожелая..  Confused  Май трябва повече време да мине.
Ако не друго, то поне виртуално си нагушкана от мен!  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

За Кости - прегръдки  Hug  Hug  Hug

Евилан, благодаря за рецептата!   bouquet
Скрит текст:
Я кажи за негайдуристи - може ли ядковото мляко да се замени с обикновено краве?
Откъде намираш пресни фурми?  newsm78 Аз май само сушени съм виждала.  Blush
Иначе за костилките - ясно.

Идея за смилане на ядки без да имаш робот?  Embarassed
Май само някакво купено ядково брашно.


Нещо много постни ми се струват жокерчетата в тази игра.  newsm78

Наблюдател съм и аз.. и няма да гадая.  Peace
Виж целия пост
# 596
Маришка ела да те гушна  Hug Hug Hug

Скрит текст:
На фона на лошите неща, които сполетявам някой от вас аз днес си изревах очите с един епизод на Анатомията на Грей. Темата беше точно загуба на бебе, и 40 мин. ревах ... Сега приличам на подпухнала зелка  ooooh!

На всичкото отгоре май се разболявам и цял ден пия чай, не мога да се съсредоточа да пиша и магистърската теза нещо не ми върви  Tired
Виж целия пост
# 597
Рейн, може да ползваш обикновено мляко, вместо ядково.
С пасатор може също да смелиш ядките, но ще станат само за долната част на тортата. За по-маслено, кремообразно - си трябва чопър, блендер над 300 вата, че иначе мъка голяма. 500 ми върши работа на мен, с повече - по-лесно.
Пресни фурми се водят тези:
Скрит текст:
По-сочни и месести са Grinning

Aaaaбе Лофче  Laughing Hug и аз съм голяма ревла на сериали и филми понякога...
Виж целия пост
# 598
Деси - да. Защо?  Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 599
Елинка, с най-голямо удоволствие ще го направя  Hug преди поста ти още порових за Серафина и Моята орис - от твоя списък ги чух като заглавия. Благодаря ти за тази задача  Hug  Heart Eyes
Рейнче  Hug  Hug
и всички  Hug
искам известно време да не мисля много...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия