Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 615
Бъбли, много е готино усещането Simple Smile. И в общи линии не изчезва със следващите игри, защото в момента, в който си научиш другарчето, пак започваш да се вълнуваш!

Днес бях в района на Френската, а синът ми има нужда от калъфче. Ще го разходя до магазина, за който пишеш, мерси  Peace.
Виж целия пост
# 616
Какво си правите?
Аз май ще си почивам, че ми е изморено Rolling Eyes
Тази вечер пак съгреших, този път с два чифта дънки Rolling Eyes Laughing ...спирам вече, че ми предстоят още посещения при зъболекаря ooooh!
А на мен кой ще подарява Mr. Green

Прегръдки на всички Hug
Виж целия пост
# 617
Маришче, прегръдка и от мен , мила  Hug

Гиговче, честито душице!
Виж целия пост
# 618
Зоренце Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 619
Добре, де, Гиговче, аз от години не мога да си намеря дънки, които да ми стоят добре, а ти два чифта за ден  Crossing Arms! Като изключим благородната завист, честито и със здраве да ги скъсаш от носене Hug!
Виж целия пост
# 620
Бъбли, толкова сърдечно си се изразила. Hug

 Честити нови дънки, Гигова. Покажи ги сега в комплект с д.пето си.  Grinning

 А аз какви ботуши видях. Ох, свят ми се зави. Че и моят номер. Обаче с отстъпката са 200 лв. Да бе, точно сега толкова пари за ботуши.  ooooh! Ама ще ги мисля, сънувам...
Виж целия пост
# 621
Гигова, извинявам се, но ти завидях  Twisted Evil Много трудно си намирам дънки с това голямо Д и корем, в комбинация с кльощави крака  #Cussing out

Така де, добър вечер!  Grinning
Виж целия пост
# 622
Понякога и аз имам късмета на Гигова и си харесвам 2 чифта дънки в един ден. А това се случва, когато НЕ съм излязла за дънки! Когато изляза за дънки, никога не си харесвам и не си купувам. Но уцеля ли - и да съм излязла за друго, ще си ги взема, защото.... да. Grinning

Изписах сА Grinning

Отивам да ям лазаня, първи опит на мама Grinning
Виж целия пост
# 623
Явно не съм само аз с нестандартни мерки. И моите тегоби по дънките са си от време оно. За мен все няма. А сега тези модели по краката, ами, не са за мен точно такива. Няма и няма прави стандартни модели дънки. А аз такива търся.

 Жокер: едно от момичетата ще получи подарък от чужбина.  Sunglasses

 За лазанята не го прочетох.  #Crazy

 
Скрит текст:
Ядох боб. тръц.  Joy
Виж целия пост
# 624
Кали, завърших вчера "Покани ме да вляза". Много ми хареса книгата! Наистина е многопластова, под чисто хорърските истории имаше още нелицеприятни истини за съвременното общество.
Миле, толкова се радвам, че оценяваш книгата  Hug Малко са хората, които успяват да уловят по-дълбокия пласт между редовете на историята, а именно той ме потресе  Cry
Невероятна книга!

Следя какво пишете, но все още съм на работа и не мога да се включа така, както ми се иска. Но ви наблюдавам   Mr. Green
Виж целия пост
# 625
Ох ... дънки. Моят личен гардеробен немезис ...  #Crazy #Crazy
Наскоро неочаквано намерих такива като за мен - вече ми се налага да нося висока талия, защото иначе излизат отстрани някои неща ...  Rolling Eyes , а аз мразех високата талия. Да видиш как бързо се научих да нося.  #Crazy
Но и аз трудно харесвам и избирам. А като ги открих тези и то на невероятната цена от 24 лв., просто ги грабнах. Скоро трябва да ходя пак до този магазин, в който ги открих ...  ooooh!

НелчеHug  Взимай си ги ботушите, не ги мисли толкова. Хубавите обувки са си хубави обувки - важни са!  Peace
А какъв е тоз жокер, той не е новина - нали Паяче участва в играта??? Или не тази чужбина имаш предвид?  newsm78

ВениHug Радвам се, че съм била от полза, дано си хареса младежът.  Peace

Гиговче, честити ти дънки, присъединявам се към молбата на Нелка за ревю  Hug

Виж целия пост
# 626
А какъв е тоз жокер, той не е новина - нали Паяче участва в играта??? Или не тази чужбина имаш предвид?  newsm78
Това е като - жокер: другарчето ми е мега готино!  Heart Eyes Joy Hug
Точно това се има предвид, не друга чужбина, Нели се шегува най-сериозно Grinning и като че била предполагала кой на кого ще подарява  Naughty
Виж целия пост
# 627
Оооо, Бъб, ама те моите жокери не са новини, те са факти, фак-ти. Naughty

 Чуй к`во ти пее радиото и нЕма сбъркаш.  Whistling

 Ето я  и Лалии. Настанявай се, чети, не пропускай жокерите.  Grinning
Виж целия пост
# 628
Добра ви вечер Simple Smile
Хапнахте ли? Simple Smile
Кали, докога си на работа?

Нели, 200лв са си сума наистина. Ако са много качествени и ще ги носиш няколко години, да се замислиш Simple Smile

Аз в последните години дънки купувам май от само Маркс и спенсър и Некст. И то също като Мери, винаги, когато не си търся Simple Smile
Вени, в Гап също има хубави.

Виж целия пост
# 629
Маришик, гуш и от мен Hug! Като мине играта ще те тормозя за книжки. И като прочета Нелините де...


Оставям ви и потъвам в последните 50 -тина страници на гълъбиците - завладя ме тази книги, днес четох в несвяст...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия