Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 645
ябълка, здрасти! Как си, какво правиш, четеш ли ни?
Да. Разбрах, че пак съм пропуснала играта , обаче , здраве да е! Трудно се вреждам за компютъра.

Да ви кажа, прочетох "Човек на име  Уве" , подарък от ММ, защото предишната игра я бях пропуснала. И като видя, човекът, че ми е мъчно ми подарили книгата с щерката, поставили ма ми я под елхата, както си му е редът. Докато четях си мислих , защо ми е нужно да чета за борбата на "Малкия човек", злободневни теми и т.н. Приключих книгата . На следващият ден се прибирам в къщи и какво да видя. Любимият  EVN ни спрял тока. Ама защо - защото любимата банка, на която сме доверили плащанията вместо да потвърди плащането, взела, че го отказала. И кво - вечеря на свещи!!!   То хубаво ама да не се бе случило в най-студеното, миналата седмица.  Инак, няма проблем  - нямаш ток - няма да готвиш, няма да гладиш, няма да переш. Идилия!
И разбираш, че нашия живот е борба с "Малките проблеми", защото и ние сме "Малкия човек" и  не трябва да спираме да се борим.
Как може някой да ти спре тока без едно елементарно позвъняване да ти каже, абе човек тук има нещо. 20 години си наш редовен платец. Сега си пропуснал. Какво става.
Дребните неща, които превръщат една фирма, от свясна в арогантна. Обаче няма абстрактно понятие фирма, има хора, които със своето възпитание, интелект и прочие я изграждат.
И понеже тук сте много даскалиците , който ги създавате тези хора, да знаете, че на Вас разчитаме  и с каквото можем ще Ви помагаме.

Ама хубаво се отплеснах с литературни и философски разсъждения.след 1 чаша вино два пътиЛека Ви нощ мацки!
Виж целия пост
# 646
Вени казва се: да ги скъсаш от пране!  Mr. Green
Абе аз мислех да мина с онова, дето е казано в Библията - ако си купиш два чифта дънки, да дадеш един от тях на Вени. Ама нещо не се връзвате на библейски послания  hahaha.


Днес говорехте за рев на книги, рев на филми. А аз обичам да се смея, особено с вас  Sunglasses!
 Hug

Тенкс за идеите! В събота и неделя ще обиколя всички молове за дънки  Crazy.
Виж целия пост
# 647
Еее, много сте стиснати на жокери, значи  Crazy
Айде, аз ще ви дам един сериозен.
Внимание
Скрит текст:
По трасето "аз - другарче" е имало транспорт и преди.
Скрит текст:
В коя посока - не казвам  Mr. Green
Скрит текст:
Другарчето ми е умница
Скрит текст:
И хубавица
Скрит текст:
Пере редовно
Скрит текст:
кога на пералня, кога на пране.
Скрит текст:
Незнам дали тупа. Ама аз това с тупането много не го схванах  Mr. Green
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Е, още ли искате... ??? Мечтайте, мечтайте  Crazy Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 648
Гигова участва ли в играта?
Тези жокери ме омотаха пак  ooooh!

Вени, с тез библейски сказания...само поповете намазват, обикновените миряни...нъц
 hahaha къртиш ей  Hug
Виж целия пост
# 649
Хайде, лека ви нощ. И утре в нова тема ли да ви търся следобед?  Grinning
Виж целия пост
# 650
Хммм, Маришка, и по трасето - аз - другарче е имало транпорт  Grinning
Виж целия пост
# 651
Деска  Hug!
Лека, Нелчо  Hug!

Точ и Мариша, можете да ми пратите по една мишка, че си счупих моята  Crossing Arms. hahaha
Виж целия пост
# 652
Вени, върнах се да те гушна!  Hug Heart Eyes

 
Виж целия пост
# 653
О, уютно ми е  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 654
Не  Mr. Green

Мери, благодаря ти  Hug
Ще взема да направя тези дни. На татко отдавна му се яде  Heart Eyes

Уууу колко народ ме е споменал! А аз се чудя защо ме сърби тук-там  Crazy

Ябълке  Hug Защо не пишеш по-често?  Hug  bouquet
Април месец ни дебни, че най-вероятно ще има и майска игра  Hug

Деси и твоят жокер не струва  Crossing Arms

Вени, днес ми се намират две прегръдки, та давам едната на теб  Hug Само една мишка имам  Confused
Имам две мозъчни клетки обаче. Да ти пратя ли една? #Silly

Аз не пера редовно  Crossing Arms

Нелко лека ноооощ  Hug
Виж целия пост
# 655
Ооо, Вени,  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 656
Хм, Точ.... използвах думата пране в по-широкия й смисъл  Mr. Green
Виж целия пост
# 657
Точ...ето и друг жокер...има едно другарче, което пере по-рядко  hahaha  Hug

Вижте каква ще ни е наперена класната на празника  Hug
Виж целия пост
# 658
Маришкин - за мен вече прането не е това, което беше Crazy

Деси

Много ни е хубава класната  Flutter
Виж целия пост
# 659
Точи, рядко, но качествено  Hug
Хайде, гонете ме да лягам, че се разлигавих, а тук се изпразни...Лали поне ти ела да си бърборим  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия