Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 420
И аз не си влизам в дънките, но не съм качила на килограми. Само коремът ми се е надул. Задържани течности, газове, такива неща предполагам, а не бременно коремче. Още е твърде рано.
Виж целия пост
# 421
Ноемврийче не съм сигурна, че до 12-ти важи направлението. По-скоро до 10-11.04. Всички направления, които съм взимала са ми казвали, че важат до 1-2 дни преди датата на взимане. Например на дъщеря ми за профилактичните кръв и урина ми го дадоха на 17-то число и ЛЛ каза, че важи до 16-ти вкл. следващия месец. Та мисълта ми е да си провериш, за да не изтече с 1-2 дни и да те изненадат неприятно Simple Smile   bouquet
Кремика Благодаря   bouquet   Колкото повече наближава часа, толкова по-нервно ми става Sad

Ааа сладурки , внимавайте с кг-те, че после ... Naughty  Аз качих мнооооого / Embarassed /  с предишната ми бременност и все още не мога да сваля 5-6 кг и се побърквам. Винаги съм била елегантна мадама /ей, скромност моя  Embarassed  /  и съм си харесвала краката и корема... Но след бременността коремът нещо не сака да се прибере Sad
Виж целия пост
# 422
Нели, стискам палци за прегледа.

Аз таман мислех да почвам 90 дневната диета и взех че забременях от един опит. Мислихме да се пробваме за пролетно или лятно бебе, а преди това да мина един курс на диетата. Аз я карах лятото и свалих 9кг, после си ги върнах, после карах 20 дни на ябълки и свалих пак 10 и сега си ги върнах, че даже си сложих отгоре. Сега май ще започна втората бременност с килограмите от след кърменето. Sad Не мога да се понасям просто, ама всички ми казват, че не му е момента да пазя диета сега, та ще видим как ще устискам фронта да не вляза в родилното на 100кг (буквално!).
Виж целия пост
# 423
Да, да знам, че не точно на датата ..... а за хапването и аз си хапвам доста, а и възрастта си оказва влияние ..... все пак 36 год. не са като 22 Simple Smile)))
Виж целия пост
# 424
Ноемврийче- значи сме наборки почти. Декември ще правя 36 и аз. Килограмите никога не са ми били в повече, ама сега се тревожа малко или много..
Естлар- права си и аз нямам коремче, въпреки ,че на него принципно дебелея. Разширила съм се малко и задържане на течности и газове..това е но го усещаме. И гърдите Blush
С магнезиево олио кога се почва да се маже, знаете ли? Аз предния път имах жестоки схващания към 6 месец, преди това не се сещам да съм се мазала докато не ги получих..Ама дали може да се смекчат ако превантивно се прави или още е рано newsm78
Виж целия пост
# 425
При мен сега, още в началото ми отесняха дънките и си чувствам корема изключително подут...
Виж целия пост
# 426
За килограмите и аз се тормозя. Тъкмо започнах диета от около 3-4 седмици и се чудех защо не свалям Simple Smile. Притеснява ме, че предната бременност качих ужасно много първите 4 месеца ( около 15 кг  Shocked ), а не е като да съм се тъпчела с храна. Сега отново спрях цигарите в момента, в който разбрах че съм бременна и усещам, че апетита ми се увеличава неколкократно Simple Smile, за сега се удържам, но до кога и аз не знам.
Виж целия пост
# 427
Аз с килограмите също имам малко проблем, не успях тоя път да си върна килограмите- останаха ми 3-4 и сега се сдухвам постоянно.
Магнезии- според д-р Михайлов и д-р Папазова магнезии трябва да се пие от самото начало на бременността. А за магнезиево олио сега чувам.
Виж целия пост
# 428
Аз също прочетох за препоръката на д-р Михайлов от самото начало и го започнах, но в един момент го спрях, защото все пак никой не ми го е изписал а и се нагълтах с доста излишни неща ... но някак я нямаше тази умора, която имам сега .. а и си имам на моменти крампи ... в чуденка съм, защото някъде четох, че се предписвал след третия месец ....
Виж целия пост
# 429
Магнезии- според д-р Михайлов и д-р Папазова магнезии трябва да се пие от самото начало на бременността. А за магнезиево олио сега чувам.

Има различни мнения по въпроса. Предната ми бременност не беше съвсем безпроблемна и влизах в болница, където ми дадоха Магнерич( т.е. магнезии). На ФМ ходих при док. Сигридов, тогава беше в клиника Надежда и като му обясних от колко време го пия и каква доза той щеше да припадне. Обясни ми, че колкото е полезен толкова е и вреден за бебето, така че аз лично не мисля да го пия от самото начало, а и не мисля да го пия ако не ми е изписан заради конкретна причина.
Виж целия пост
# 430
Ми нали таблетките не са съвсем безвредни, та затова с мазане- за по-добро усвояване. Относно вредите от олиото- не мога да коментирам. Ще питам доки , че и аз си се изкушавам да се мацам.. Embarassed
Виж целия пост
# 431
Момичета и аз много съм надута в корема, а като огладнея направо съм като стръвница за храна, така не съм била, обикновенно мога да се владея, а сега съм в чудо от себе си, ако продължавам така ще кача много, а ставам адски нервна newsm77 ако не хапна веднага, след като ми се дояде Crazy
Днес си запазих час за лекар, и го изтървах. Но в сряда ще отида вече след обяда, така нямам търпение да видя сърчице или поне колко е пораснало  Grinning
Нели, и за теб изгарям от нетърпение да кажеш как е минало, колко сте големи и подробности  smile3539
Виж целия пост
# 432
Килограмите да са ни проблемът. Борим се за здрави деца, не за красиви фигури в момента.
Виж целия пост
# 433
Здравейте момичета, днес видях положителния тест и много се радвам. Казвам се Вики от София, на 26г. и си имам момченце на 1,7м. Ще се радвам да си помагаме и споделяме тези прекрасни моменти. Изчислих термин 22.11., надявам се всичко да е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Момичета и аз много съм надута в корема, а като огладнея направо съм като стръвница за храна, така не съм била, обикновенно мога да се владея, а сега съм в чудо от себе си, ако продължавам така ще кача много, а ставам адски нервна newsm77 ако не хапна веднага, след като ми се дояде Crazy
Днес си запазих час за лекар, и го изтървах. Но в сряда ще отида вече след обяда, така нямам търпение да видя сърчице или поне колко е пораснало  Grinning
Нели, и за теб изгарям от нетърпение да кажеш как е минало, колко сте големи и подробности  smile3539

Здравейте, сладурки. Hug Гереме и аз съм като теб умирам от глад и мога постоянно да ям. Embarassed Но Естлар е права сега е времето да мислим за здрави деца а не за фигурата си. Аз и без туй тва съм си в постоянен 9-ти  Mr. Green 90кг.
Аз днес бях със сетрса ми на лекар и тя е бременна една седмица преди мен и го попитах кога да отида уговорихме се за 23-24 да видим Тогава ще съм някъде в 6г.с и каза че могат да се видят доста неща дори и сърчице да се чуе. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия