Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 480
Здравейте и от мен!  Simple Smile

Gundie  Hug Hug Hug Hug Радвам се , че има позната мама !



 newsm51 Иха много се радвам, че има някой от предната ми тема. Аз чета поста ти и не ти поглеждам ника и като си видях името се изненадах доста, а през цялото време ми се струваше познато детенцето от снимката  Grinning Е тоя път аз не съм в края на месеца  WinkХайде дано и някоя друга девойка от прената ни тема се появи. Hug
Виж целия пост
# 481
Добре, значи ще покажа резултата на АГ-то като отида и да видим..През ноември като го изследвах беше 1.42, но в друга лаборатория. Сега това не знам покачване ли е или е разлика от самите лаборатории. Ще го видим занапред.
Благодаря  Hug
Добре дошли на новите НОЕМВРИЙКИ!
Виж целия пост
# 482
Хубаво е да е под 1 първият триместер  тсх .

Добре дошли на всички нови момичета !
Виж целия пост
# 483
Преди забременяване на мен ми бе 2.59. Когато отидох при ендото миналата седмица ми каза, че всичко било идеално (нямам хашимото) , сега да видим по изследвания какво ще излезе...
Виж целия пост
# 484
Аз ще се следя в Надежда, техниката им е добра, в началото гледат с вагинален. Специалистите и условията им са добри, поне на мен ми харесва.

Estlar, а ти пакет за проследяване ли ще си вземеш в Надежда? Нещо много странен ми изглежда - има 5 пъти изследване на ПКК и седимент, а само 2 ултразвук и никаква ФМ. Иначе и аз много сериозно съм се ориентирала на там, но сега като им гледам пакетите, съм много объркана от съдържанието им.
Виж целия пост
# 485
hipi тъй като аз съм бременна благодарение на инвитро мога да ти кажа всичко много точно  Simple Smile
Оплождането беше на 11,02, а последният ми цикъл беше на 29,02. Не знам от къде идва разминаването! Успех  Simple Smile
Виж целия пост
# 486
 Не съм дала данни за списъка Embarassed
Смолян на 27години 2ра бременност дъщеря Лора на 4 г и 9м. Термин на 17.11.2015г.

Виж целия пост
# 487
Здравейте и от мен.И аз май съм бременна.ПМЦ на13.02. Закъснява ми вече 4ден.,а по принцип ми е мн.точен-на28дни.Разбирасе още на 14.03 направих тест,но втората чертичка беше бледо розова.На другата сутрин ,пак така.Не смея да се зарадвам.На 19.03 съм на АГ.Така ми е стегнато😳
Виж целия пост
# 488
добре дошли на всички нови   bouquet
Аз този път съм решила да не пия витамини. Миналата бременност пиех прегнакеар ако не се лъжа. Този път се решила да пия повече сокове, фрешове за да мога да си набавя необходимите вещества
Виж целия пост
# 489
Добре дошли на новите мамчета с пожелания за лека бременност и хубав финал Simple Smile
viktoriq838 много се радвам за пулса, днеска гледах едни клипчета, и даваха едни ембриончета точно като твоето, както го описваш...чак ми се доплака от щастие като си представя че след няколко дни и аз ще го видя:) А, ето го линка...http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=8
Нелиии, честито ти плодно сакче:) Ти имаш ли усещане за близнаци? Аз да си призная имам, както и един сън...ще видим какво ще излезе, но мисълта ми е, че сме и на една дата, дали няма да сме замесвали всичките на 17-ти по двенки newsm03 ама и аз какви ги пиша...то още нищо не се знае, разбирало се на сто процента към 12-13-та гс.
Виж целия пост
# 490
Мислите ли да ходите на амнио  Simple Smile
Виж целия пост
# 491
готови са ми изследванията ми Simple Smile Май няма нищо толкова страшно като гледам, само някои незначителни стойности от ПКК са подскочили малко (сигурно от Б.). Основните неща ТСХ, ФТ4 , Кр. Захар, Холестерол, Хемоглобин, Левкоцити са ми по-добри от всякога като гледам Mr. Green

Ноемврийче- защо амнио ? То нали не се назначава всеки път, зависи от БХС? Аз предната бременност и БХС отказах, но тази май ще си го направя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 492
Гемавар, сигурно ще пусна пакет, да. Всичко извън пакета се заплаща отделно, т.е. не се покрива всичко необходимо, но доста неща са покрити.
Ноемврийче, аз ще правя, ако се наложи. Смятам, че рискът е малък; когато се прави спинална упойка, примерно също има доста големи и страшни рискове. Можеш да умреш или осакатееш за цял живот, буквално. Но хората не ги е страх и не съм чула някой да откаже. Всяка манипулация има риск, този е малко по-преекспониран, защото става въпрос за дете все пак.
Виж целия пост
# 493
ГериОхара добре дошла   bouquet Лека и безпроблемна бременност   bouquet
Гереме не мисля, че са близнаци, но не се знае знае ли се  Laughing
Ноемврийче аз не бих пуснала, освен ако доки не каже, че е наложително Simple Smile
Шерифче къде ми се загуби  newsm78

Сладурки, аз попринцип съм мнооого зиморничева, но сега студът ми влияе добре - като че ли ми притъпява поривите за "разговор" с тоалетната  Sick  ММ само ми се кара да се облека, че съм цялата ледена, но... така се чувствам ок Simple Smile Ако на някой започва да му става лошо,  може да го пробва Simple Smile Може да не помогне, но поне няма да навреди /е, не да излезете по къс ръкав на вънка де  hahaha /
Виж целия пост
# 494
Ами заради възрастта,заради спонтанен аборт и за някакво спокойствие .... не съм решила още ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия